Mujahid

Stud record

Leading Italian Based sire for the last six years; sire of 9 Group winners and 17 Listed winners

BALIUS (IRE) won: Jebel Hatta Stakes Gr.2 and 6 Listed races including Anatolian Stakes L.
STARLARKS (IRE) won: San Clemente Handicap Gr.2 , second La Brea Stakes Gr.1 (twice).
BEST TANGO (ITY) won: Premio Parioli Sisal Matchpoint Gr.3. etc.
CHEYENNE STAR (IRE) won: Brownstown Stakes Gr.3, Ridgewood Pearl Stakes Gr.3.
TASHELKA (FR) won: Prix de la Nonette Gr.3, Prix Fille de l’Air Gr.3
BACCHELLI (GB) won: Gran Premio d’Italia L., Premio Coppa d’Oro L., Premio Roma Vecchia (twice), L., Premio Villa Borghese L. etc.
CLEO FAN (ITY) won: Premio Villa Borghese, L.; second Premio Campobello, L.
DEMETEOR (ITY) won: Gran Premio d’Italia, L.; second Premio Circo Massimo, L. etc
EKIN (GB) won: Premio Certosa, Milan, L.
ELDFOTE (SWE) won: Swedish Open Mile, Taby, L.; third Swedish Open Mile (twice), Taby, L.
KURTINIADIS (IRE) won: seven Listed races including Fatih Sultan Mehment L.
LAMARGUE (GER) won: GroserPreis Vgh Versicherungen L., Shcerping Rennen L.
MUSSA GOLOSA (GB) won: Premio Ubaldo Pandolfi L., second Premio Regina Elena Gr.2.
QUIZ EVOLUTION (ITY) won: Criterium Nazionale, Milan, L.; third Premio Primi Passi, Milan, Gr.3).
SABANTUY (GB) won: Preis Der Dreijahrigen L.
SKY CRUSADER (GB) won: Prix Lyphard L.
TALKING HANDS won: Winkfield Stakes L.
VALVIBRATA (ITY) won: Premio Archidama L.

Southern Hemisphere
DANLEIGH (AUS): won ATC Chipping Norton Stakes Gr.1, George Ryder Stakes Gr.1, Manikato Stakes Gr.1, All Aged Stakes Gr.1

Progeny Race Results

Date Name Age Sex Dam Racename Class Dist Track Fin Trainer
2018/06/20 Zubat 4 C Clefairy Pr. Razza Felina 1500m Milano 8-8 S. Antonacci
2018/06/20 Time Sky 4 G Trans Gold Pr. Varaita 1400m Milano 6-10 N. Urracci
2018/06/20 Mujas 7 G Vitta's Touch Pr. Clemente Papi 1700m Milano 4-7 Maria Moneta
2018/06/20 Deep Down 3 F Shibarath Pr. Varaita 1400m Milano 5-10 M. Migheli
2018/06/17 Stick Around 4 G Thetis Pr. Betflag Poker 1900m Merano SCR P. Favero
2018/06/17 Royal Dreamer 3 C La Mary Pr. Gian Giacomo Trivulzio 1800m Milano 7-12 A. Botti
2018/06/17 Queen Tango 5 F Mamacita Tango Pr. San Siro Mile Finale 1600m Milano 12-17 D. Viola
2018/06/17 Benazzi 3 C Buenos Aires Pr. Gian Giacomo Trivulzio 1800m Milano 6-12 A. Botti
2018/06/16 Ghja 7 F Sparegh Pr. Farsalo 2100m Siracusa 10-12 S. Gianni
2018/06/16 Turandot 4 F Torrechiara Pr. Nbf Lanes Sprint 4 Eliminator. 1200m Milano 1-13 Valeria Toccolini
2018/06/16 Red Velvet 3 C Optical Pr. Virginio Lamberti 1600m Milano 7-11 A. Botti
2018/06/16 Tantabiddi 3 F Dindaba Pr. Cibele 1800m Milano SCR S. Antonacci
2018/06/16 Mumtar 3 F Monetary Prix Intersport 2500m Langon 3-13 M. Guarnieri
2018/06/14 Halo's Star 3 F Halesia Carolina Pr. Lombardia 1600m Tagliacozzo 9-9 Giuseppe Ligas
2018/06/13 Evening Storm 3 C Douce Ambition Pr. Scuderia Calderoni 1600m Milano 11-11 A. Botti
2018/06/13 Berenson 3 G Dagnente Pr. Scuderia Oroblu 2000m Milano 3-11 Marinella Arienti
2018/06/13 Sternmagel 3 C Sara Danner Pr. Scuderia Calderoni 1600m Milano 7-11 R. Santini
2018/06/13 Romantic Walk 2 C My Sea Of Love Pr. Canobbio 1000m Milano 2-7 A. Botti
2018/06/13 Persefone 4 F Livietta Pr. Po 1400m Milano 13-13 R. Biondi
2018/06/13 Mariconda 3 F Mandoki Pr. Scuderia Calderoni 1600m Milano 9-11 N. Urracci
2018/06/13 Evening Storm 3 C Douce Ambition Pr. Scuderia Calderoni 1600m Milano 11-11 A. Botti
2018/06/13 Berenson 3 G Dagnente Pr. Scuderia Oroblu 2000m Milano 3-11 Marinella Arienti
2018/06/13 Sternmagel 3 C Sara Danner Pr. Scuderia Calderoni 1600m Milano 7-11 R. Santini
2018/06/13 Romantic Walk 2 C My Sea Of Love Pr. Canobbio 1000m Milano 2-7 A. Botti
2018/06/13 Persefone 4 F Livietta Pr. Po 1400m Milano 13-13 R. Biondi
2018/06/13 Mariconda 3 F Mandoki Pr. Scuderia Calderoni 1600m Milano 9-11 N. Urracci
2018/06/10 Stick Around 4 G Thetis Pr. San Martino 2200m Merano 4-9 P. Favero
2018/06/10 Silver Tango 6 G Mamacita Tango Pr. Val Passiria 3900m Merano 6-7 Raffaele Romano
2018/06/10 Mychoon 8 G Spania Pr. Castel Rametz 1600m Merano 2-7 Giuliano Rota
2018/06/10 Dirk 4 C Docksil Pr. Ambrosiano (G3) 2000m Milano 2-5 A. Botti
2018/06/10 Apelle Fan 7 C Alpha Media Pr. Termeno 1600m Merano SCR P.M. Codias
2018/06/10 Act of War 3 F Calma Apparente Pr. Oaks D'Italia (G2) 2200m Milano 9-12 Endo Botti Galoppo
2018/06/09 Tony's Power 11 G Cuba Lady Pr. Alizier 2300m Roma 1-6 F. Natalizi
2018/06/09 Mission of Peace 4 G Torrian Pr. Nd Lorenza Strada Moro Viscont 1800m Milano 5-12 F. Ferramosca
2018/06/09 Menuhin 4 C Victorian Girl Pr. Lombardia 2400m Milano 2-9 A. Botti
2018/06/09 Candiani Street 8 G Caroline Adrien Pr. Lombardia 2400m Milano 5-9 Sordi Racing
2018/06/08 Tilly Rose 4 F Miss Clizia Pr. Swaps 1600m Napoli 4-8 B. Panico
2018/06/08 Mujaesce 6 F Acquiesce Pr. Swaps 1600m Napoli 7-8 L.A. Acuna
2018/06/07 Kiwi Bay 13 G Bay Of Plenty FR Nationwide Metal Recycling Ltd Handicap (0-55) (6) 4yo+ 10.1f Yarmouth 5-14 Michael Dods
2018/06/06 Universo Chery 3 F Gazzosa Alla Menta Pr. Afrodite 1700m Milano 6-10 Antonio Marcialis
2018/06/06 Quiz Evolution 7 G Marie Camargo Prix Gabriel Thieffry 1800m Le Croise-Laroche 6-11 M. Bouckaert
2018/06/06 Queen Tango 5 F Mamacita Tango Pr. San Siro Mile 4 Eliminatoria 1600m Milano 7-10 D. Viola
2018/06/05 Halo's Power 3 C Helianthea Pr. Crivelli - Ii Tris 1200m Roma 6-11 M.Giorgi
2018/06/03 Jolie Tango 4 F Nikita Tango Pr. Pfefferlechner 3000m Merano SCR Raffaele Romano
2018/06/03 Austro 8 G Dalaiya Pr. Cortal 2300m Chilivani 4-7 F. Pinna
2018/06/03 Stick Around 4 G Thetis Pr. la Maiena - Life Resort 2200m Merano 1-15 P. Favero
2018/06/03 Pamparana 4 F Pussy Galore Pr. Bellusco 2000m Milano 3-6 A. Botti
2018/06/03 Fritz 4 C Extra Pr. Vedano Al Lambro 1600m Milano 7-7 M. Migheli
2018/06/03 Mumtar 3 F Monetary Prix Groupe Excel Sorodec 2300m Royan La Palmyre 5-12 M. Guarnieri
2018/06/03 Tequila Tango 5 F Diamanika Pr. Betflag 3000m Merano SCR Raffaele Romano
2018/06/02 Turandot 4 F Torrechiara Pr. Nbf Lanes Sprint 3 Elim 1200m Milano 6-10 Valeria Toccolini
2018/06/02 Graziotto 3 C Chessens Di Frale Pr. Il Paralupo 1600m Milano 12-13 N. Urracci
2018/06/02 Berenson 3 G Dagnente Pr. Scuderia Briantea 2000m Milano 8-12 Marinella Arienti
2018/06/02 Mujahidofcaffeina 9 C Ada Of Caffeina Pr. Artan - Ii Tris 1800m Roma 8-12 R. Brogi
2018/06/02 Zubat 4 C Clefairy Pr. Capannelle Trotto - Ii Tris 1600m Roma 5-14 S. Antonacci
2018/06/02 Empedocle 4 C Everarda Pr. Capannelle Trotto - Ii Tris 1600m Roma 3-14 F.R. Camici
2018/06/02 Tantabiddi 3 F Dindaba Pr. Amerina 1800m Roma 2-13 S. Antonacci
2018/06/01 Mujaesce 6 F Acquiesce Pr. Astolfina 1800m Napoli 8-10 L.A. Acuna
2018/06/01 Halo's Star 3 F Halesia Carolina Pr. Dossa Dossi 1500m Napoli 6-9 Giuseppe Ligas
2018/05/31 Inventi 5 C Donna Francesca Pr. Tazza D'Oro 1500m Firenze SCR M.Canu
2018/05/31 Deep Down 3 F Shibarath Pr. le Cascine 1500m Firenze SCR M.Migheli
2018/05/31 Chanel Tango 6 F Softy Pr. Tazza D'Oro 1500m Firenze SCR L.Migheli
2018/05/30 Yamuna 3 F Youthopia Pr. Vergano 2000m Milano 8-8 A. Taccioli
2018/05/30 Time Sky 4 G Trans Gold Pr. Orobona 1500m Milano 5-8 N. Urracci
2018/05/30 Tatiana 4 F Tradate Pr. Pegherolo 2400m Milano 7-8 Marinella Arienti
2018/05/30 Santa Serena 5 F Dayara Pr. Orobona 1500m Milano 4-8 C. Fais
2018/05/30 Goldfinger 3 C Nerida Pr. Solaro 1500m Milano SCR A. Pastorelli
2018/05/29 Sweetness 3 F Rallaire Pr. Zaratustra - Ii Tris 1500m Roma 6-10 A. Botti
2018/05/29 For Me Only 6 F Fil De Seda Pr. Zaratustra - Ii Tris 1500m Roma 9-10 R. Discepolo
2018/05/28 Treasure Island 6 C Fantastica Prix de Malmaison (Claiming) 2400m Saint-Cloud 7-7 Mlle G. Gernay
2018/05/27 Red Velvet 3 C Optical Pr. Viale Caprilli 1600m Milano 3-9 A. Botti
2018/05/27 Persefone 4 F Livietta Pr. Sopran Londa 1600m Milano 7-8 R. Biondi
2018/05/27 Pamparana 4 F Pussy Galore Pr. Giambattista Gnutti 2500m Milano 5-5 A. Botti
2018/05/27 Marilyn Tango 3 F Li Rong Pr. Naturno 3000m Merano SCR Raffaele Romano
2018/05/27 Royal Dreamer 3 C La Mary Pr. Piazzale Lotto 2000m Milano 4-10 A. Botti
2018/05/27 Stick Around 4 G Thetis Pr. Merano 2000 1600m Merano 2-9 P. Favero
2018/05/27 Mychoon 8 G Spania Pr. Funivia Hirzer 1600m Merano 1-9 Giuliano Rota
2018/05/27 Tequila Tango 5 F Diamanika Pr. Val Venosta 3550m Merano SCR Raffaele Romano
2018/05/27 Lafortune 5 F Lucia Anguissola Pr. Sopran Londa 1600m Milano 5-8 R. Discepolo
2018/05/27 Benazzi 3 C Buenos Aires Pr. Piazzale Lotto 2000m Milano 6-10 A. Botti
2018/05/27 Mujas 7 C Vitta's Touch Pr. Funivia Hirzer 1600m Merano 6-9 Maria Moneta
2018/05/27 Tony's Power 11 G Cuba Lady Pr. Franco Brunoni 2400m Roma 5-7 G. Moccia
2018/05/27 Apelle Fan 7 C Alpha Media Pr. Merano 2000 1600m Merano 5-9 P.M. Codias
2018/05/27 Open Ride 4 G Farhad Pr. Prince Bio 1000m Roma 8-10 M. Grassi
2018/05/26 Mission of Peace 4 G Torrian Pr. Finale Trofeo Agri 1800m Milano 3-8 F. Ferramosca
2018/05/26 Ghja 7 F Sparegh Pr. Emanuela Ben 1600m Siracusa 3-11 S. Gianni
2018/05/25 Up to the Moon 6 F Bianca Martina Pr. Bar Caffe' Torino - Ozieri 1200m Chilivani SCR A. Godani
2018/05/25 Tilly Rose 4 F Miss Clizia Pr. Antelio - Ii Tris 1500m Roma 1-14 R. Brogi
2018/05/25 Tantabiddi 3 F Dindaba Pr. Hopeful Venture 2200m Roma 5-7 S. Antonacci
2018/05/25 Lorqueen 5 F Loire Pr. Comune Di Siligo 1600m Chilivani 4-12 A. Cottu
2018/05/25 Brex Drago 6 G Shibuni's Thea IRE Proparamedics Maiden Hurdle 5yo+ 16f Down Royal 12-18 David Peter Dunne
2018/05/25 Arrow Demontentosu 5 C Aver Demontentosu Pr. Comune Di Siligo 1600m Chilivani 10-12 S. Cargiaghe
2018/05/24 Mumtar 3 F Monetary Prix du Ralliement (Handicap) 2300m Angers 5-10 M. Guarnieri
2018/05/24 Middle Gray 8 F Above The Sea Pr. Paolo Demidoff 1500m Firenze 3-11 Elisa Castelli
2018/05/24 Deep Down 3 F Shibarath Pr. Societa' Anonima Fiorentina 1800m Firenze 5-9 M. Migheli
2018/05/24 Chanel Tango 6 F Softy Pr. Villa Demidoff 1800m Firenze 8-9 L. Migheli
2018/05/23 West Coast Star 3 F Gemmar Pr. Duca Di Marino 1000m Milano 6-8 Serena Bonfanti
2018/05/23 Universo Chery 3 F Gazzosa Alla Menta Pr. Grezzago 1800m Milano 8-9 Antonio Marcialis
2018/05/23 Queen Tango 5 F Mamacita Tango Pr. San Siro Mile 3 Eliminatoria 1600m Milano 4-8 D. Viola
2018/05/23 Mariconda 3 F Mandoki Pr. Razza Spineta 1800m Milano 8-11 N. Urracci
2018/05/23 Kiwi Bay 13 G Bay Of Plenty FR Franklin & Sons Ltd Apprentice Handicap (0-65) (6) 4yo+ 9.1f Ayr 5-11 Michael Dods
2018/05/22 Kiwi Bay 13 G Bay Of Plenty FR Book Direct At Western House Hotel Handicap (Div I) (0-60) (6) 3yo+ 8f Ayr 4-12 Michael Dods
2018/05/21 Stick Around 4 G Thetis Pr. Trauttmansdorff 2200m Merano 8-13 P. Favero
2018/05/21 Silver Tango 6 G Mamacita Tango Pr. Val Di Non 3800m Merano 10-10 Ilaria Saggiomo
2018/05/21 Apelle Fan 7 C Alpha Media Pr. Gramm S.P.A. Bolzano 2200m Merano 10-11 P.M. Codias
2018/05/20 Tony's Power 11 G Cuba Lady Pr. Domenico E Sergio Arnaldi 2200m Roma 3-6 G. Moccia
2018/05/20 Mujas 7 C Vitta's Touch Pr. Fegentri Ladies Riders 1700m Roma SCR Maria Moneta
2018/05/20 Mujahidofcaffeina 9 C Ada Of Caffeina Pr. Fegentri Ladies Riders 1700m Roma 3-9 R. Brogi
2018/05/20 Menuhin 4 C Victorian Girl Pr. Carlo D'Alessio (G3) 2400m Roma 2-6 A. Botti
2018/05/19 Ghja 7 F Sparegh Pr. Voile 2100m Siracusa 9-10 Gianni Salvatore
2018/05/19 Close Your Eyes 3 F Too In Love Pr. Mario Incisa Della Rocchetta (L) 2000m Milano 4-10 A. Botti
2018/05/19 Perego 5 C Pietrasanta Pr. Bereguardo (L) 1600m Milano 5-7 Silvia Casati
2018/05/18 Furio Camillo 3 C Riparbella Pr. Late Parade 1200m Roma 11-11 M.Grassi
2018/05/18 Autre Art 5 F Pocket A Pound Pr. Varano 1200m Roma 7-8 Paola Maria Gaetano
2018/05/17 Sternmagel 3 C Sara Danner Pr. Societa' Fiorentina Di Corse 1500m Firenze 7-8 R. Santini
2018/05/17 Middle Gray 8 F Above The Sea Pr. Nbl Lanes Sprint - 2^ Elim. 1200m Firenze 1-9 Elisa Castelli
2018/05/17 Black Out 3 C Brogna Pr. Societa' Fiorentina Di Corse 1500m Firenze 8-8 F. De Paola
2018/05/12 Tatiana 4 F Tradate Pr. Stefania E Giorgio Sommariva 1800m Milano 8-9 Marinella Arienti
2018/05/12 Mission of Peace 4 C Torrian Pr. Stefania E Giorgio Sommariva 1800m Milano 1-9 F. Ferramosca
2018/05/12 Ghja 7 F Sparegh Pr. Licinia 1600m Siracusa 6-9 S. Gianni
2018/05/12 Dirk 4 C Docksil Pr. Il Cavallo Di Leonardo 2000m Milano 1-2 A. Botti
2018/05/12 Candiani Street 8 G Caroline Adrien Pr. Il Cavallo Di Leonardo 2000m Milano 3-2 Sordi Racing
2018/05/11 Up to the Moon 6 F Bianca Martina Pr. Bebo Ardu 1600m Chilivani 9-13 A. Godani
2018/05/11 Open Ride 4 G Farhad Pr. Barba Toni - Ii Tris 1500m Roma 14-16 M. Grassi
2018/05/11 Lorqueen 5 F Loire Pr. Isola Dell'Asinara 2300m Chilivani 2-9 A. Cottu
2018/05/11 Austro 8 G Dalaiya Pr. Isola Dell'Asinara 2300m Chilivani 1-9 F. Pinna
2018/05/10 Middle Gray 8 F Above The Sea Pr. Conte Demonio 1300m Firenze 2-12 Elisa Castelli
2018/05/09 Evening Storm 3 C Douce Ambition Pr. Razza Ticino 1600m Milano 11-11 A. Botti
2018/05/06 Mumtar 3 F Monetary Prix Art Et Creation Pervenche (Claiming) 2200m Angouleme 3-8 M. Guarnieri
2018/05/06 Close Your Eyes 3 F Too In Love Pr. Mario Coccia 2100m Roma 2-5 A. Botti
2018/05/06 Empedocle 4 C Everarda Pr. Malacate 1600m Roma 1-11 F.R. Camici
2018/05/06 Halo's Power 3 C Helianthea Pr. Allez France 1600m Roma 3-6 M. Giorgi
2018/05/06 Zubat 4 C Clefairy Pr. Malacate 1600m Roma 3-11 S. Antonacci
2018/05/06 Santa Serena 5 F Dayara Pr. Muggio' 1600m Milano 5-10 C. Fais
2018/05/06 Sweetness 3 F Rallaire Pr. Allez France 1600m Roma 5-6 A. Botti
2018/05/06 Time Sky 4 G Trans Gold Pr. Muggio' 1600m Milano 3-10 N. Urracci
2018/05/06 Yamuna 3 F Youthopia Pr. Velate 1700m Milano 11-11 Antonio Marcialis
2018/05/05 Mariconda 3 F Mandoki Pr. Lady M 1700m Milano 12-15 N. Urracci
2018/05/05 Marilyn Tango 3 F Li Rong Pr. Dei Novizi 3200m Milano 6-6 Ilaria Saggiomo
2018/05/05 Azalea 4 F Miss Quality Pr. Vizzola 3200m Milano 6-7 C. Ghiotti
2018/05/05 Deserving 3 F Waisting Time Pr. Lady M 1700m Milano 4-15 Endo Botti Galoppo
2018/05/05 Royal Trip 3 F Trebisonda Pr. Lady M 1700m Milano 7-15 Cristiana Signorelli
2018/05/05 Jolie Tango 4 F Nikita Tango Pr. Vizzola 3200m Milano 5-7 Ilaria Saggiomo
2018/05/03 Stenterello 3 C What's Baby Pr. Sangrado 1500m Firenze SCR P.L. Giannotti
2018/05/03 Mission of Peace 4 C Torrian Pr. Zenobia 2000m Firenze 1-11 F. Ferramosca
2018/05/03 Lafortune 5 F Lucia Anguissola Pr. Cyrus 1500m Firenze 1-7 R. Discepolo
2018/05/03 Inventi 5 C Donna Francesca Pr. Cyrus 1500m Firenze 6-7 M. Canu
2018/05/02 Quiz Evolution 7 G Marie Camargo Prix de la Porte de Saint-Leu (Claiming) 2000m Chantilly 9-10 M. Bouckaert
2018/05/01 Mujahidofcaffeina 9 C Ada Of Caffeina Pr. Sedan 1900m Roma 1-9 R. Brogi
2018/05/01 Persefone 4 F Livietta Pr. Nure 1400m Milano 1-11 R. Biondi
2018/05/01 Kiwi Bay 13 G Bay Of Plenty FR Townhouse Hotel Handicap (0-65) (6) 4yo+ 10.2f Newcastle 11-12 Michael Dods
2018/04/29 Yamuna 3 F Youthopia Pr. Ello 1700m Milano 3-9 Antonio Marcialis
2018/04/29 Astro Benigno 7 C Acqua Scura Pr. Celeste Citterio 3600m Milano 5-5 F. Garombo
2018/04/29 Brillante Blu 5 G Oropa Pr. Nbf Lanes Sprint 1 Eliminator. 1200m Milano 1-10 C. Fais
2018/04/29 Act of War 3 F Calma Apparente Pr. Regina Elena-Shadwell-Ii Tris (G3) 1600m Roma 1-12 Endo Botti Galoppo
2018/04/28 Mujas 7 G Vitta's Touch Pr. Desio 1600m Milano 7-9 Maria Moneta
2018/04/28 Lorqueen 5 F Loire Pr. Dr. Benedetto D'Alessio 1800m Chilivani 4-8 A. Cottu
2018/04/28 Fair la Joie 3 F Medullia Prix de Carpentras 1600m Cavaillon 11-11 M. Planard
2018/04/28 Chanel Tango 6 F Softy Pr. Animal Kingdom 1800m Firenze 3-12 L. Migheli
2018/04/28 Austro 8 G Dalaiya Pr. Mastru Nino Simula 1800m Chilivani 6-8 F. Pinna
2018/04/25 Sea Wolf 4 C Filzalea Pr. Roberto Il Diavolo 2000m Firenze 9-9 L.Sorbino
2018/04/25 Menuhin 4 C Victorian Girl Pr. 191^ Corsa Dell'Arno 2200m Firenze 2-7 A.Botti Srl
2018/04/25 For Me Only 6 F Fil de Seda Pr. Min. Delle Pol. Agr. E Fores. 1200m Firenze 6-7 R.Discepolo
2018/04/25 Deep Down 3 F Shibarath Pr. Nicola Demidoff 1200m Firenze 4-6 M.Migheli
2018/04/22 Perego 5 C Pietrasanta Pr. Signorino-Mem A. Lancellotti (L) 1800m Roma 1-9 Silvia Casati
2018/04/22 Penalty 4 C Fidate Correnti Pr. Certosa (L) 1000m Milano 3-9 A. Botti
2018/04/22 Mujahidofcaffeina 9 C Ada Of Caffeina Pr. Andrea Sansoni - Ii Tris 1800m Roma 7-10 R. Brogi
2018/04/22 Empedocle 4 C Everarda Pr. Signorino-Mem A. Lancellotti (L) 1800m Roma 6-9 F.R. Camici
2018/04/22 Benazzi 3 C Buenos Aires Pr. Emanuele Filiberto (L) 2000m Milano 6-6 A. Botti
2018/04/21 Insert Coin 3 F Lovely Luly Pr. Principe Cosimo Conti 1800m Firenze 5-6 L.A. Acuna
2018/04/21 Mission of Peace 4 C Torrian Pr. Levi - 1^ Elim. S.Siro Classic 2000m Firenze 4-6 F. Ferramosca
2018/04/21 Azalea 4 F Miss Quality Pr. Borgonuovo 3200m Milano 5-6 C. Ghiotti
2018/04/21 Jolie Tango 4 F Nikita Tango Pr. Borgonuovo 3200m Milano 6-6 Ilaria Saggiomo
2018/04/21 Stick Around 4 G Thetis Pr. Borgonuovo 3200m Milano 4-6 P. Favero
2018/04/21 Turandot 4 F Torrechiara Pr. Atena 1700m Milano 6-7 Valeria Toccolini
2018/04/21 Insert Coin 3 F Lovely Luly Pr. Principe Cosimo Conti 1800m Firenze 5-6 L.A. Acuna
2018/04/21 Mission of Peace 4 C Torrian Pr. Levi - 1^ Elim. S.Siro Classic 2000m Firenze 4-6 F. Ferramosca
2018/04/21 Azalea 4 F Miss Quality Pr. Borgonuovo 3200m Milano 5-6 C. Ghiotti
2018/04/21 Jolie Tango 4 F Nikita Tango Pr. Borgonuovo 3200m Milano 6-6 Ilaria Saggiomo
2018/04/21 Stick Around 4 G Thetis Pr. Borgonuovo 3200m Milano 4-6 P. Favero
2018/04/21 Turandot 4 F Torrechiara Pr. Atena 1700m Milano 6-7 Valeria Toccolini
2018/04/20 Open Ride 4 C Farhad Pr. Kempton Park 1200m Roma 7-8 M. Grassi
2018/04/20 Esprit 4 C Siwa Pr. Kempton Park 1200m Roma 6-8 B. Panico
2018/04/19 Black Out 3 C Brogna Pr. Magg. Nicola Ciardelli-Fia/Ebf 1500m Pisa 9-10 C. Lasi
2018/04/18 Yamuna 3 F Youthopia Pr. Usmate 1500m Milano 4-7 Marcialis Antonio
2018/04/18 Goldfinger 3 C Nerida Pr. Roccolo 2000m Milano 5-7 Pastorelli Alessandro
2018/04/17 Tilly Rose 4 F Miss Clizia Pr. the Minstrel - Ii Tris 1800m Roma 6-12 B. Panico
2018/04/17 Tantabiddi 3 F Dindaba Pr. Svelt 1600m Roma 10-11 S. Antonacci
2018/04/15 Zubat 4 C Clefairy Pr. Vigili Del Fuoco 1600m Roma 4-6 S.Antonacci
2018/04/15 Universo Chery 3 F Gazzosa Alla Menta Pr. Astrea 1700m Milano 1-7 Marcialis Antonio
2018/04/15 Time Sky 4 G Trans Gold Pr. Scuderia Giocri- Premio Agri 1500m Milano 6-10 Urracci Natalino
2018/04/15 Royal Trip 3 F Trebisonda Pr. Razza Del Soldo 1600m Milano 6-12 Signorelli Cristiana
2018/04/15 Miraglia 6 C Magnific Fitz Pr. Handicap Di Primavera 1800m Milano 10-15 Santini Riccardo
2018/04/14 Persefone 4 F Livietta Pr. Mantova 1200m Milano 6-6 R. Biondi
2018/04/14 Middle Gray 8 F Above The Sea Pr. Granduca Leopoldo 1500m Firenze 6-13 Elisa Castelli
2018/04/14 Lafortune 5 F Lucia Anguissola Pr. Granduca Leopoldo 1500m Firenze 9-13 R. Discepolo
2018/04/14 Fritz 4 C Extra Pr. Granduca Leopoldo 1500m Firenze 13-13 M. Migheli
2018/04/12 Fair la Joie 3 F Medullia Prix de Sugiton (Handicap) 1550m Marseille Borely SCR M. Planard
2018/04/12 Deep Down 3 F Shibarath Pr. Lionello Milani 1500m Pisa 5-6 M. Migheli
2018/04/12 Chanel Tango 6 F Softy Pr. San Piero 2000m Pisa 3-7 L. Migheli
2018/04/10 Treasure Island 6 C Fantastica Pr. Altedo 1900m Roma 2-6 Soc.All.L. Polito
2018/04/10 Tony's Power 11 G Cuba Lady Pr. Yeats 2700m Roma 3-6 G. Moccia
2018/04/09 Mumtar 3 F Monetary Prix de Vic Bigorre 2100m Tarbes 6-8 M. Guarnieri
2018/04/08 Marilyn Tango 3 F Li Rong Pr. Maslogarth 2000m Milano SCR Ilaria Saggiomo
2018/04/08 Deserving 3 F Waisting Time Pr. Scuderia In Rosa 1700m Milano 2-15 Endo Botti Galoppo
2018/04/08 Halo's Power 3 C Helianthea Pr. Daumier - Mem.Marco Rinaldi 1600m Roma 5-8 M. Giorgi
2018/04/08 Turandot 4 F Torrechiara Pr. Madonnino 2400m Milano 4-11 Valeria Toccolini
2018/04/08 Najmuddin 3 G Nathanaelle Pr. Delle Scuderie 1600m Milano 2-10 Maria Moneta
2018/04/08 Pamparana 4 F Pussy Galore Pr. Lorenzo Camuffo 2200m Roma 6-7 A. Botti
2018/04/08 Royal Trip 3 F Trebisonda Pr. Scuderia In Rosa 1700m Milano 11-15 Cristiana Signorelli
2018/04/07 Universo Chery 3 F Gazzosa Alla Menta Pr. Agogna 1200m Milano 3-6 Antonio Marcialis
2018/04/07 Brillante Blu 5 G Oropa Pr. Lambro 1400m Milano 4-2 C. Fais
2018/04/07 Cavallo Magico 3 C Sformi Pr. Lord Burghersh 1500m Firenze 9-9 D. Pierdomenico
2018/04/07 Menuhin 4 C Victorian Girl Pr. Giuseppe Camarrone 2200m Firenze 1-5 A. Botti
2018/04/06 Tilly Rose 4 F Miss Clizia Pr. Mukhalif 1600m Roma 6-10 B. Panico
2018/04/05 Insert Coin 3 F Lovely Luly Pr. Conf. Area Lucca E Versilia 1500m Pisa 3-7 L.A. Acuna
2018/04/05 For Me Only 6 F Fil De Seda Pr. Conf. Area Pisa - Finale 1200m Pisa 1-6 R. Discepolo
2018/04/02 Sweetness 3 F Rallaire Pr. Cloridano - Tris 1200m Roma 8-13 A. Botti
2018/04/02 Empedocle 4 C Everarda Pr. Colossus 2100m Roma 2-11 F.R. Camici
2018/04/02 Fritz 4 C Extra Pr. Vimercate 1500m Milano 10-10 M. Migheli
2018/04/02 Time Sky 4 G Trans Gold Pr. Vimercate 1500m Milano 2-10 N. Urracci
2018/04/02 Candiani Street 8 G Caroline Adrien Pr. Verano Brianza 2000m Milano 1-10 Sordi Racing
2018/04/02 Azalea 4 F Miss Quality Pr. Corona Ferrea 3200m Milano SCR Melanie Frank
2018/04/02 Mujahidofcaffeina 9 C Ada Of Caffeina Pr. Azzurrina - Ii Tris 1600m Roma 8-14 F. Brogi
2018/04/01 Yamuna 3 F Youthopia Pr. Bernareggio 1700m Milano 7-9 Antonio Marcialis
2018/03/31 Inventi 5 G Donna Francesca Pr. Spello 1600m Grosseto SCR M. Canu
2018/03/30 Penalty 4 C Fidate Correnti Pr. Gyr 1000m Roma 1-6 A. Botti
2018/03/30 Autre Art 5 F Pocket A Pound Pr. Capo Bon - Tris 1200m Roma 9-11 Paola Maria Gaetano
2018/03/29 Stenterello 3 C What's Baby Pr. San Matteo 1200m Pisa 4-4 P.L. Giannotti
2018/03/29 Mission of Peace 4 C Torrian Pr. Sant Antonio - Batteria 1800m Pisa 5-8 F. Ferramosca
2018/03/29 Middle Gray 8 F Above The Sea Pr. San Silvestro 1500m Pisa 5-6 Elisa Castelli
2018/03/28 Turandot 4 F Torrechiara Pr. Bareggio 1700m Milano 6-10 Valeria Toccolini
2018/03/27 Tony's Power 11 G Cuba Lady Pr. Antelami 2400m Roma 5-7 G. Moccia
2018/03/27 Tantabiddi 3 F Dindaba Pr. Theodorica 1800m Roma SCR S. Antonacci
2018/03/27 Kiwi Bay 13 G Bay Of Plenty FR Betway Apprentice Handicap (0-62) (6) 4yo+ 10.2f Newcastle 3-11 Michael Dods
2018/03/27 Fritz 4 C Extra Pr. Bellegra 1500m Roma SCR M. Migheli
2018/03/27 Cavallo Magico 3 C Sformi Pr. Rio Marin - Ii Tris 1800m Roma SCR D. Pierdomenico
2018/03/25 Universo Chery 3 F Gazzosa Alla Menta Pr. Adda 1000m Milano 4-9 Antonio Marcialis
2018/03/25 Tequila Tango 5 F Diamanika Pr. Casasco 3200m Milano 5-8 Ilaria Saggiomo
2018/03/25 Miraglia 6 C Magnific Fitz Pr. Clas Renault 1750m Pisa 1-10 R. Santini
2018/03/25 Deep Down 3 F Shibarath Pr. Stefano Meli 1750m Pisa 5-9 Endo Botti Galoppo
2018/03/25 Avelot 3 C Air Chaparral Pr. Irish Thoroughbred Mark. 1750m Pisa 1-9 R. Santini
2018/03/25 Nelly Darrier 7 F Nicole Dillon Pr. Brivio 3600m Milano SCR Ilenia Nero
2018/03/24 Marilyn Tango 3 F Li Rong Pr. Missaglia 1800m Milano 1-8 Ilaria Saggiomo
2018/03/24 Halo's Star 3 F Halesia Carolina Pr. San Quirico D'Orcia 1750m Grosseto 4-8 Giuseppe Ligas
2018/03/24 Dirk 4 C Docksil Pr. Falbrav 2000m Milano 5-6 A. Botti
2018/03/23 Tilly Rose 4 F Miss Clizia Pr. Hollywood Dream 1400m Roma 4-10 R. Brogi
2018/03/21 Perego 5 C Pietrasanta Pr. Salselon 1600m Milano 4-6 Silvia Casati
2018/03/21 Fair la Joie 3 F Medullia Prix de Mons En Baroeul (Handicap) 1800m Le Croise-Laroche 11-11 M. Planard
2018/03/20 Mujahidofcaffeina 9 C Ada Of Caffeina Pr. Altrek 1900m Roma 1-9 R. Brogi
2018/03/18 Act of War 3 F Calma Apparente Pr. Saccaroa 1600m Roma 1-4 Soc.All.E.Botti Galoppo
2018/03/18 Menuhin 4 C Victorian Girl Pr. Tupini 2200m Roma 3-6 A.Botti Srl
2018/03/18 Time Sky 4 G Trans Gold Pr. Circolo Filippo Mazzei 1500m Pisa SCR N.Urracci
2018/03/18 Mujas 7 G Vitta's Touch Pr. Apertura 1600m Milano 9-10 Maria Moneta
2018/03/18 Mumtar 3 F Monetary Prix de Laharie 2100m Mont-De-Marsan 7-13 M. Guarnieri
2018/03/18 Najmuddin 3 G Nathanaelle Pr. Calvairate 1600m Milano 4-6 Maria Moneta
2018/03/18 Red Velvet 3 C Optical Pr. Calvairate 1600m Milano 6-6 A. Botti Srl Soc. All.
2018/03/18 Santa Serena 5 F Dayara Pr. Apertura 1600m Milano 7-10 C. Fais
2018/03/18 Sea Wolf 4 C Filzalea Pr. 7 Palio Dei Comuni 2000m Pisa 8-8 M.Migheli
2018/03/18 Sweetness 3 F Rallaire Pr. Cesare Degli Occhi 1600m Milano 2-8 A. Botti Srl Soc. All.
2018/03/18 Middle Gray 8 F Above the Sea Pr. Circolo Filippo Mazzei 1500m Pisa 5-8 E.Castelli
2018/03/18 Baby Building 3 F Donna Francesca Pr. Cesare Degli Occhi 1600m Milano 7-8 Giordano Stella
2018/03/18 Candiani Street 8 G Caroline Adrien Pr. Apertura 1600m Milano 10-10 Sordi Racing Soc. All.
2018/03/18 Close Your Eyes 3 F Too In Love Pr. Saccaroa 1600m Roma 2-4 A.Botti Srl
2018/03/18 Halo's Power 3 C Helianthea Pr. Doria 1600m Roma 2-4 M.Giorgi
2018/03/17 Inventi 5 G Donna Francesca Pr. Porta Camollia 1750m Grosseto 1-7 M. Canu
2018/03/13 Mujahidofcaffeina 9 C Ada of Caffeina Pr. Vincenzo Barocchiere 1800m Roma 5-8 R.Brogi
2018/03/11 Royal Dreamer 3 C La Mary Pr. Brigadier Gerard 2000m Roma 5-5 A. Botti
2018/03/11 Fritz 4 C Extra Pr. 25 Federico Regoli 1600m Pisa 5-9 M.Migheli
2018/03/11 Avelot 3 C Air Chaparral Pr. Vittorio Ugo Penco - Fia/Ebf 1750m Pisa 3-10 R.Santini
2018/03/09 Tilly Rose 4 F Miss Clizia Pr. Mannsfeld 1600m Roma 3-2 R. Brogi
2018/03/08 Fair la Joie 3 F Medullia Prix de Plan de Campagne 1500m Marseille Pont De Vivaux 8-9 M. Planard
2018/03/07 Goldfinger 3 G Nerida Pr. Agrifoglio 1950m Varese 4-8 A. Pastorelli
2018/03/07 Baby Building 3 F Donna Francesca Pr. Genziana 2100m Varese 5-9 Stella Giordano
2018/03/06 Mujahidofcaffeina 9 C Ada Of Caffeina Pr. Saturno 1700m Roma 6-9 R. Brogi
2018/03/04 Mission of Peace 4 C Torrian Pr. Bardelli 1871 Gioielleria 1750m Pisa 7-9 F.Ferramosca
2018/03/04 Najmuddin 3 G Nathanaelle Pr. Thomas Rook 1600m Pisa 6-8 M.Moneta
2018/03/04 Brutal Force 3 F Dondup Pr. Andreina 1600m Pisa 2-5 A. Botti
2018/03/03 Inventi 5 G Donna Francesca Pr. San Vincenzo 1600m Grosseto 1-7 Canu M.
2018/03/03 Halo's Star 3 F Halesia Carolina Pr. Castagneto Carducci 1750m Grosseto 2-4 Ligas Giu.
2018/03/02 Treasure Island 6 C Fantastica Pr. Melbury Lad 2200m Roma 1-5 Soc.All.L. Polito
2018/03/02 Halo's Power 3 C Helianthea Pr. Torre Astura 1200m Roma 1-2 M. Giorgi
2018/02/24 Autre Art 5 F Pocket A Pound Pr. Donna Anna 1000m Napoli 1-5 Paola Maria Gaetano
2018/02/22 Middle Gray 8 F Above The Sea Pr. Angiolo Grassini 1200m Pisa 2-6 Elisa Castelli
2018/02/22 Insert Coin 3 F Lovely Luly Pr. Albert Rook 2000m Pisa 5-5 L.A. Acuna
2018/02/18 Treasure Island 6 C Fantastica Pr. Giorgio Canaccini 2600m Pisa 3-2 Soc.All.L. Polito
2018/02/18 Rosenquist 5 C Regina Aldi Pr. Giorgio Canaccini 2600m Pisa 4-2 R. Santini
2018/02/18 Perego 5 C Pietrasanta Pr. Banca Popolare Di Lajatico 1500m Pisa SCR Silvia Casati
2018/02/18 Marilyn Tango 3 F Li Rong Pr. Enrico Falconetti 1500m Pisa 3-4 Raffaele Romano
2018/02/17 Halo's Star 3 F Halesia Carolina Pr. Dancing Feet 1400m Napoli 6-6 Giuseppe Ligas
2018/02/17 Ghja 7 F Sparegh Pr. Lanzone 2100m Siracusa 6-7 Gianni Salvatore
2018/02/16 Fritz 4 C Extra Pr. Vignanello 1750m Grosseto 1-12 M. Migheli
2018/02/15 Santa Serena 5 F Dayara Pr. Giorgio Giannessi 1800m Pisa 2-9 C.Fais
2018/02/15 Miraglia 6 C Magnific Fitz Pr. Montecristo 1500m Pisa 5-10 R.Santini
2018/02/15 Middle Gray 8 F Above the Sea Pr. Montecristo 1500m Pisa 7-10 E.Castelli
2018/02/14 Time Sky 4 C Trans Gold Pr. Veronese 1400m Varese 5-8 N. Urracci
2018/02/14 Goldfinger 3 G Nerida Pr. Alea 1950m Varese 2-6 A. Pastorelli
2018/02/13 Quiz Evolution 7 G Marie Camargo Prix du Lay Lenormand (Claiming) 1600m Chantilly 3-7 M. Bouckaert
2018/02/13 Autre Art 5 F Pocket A Pound Pr. Principe Giovanni 1000m Napoli 4-6 Paola Maria Gaetano
2018/02/11 Stick Around 4 C Thetis Pr. Orvieto 2200m Pisa 4-5 P.Favero
2018/02/11 Empedocle 4 C Everarda Pr. Arturo E Giacomo Maggi 1500m Pisa 8-10 F.Camici
2018/02/11 Deep Down 3 F Shibarath Pr. Renzo Guidotti 1500m Pisa 2-10 E.Botti Galoppo
2018/02/09 Up to the Moon 6 F Bianca Martina Pr. Montespertoli 1600m Grosseto 1-10 Muzzi M.
2018/02/09 Mission of Peace 4 C Torrian Pr. Impruneta 2200m Grosseto 5-8 Ferramosca F.
2018/02/09 Kiwi Bay 13 G Bay Of Plenty FR Sunbets.Co.Uk Handicap (0-65) (6) 4yo+ 8f Newcastle 9-13 Michael Dods
2018/02/07 Baby Building 3 F Donna Francesca Pr. Claire Valentine 1500m Varese 2-5 S.Giordano
2018/02/06 Tilly Rose 4 F Miss Clizia Pr. Pulcinella -Ii Tris- 1600m Napoli 7-8 Brogi Roberto
2018/02/06 Halo's Star 3 F Halesia Carolina Pr. Tartaglia 2000m Napoli 5-7 Ligas Giuseppe
2018/02/06 Autre Art 5 F Pocket a Pound Pr. Arlecchino 1000m Napoli 3-5 Gaetano P.M.
2018/02/04 Lord Vincent 4 G What's Baby Pr. Stigliano - Batteria 1500m Pisa 6-10 P.L. Giannotti
2018/02/03 Treasure Island 6 C Fantastica Pr. the Lamb- 2250m Napoli 2-11 Polito L.
2018/02/03 Mujahidofcaffeina 9 C Ada of Caffeina Pr. Aintree- Ii Tris - 1800m Napoli 4-9 Brogi Roberto
2018/02/03 Ghja 7 F Sparegh Pr. Pontassieve 2300m Siracusa SCR Gianni Salvatore
2018/02/03 Another Full Power 9 G Miss Schivani Pr. Aintree- Ii Tris - 1800m Napoli SCR Grassi Maurizio
2018/02/02 Up to the Moon 6 F Bianca Martina Pr. Bomarzo 1750m Grosseto 6-13 Mass. Muzzi
2018/02/01 Yamuna 3 F Youthopia Pr. Cavalieri Di Santo Stefano 1200m Pisa 6-6 Antonio Marcialis
2018/02/01 Rosenquist 5 C Regina Aldi Pr. Navicelli 2200m Pisa 3-11 R. Santini
2018/02/01 For Me Only 6 F Fil De Seda Pr. Sostegno - Batteria 1200m Pisa 1-12 R. Discepolo
2018/01/31 Time Sky 4 C Trans Gold Pr. Sc.Emmegi 1500m Varese 3-10 N.Urracci
2018/01/31 Baby Building 3 F Donna Francesca Pr. Vioz 1950m Varese 2-9 S.Giordano
2018/01/27 Penalty 4 C Fidate Correnti Pr. Guido Ruffo Della Scaletta 1000m Napoli 1-10 Botti A.
2018/01/26 Halo's Power 3 C Helianthea Pr. Everest 1400m Roma 2-10 M. Giorgi
2018/01/25 Insert Coin 3 F Lovely Luly Pr. Nocera Umbra 2000m Pisa 3-4 Endo Botti Galoppo
2018/01/25 Fair la Joie 3 F Medullia Prix des Lauriers Roses (Claiming) 1500m Cagnes-Sur-Mer 7-12 M. Planard
2018/01/24 Goldfinger 3 G Nerida Pr. Pompei 1500m Varese 2-7 A.Pastorelli
2018/01/21 Sweetness 3 F Rallaire Pr. Otello Benedetti 1500m Pisa 1-8 A. Botti
2018/01/21 Rosenquist 5 C Regina Aldi Pr. Ines E Sebastiano Bottanelli 2000m Pisa SCR R.Santini
2018/01/21 Mission of Peace 4 C Torrian Pr. Il Francia 2000m Pisa 2-7 F.Ferramosca
2018/01/21 Fritz 4 C Extra Pr. Ines E Sebastiano Bottanelli 2000m Pisa SCR M.Migheli
2018/01/21 Deserving 3 F Waisting Time Pr. Carlo Cacciamano 2000m Pisa 4-11 E.Botti Galoppo
2018/01/20 Mujaesce 6 F Acquiesce Pr. Barone Douphol -Ii Tris- 1800m Napoli 13-13 Acuna Luis Alberto
2018/01/20 Ghja 7 F Sparegh Pr. Cassibile 2100m Siracusa 1-9 Postiglione Stefano
2018/01/19 Treasure Island 6 C Fantastica Pr. Danubio - Ii Tris 2200m Roma 1-12 Soc.All.Polito Luigi
2018/01/18 Lord Vincent 4 G What's Baby Pr. Calci 1500m Pisa 5-7 P.L.Giannotti
2018/01/18 Tequila Tango 5 F Diamanika Pr. Lexou 3500m Pisa 2-7 R.Romano
2018/01/17 Time Sky 4 C Trans Gold Pr. Segeste 1400m Varese 4-8 N.Urracci
2018/01/13 Halo's Star 3 F Halesia Carolina Pr. Parpignol 1400m Napoli 6-7 Ligas Giuseppe
2018/01/10 Baby Building 3 F Donna Francesca Pr. Origano 1400m Varese 1-7 S.Giordano
2018/01/06 Ghja 7 F Sparegh Pr. Porsche 1500m Siracusa 7-11 Postiglione Stefano
2018/01/06 Baby Building 3 F Donna Francesca Pr. Hellington 1500m Pisa SCR S.Giordano
2018/01/04 Mujahidofcaffeina 9 C Ada of Caffeina Pr. Sharp Cat 1800m Napoli 5-10 Brogi Roberto
2018/01/03 Fair la Joie 3 F Medullia Prix Lucien Et Marcel Cremieux 2000m Marseille Pont De Vivaux 13-13 M. Planard
2018/01/01 Sweetness 3 F Rallaire Pr. Hippoweb.It 1500m Pisa 2-13 A. Botti
2018/01/01 For Me Only 6 F Fil de Seda Pr. Garibaldi Spighi Finale Sprint 1200m Pisa 1-13 R.Discepolo
2017/12/31 Brex Drago 5 G Shibuni's Thea IRE Play for Free At Sunbets.Co.Uk/Vegas Handicap (0-105) (2) 3yo+ 8f Lingfield 7-12 Marco Botti
2017/12/30 Ghja 6 F Sparegh Pr. Thanks to Tim 1600m Siracusa 5-10 Postiglione Stefano
2017/12/29 Sea Wolf 3 C Filzalea Pr. Moto Sherco 2150m Varese 8-9 M.Migheli
2017/12/29 Baby Building 2 F Donna Francesca Pr. Rist .Venanzio Di Pedrinelli 1400m Varese 3-7 S.Giordano
2017/12/27 Pamparana 3 F Pussy Galore Pr. Handicap Di Fine Anno -T.Q 2250m Napoli 7-9 Botti A.
2017/12/24 Queen Tango 4 F Mamacita Tango Pr. Carloandrea - Batt. (Ex 5.500) 2000m Pisa 12-12 Luc.Mariani
2017/12/24 Mission of Peace 3 C Torrian Pr. Bellini 2000m Pisa 5-5 F.Ferramosca
2017/12/24 Lord Vincent 3 G What's Baby Pr. Giampiero Celati (Ex 5.500) 1800m Pisa 4-12 P.L.Giannotti
2017/12/24 Jolie Tango 3 F Nikita Tango Pr. Giampiero Celati (Ex 5.500) 1800m Pisa 7-12 R.Romano
2017/12/24 Fritz 3 C Extra Pr. Filiberto (Ex 18.700) 1500m Pisa 8-10 M.Migheli
2017/12/23 Zubat 3 C Clefairy Pr. Ares Ex 15400 - Ii Tris 2200m Roma SCR S.Antonacci
2017/12/23 Quiz Evolution 6 G Marie Camargo Pr. Stella Manzi Ex 15400 1600m Roma 1-13 I.Bugattella
2017/12/23 Lorqueen 4 F Loire Pr. Gp Citta' Di Villacidro 2400m Villacidro 7-8 Cottu A
2017/12/23 Autre Art 4 F Pocket a Pound Pr. Solimano Ex 15400 1200m Roma 11-11 P.M.Gaetano
2017/12/22 Goldfinger 2 G Nerida Pr. Sc.Castelverde 1500m Varese 2-6 A.Pastorelli
2017/12/22 Brillante Blu 4 C Oropa Pr. Sc.Erre 1500m Varese 5-7 C.Fais
2017/12/20 Mujahidofcaffeina 8 C Ada of Caffeina Pr. Renzo Tramaglino 1400m Napoli 5-6 Brogi Roberto
2017/12/20 Mujaesce 5 F Acquiesce Pr. Finale Miglio Rosa 1600m Napoli 7-8 Acuna Luis Alberto
2017/12/20 Halo's Star 2 F Halesia Carolina Pr. Don Rodrigo 1400m Napoli SCR Ligas Giuseppe
2017/12/14 Lorqueen 4 F Loire Pr. Uif 1800m Villacidro 6-11 Cottu A
2017/12/12 Halo's Power 2 C Helianthea Pr. Olimpio 1500m Roma 1-6 M.Giorgi
2017/12/10 Red Velvet 2 C Optical Pr. Bab Al Shams Desert Resort And 1750m Pisa 1-10 A. Botti
2017/12/10 Pamparana 3 F Pussy Galore Pr. 14 Andred - Sponsored By Meyda 2200m Pisa 3-14 A. Botti
2017/12/10 Naldina 4 F Nicole Dillon Pr. 14 Andred - Sponsored By Meyda 2200m Pisa 2-14 R.Santini
2017/12/10 Baby Building 2 F Donna Francesca Pr. Bab Al Shams Desert Resort And 1750m Pisa 10-10 S.Giordano
2017/12/09 Tilly Rose 3 F Miss Clizia Pr. Simba Ex 8800 1600m Roma 8-8 R.Brogi
2017/12/09 Rijahid 7 G Carthaginoise Pr. Sonniende 2000m Villacidro 2-5 Pinna F
2017/12/09 Quiz Evolution 6 G Marie Camargo Pr. Andred 1600m Roma 2-5 I.Bugattella
2017/12/09 Bosina 4 F Daousiya Pr. Piazza Indipendenza 2200m Roma 9-9 S.Bietolini
2017/12/07 Rosenquist 4 C Regina Aldi Pr. Svelt 2200m Pisa 2-9 R.Santini
2017/12/05 Zubat 3 C Clefairy Pr. Weaver's Hall 1500m Roma 3-7 S.Antonacci
2017/12/02 Brex Drago 5 G Shibuni's Thea IRE Betway Casino Handicap (0-95) (3) 3yo+ 9.5f Wolverhampton 6-12 Marco Botti
2017/12/01 Tatiana 3 F Tradate Pr. Dolcetto 2150m Varese 5-7 M. Arienti
2017/12/01 Marilyn Tango 2 F Li Rong Pr. Lambrusco 1500m Varese 10-12 C.Signorelli
2017/12/01 Fair la Joie 2 F Medullia Prix Florence Forneron 2000m Salon De Provence 9-13 M. Planard
2017/12/01 Baby Building 2 F Donna Francesca Pr. Lambrusco 1500m Varese 3-12 S.Giordano
2017/11/30 Treasure Island 5 C Fantastica Pr. Giuseppe Valenzano 1800m Pisa 7-9 A.Segat
2017/11/29 Tequila Tango 4 F Diamanika Pr. Santa Severa 3400m Grosseto 6-7 Romano R.
2017/11/29 Stick Around 3 C Thetis Pr. Fregene 1600m Grosseto SCR Favero P.
2017/11/29 Jolie Tango 3 F Nikita Tango Pr. Ostia 1600m Grosseto 4-10 Romano R.
2017/11/29 Dirk 3 C Docksil Pr. to Go Premio Unire 2250m Napoli 1-5 Botti A.
2017/11/26 Sea Wolf 3 C Filzalea Pr. Pietro Maffi 2200m Pisa 7-7 M.Migheli
2017/11/26 Royal Dreamer 2 C La Mary Pr. Sharstar 1600m Roma 1-5 A.Botti Srl
2017/11/26 Deep Down 2 F Shibarath Pr. 21 Goldoni 1600m Pisa 8-12 E.Botti Galoppo
2017/11/26 Brillante Blu 4 C Oropa Pr. Fegentri 1750m Pisa 6-7 C.Fais
2017/11/26 Act of War 2 F Calma Apparente Pr. Letizia Da Cascina 1500m Pisa 1-13 E.Botti Galoppo
2017/11/25 Ghja 6 F Sparegh Pr. Lacco Ameno 1500m Siracusa 6-10 Postiglione Stefano
2017/11/24 Turandot 3 F Torrechiara Pr. Ticino 1600m Varese 4-7 V.Toccolini
2017/11/24 Kiwi Bay 12 G Bay Of Plenty FR Sunbets.Co.Uk Handicap (0-65) (6) 3yo+ 7.1f Newcastle 13-13 Michael Dods
2017/11/23 Perego 4 C Pietrasanta Pr. Gay Lussac 1800m Pisa SCR S.Casati
2017/11/23 Perego 4 C Pietrasanta Pr. Gay Lussac 1800m Pisa SCR S.Casati
2017/11/22 Penalty 3 C Fidate Correnti Pr. Anguillo 1000m Napoli 1-5 Botti A.
2017/11/19 Time Sky 3 C Trans Gold Pr. Assed 1200m Pisa SCR N.Urracci
2017/11/19 Lord Vincent 3 G What's Baby Pr. Assed 1200m Pisa 5-5 P.L.Giannotti
2017/11/19 Fair la Joie 2 F Medullia Prix Jeannine Ximay (Prix Francis Allemand) (Claiming) 1900m Nimes Fell M. Planard
2017/11/19 Close Your Eyes 2 F Too In Love Pr. Criterium Femminile (L) 1500m Roma 1-9 A.Botti Srl
2017/11/19 Another Full Power 8 G Miss Schivani Pr. Capannelle - Ii Tris 1200m Roma 10-13 M.Grassi
2017/11/19 Time Sky 3 C Trans Gold Pr. Assed 1200m Pisa SCR N.Urracci
2017/11/19 Lord Vincent 3 G What's Baby Pr. Assed 1200m Pisa 5-5 P.L.Giannotti
2017/11/19 Fair la Joie 2 F Medullia Prix Jeannine Ximay (Prix Francis Allemand) (Claiming) 1900m Nimes Fell M. Planard
2017/11/19 Close Your Eyes 2 F Too In Love Pr. Criterium Femminile (L) 1500m Roma 1-9 A.Botti Srl
2017/11/19 Another Full Power 8 G Miss Schivani Pr. Capannelle - Ii Tris 1200m Roma 10-13 M.Grassi
2017/11/17 Universo Chery 2 F Gazzosa Alla Menta Pr. Castelmagno 1000m Varese 1-7 A.Marcialis
2017/11/17 Quiz Evolution 6 G Marie Camargo Pr. Cantica 1400m Roma 2-7 I.Bugattella
2017/11/17 Demeteor 7 C Eros Love Pr. Nogaret 2200m Roma 3-6 R.Menichetti
2017/11/16 Treasure Island 5 C Fantastica Pr. Alfredo Ferrati 2000m Pisa 6-11 A.Segat
2017/11/16 For Me Only 5 F Fil de Seda Pr. Gutruns - Batteria 1200m Pisa 1-10 R.Discepolo
2017/11/15 Tequila Tango 4 F Diamanika Pr. Castiglione D'Orcia 3400m Grosseto 4-7 Romano R.
2017/11/15 Stick Around 3 C Thetis Pr. Rocca D'Orcia 3400m Grosseto 8-10 Favero P.
2017/11/14 Bosina 4 F Daousiya Pr. Grifone 1900m Roma 6-9 S.Bietolini
2017/11/12 Autre Art 4 F Pocket a Pound Pr. Sion 1200m Roma 1-7 P.M.Gaetano
2017/11/12 Queen Tango 4 F Mamacita Tango Pr. Lussin - Batteria 1800m Pisa 7-9 Luc.Mariani
2017/11/12 Nelly Darrier 6 F Nicole Dillon Pr. Lainate 4000m Milano 8-8 Ilenia Nero
2017/11/12 Menuhin 3 C Victorian Girl Pr. Roma Vecchia - Ii Tris (L) 2800m Roma 3-10 A.Botti Srl
2017/11/12 Baby Building 2 F Donna Francesca Pr. Glaucus 1200m Pisa 6-8 S.Giordano
2017/11/12 Marilyn Tango 2 F Li Rong Pr. Glaucus 1200m Pisa 5-8 C.Signorelli
2017/11/12 Zubat 3 C Clefairy Pr. Nearco 1600m Roma 5-7 S.Antonacci
2017/11/12 Candiani Street 7 G Caroline Adrien Pr. Finali Silver 1800m Milano 3-6 Sordi Racing Soc. All.
2017/11/12 Fritz 3 C Extra Pr. Orsenigo 1500m Pisa 7-8 M.Migheli
2017/11/11 Santa Serena 4 F Dayara Pr. Trofeo Gianni Crotti - Finale 1500m Milano 7-12 C. Fais
2017/11/11 Mujas 6 G Vitta's Touch Pr. Chiusura (L) 1400m Milano 5-10 Turner Frank
2017/11/11 Naldina 4 F Nicole Dillon Pr. Giovanni Falck (L) 2400m Milano 5-8 Santini Riccardo
2017/11/11 Lafortune 4 F Lucia Anguissola Pr. Trofeo Gianni Crotti - Finale 1500m Milano 5-12 Discepolo Renato
2017/11/11 Lord Vincent 3 G What's Baby Pr. Nbf Lanes Classic Finale 2000m Milano 12-14 Giannotti Pierluigi
2017/11/11 Benazzi 2 C Buenos Aires Pr. Ferruccio Gorni 1500m Milano 7-9 A. Botti Srl Soc. All.
2017/11/10 Tilly Rose 3 F Miss Clizia Pr. Vezzano 2200m Roma 5-8 R.Brogi
2017/11/10 Royal Dreamer 2 C La Mary Pr. Zabarella 1900m Roma 1-10 A.Botti Srl
2017/11/10 Halo's Power 2 C Helianthea Pr. Red Rock 1600m Roma 1-7 M.Giorgi
2017/11/10 Demeteor 7 C Eros Love Pr. Disco Rosso 2200m Roma 7-7 R.Menichetti
2017/11/10 Another Full Power 8 G Miss Schivani Pr. Bragozzo 1600m Roma SCR M.Grassi
2017/11/08 Up to the Moon 5 F Bianca Martina Pr. Rio Maggiore 1600m Grosseto 7-9 Muzzi M.
2017/11/08 Mujahidofcaffeina 8 C Ada of Caffeina Pr. Vinnie Roe 1700m Napoli 1-6 Brogi Roberto
2017/11/08 Halo's Star 2 F Halesia Carolina Pr. Artic Owl 1500m Napoli 3-7 Ligas Giuseppe
2017/11/07 Kiwi Bay 12 G Bay Of Plenty FR Racing Uk Free Trial Limited Time Only Handicap (0-70) (5) 3yo+ 7f Redcar 10-14 Michael Dods
2017/11/05 Time Sky 3 G Trans Gold Pr. Gaggiano 1600m Milano 4-7 Urracci Natalino
2017/11/05 Quiz Evolution 6 G Marie Camargo Pr. Longines Fegentri 1600m Roma ABAN I. Bugattella
2017/11/05 Brutal Force 2 F Dondup Pr. Criterium Femminile-Mem.Tudini (L) 1500m Roma ABAN A. Botti
2017/11/05 Baby Building 2 F Donna Francesca Pr. Lodovico Agosta 1800m Milano 5-8 Giordano Stella
2017/11/05 Close Your Eyes 2 F Too In Love Pr. Criterium Femminile-Mem.Tudini (L) 1500m Roma ABAN A. Botti
2017/11/05 Empedocle 3 C Everarda Pr. Armando E Roberto Renzoni 2000m Milano 3-5 A. Botti Srl Soc. All.
2017/11/05 Time Sky 3 G Trans Gold Pr. Gaggiano 1600m Milano 4-7 Urracci Natalino
2017/11/05 Quiz Evolution 6 G Marie Camargo Pr. Longines Fegentri 1600m Roma ABAN I. Bugattella
2017/11/05 Brutal Force 2 F Dondup Pr. Criterium Femminile-Mem.Tudini (L) 1500m Roma ABAN A. Botti
2017/11/05 Baby Building 2 F Donna Francesca Pr. Lodovico Agosta 1800m Milano 5-8 Giordano Stella
2017/11/05 Close Your Eyes 2 F Too In Love Pr. Criterium Femminile-Mem.Tudini (L) 1500m Roma ABAN A. Botti
2017/11/05 Empedocle 3 C Everarda Pr. Armando E Roberto Renzoni 2000m Milano 3-5 A. Botti Srl Soc. All.
2017/11/02 Treasure Island 5 C Fantastica Pr. Harzand 1800m Firenze 6-6 A. Segat
2017/11/02 Sea Wolf 3 C Filzalea Pr. Wings of Eagles 2200m Firenze 1-6 M. Migheli
2017/11/02 Demeteor 7 C Eros Love Pr. Wings of Eagles 2200m Firenze SCR R. Menichetti
2017/11/01 Up to the Moon 5 F Bianca Martina Pr. Cecina 1750m Grosseto 1-9 Muzzi M.
2017/11/01 Halo's Star 2 F Halesia Carolina Pr. Calafuria 1750m Grosseto 3-4 Ligas Giu.
2017/11/01 Ghja 6 F Sparegh Pr. Leprotto 1600m Siracusa 4-12 Postiglione Stefano
2017/10/31 Tilly Rose 3 F Miss Clizia Pr. Nettuno - Ii Tris 1900m Roma 3-10 R.Brogi
2017/10/31 Mujahidofcaffeina 8 C Ada of Caffeina Pr. Welsh Guide 1800m Roma 4-6 R.Brogi
2017/10/31 Fair la Joie 2 F Medullia Prix Serena (Claiming) 2000m Marseille Pont De Vivaux 12-12 M. Planard
2017/10/30 Northern Daggers 2 G Daggers Girl Prix de la Chapelle-Saint-Pierre 1300m Chantilly 8-12 Mme P. Brandt
2017/10/29 Astro Benigno 6 C Acqua Scura Pr. Paolo Solaroli 3000m Milano SCR Garombo Franco
2017/10/29 Sir Horus 2 G Split Second Pr. Naviglio Grande 1200m Milano 8-8 Marcialis Antonio
2017/10/28 Santa Serena 4 F Dayara Pr. Fiume 1400m Milano 9-12 C. Fais
2017/10/28 Royal Dreamer 2 C La Mary Pr. Basilica San Lorenzo 1600m Milano 9-10 A. Botti Srl Soc. All.
2017/10/28 Dirk 3 C Docksil Pr. Montale 2000m Milano 1-4 A. Botti Srl Soc. All.
2017/10/28 Menuhin 3 C Victorian Girl Pr. Montale 2000m Milano 3-4 A. Botti Srl Soc. All.
2017/10/28 Baby Building 2 F Donna Francesca Pr. Santa Maria Delle Grazie 1600m Milano 14-14 Giordano Stella
2017/10/26 Mujaesce 5 F Acquiesce Pr. 1 Tappa Coppa Flegrea 1800m Napoli 2-9 Acuna Luis Alberto
2017/10/26 Fritz 3 C Extra Pr. Scuderia Bellabarba 1200m Firenze SCR M.Migheli
2017/10/25 Nelly Darrier 6 F Nicole Dillon Pr. Miocamen 3600m Milano 1-7 Ilenia Nero
2017/10/25 Fritz 3 C Extra Pr. Recco 1750m Grosseto 1-7 Migheli M.
2017/10/25 Lord Vincent 3 G What's Baby Pr. Nbf Lanes Classic 3^ Elim. 2200m Milano 5-7 Giannotti Pierluigi
2017/10/25 Red Velvet 2 C Optical Pr. Fairyhouse 1400m Milano 1-15 A. Botti Srl Soc. All.
2017/10/25 Stick Around 3 G Thetis Pr. Del Prato 3200m Milano SCR Bianco Arnaldo
2017/10/25 Turandot 3 F Torrechiara Pr. Peregallo 1800m Milano 7-7 V.Toccolini
2017/10/24 Mujahidofcaffeina 8 C Ada of Caffeina Pr. Bianca Verga 1800m Roma 4-7 R.Brogi
2017/10/24 Tilly Rose 3 F Miss Clizia Pr. Verdi Casino 1800m Roma 5-8 R.Brogi
2017/10/24 Zubat 3 C Clefairy Pr. St Paul House 1200m Roma 6-10 L.Riccardi
2017/10/24 Halo's Power 2 C Helianthea Pr. Carmen the Best 1400m Roma 11-12 M.Giorgi
2017/10/21 Mujas 6 G Vitta's Touch Pr. Caspoggio 1400m Milano 4-9 F. Turner
2017/10/21 Queen Tango 4 F Mamacita Tango Pr. Terzago 1600m Milano 4-11 Luc. Mariani
2017/10/21 Tatiana 3 F Tradate Pr. Mendosio 2000m Milano 11-14 Marinella Arienti
2017/10/20 Up to the Moon 5 F Bianca Martina Pr. Gaio - Ii Tris 1400m Roma 9-13 M.Muzzi
2017/10/20 Sedriano 6 C Seminar Pr. Sagra Di Sant'Efisio 2000m Sassari 7-8 Piccinnu G
2017/10/20 Benazzi 2 C Buenos Aires Pr. Stuck 1400m Roma 2-6 A.Botti Srl
2017/10/20 Autre Art 4 F Pocket a Pound Pr. Gaio - Ii Tris 1400m Roma 5-13 P.M.Gaetano
2017/10/19 Sea Wolf 3 C Filzalea Pr. Montjeu 2000m Firenze 1-2 M.Migheli
2017/10/19 Mujaesce 5 F Acquiesce Pr. 1 Tappa Agnano Miglio Rosa 1600m Napoli 3-6 Acuna Luis Alberto
2017/10/19 Halo's Star 2 F Halesia Carolina Pr. Riapre Il Galoppo 1800m Napoli SCR Ligas Giuseppe
2017/10/17 Tilly Rose 3 F Miss Clizia Pr. Spanevin - Ii Tris 1600m Roma 7-10 R.Brogi
2017/10/17 Mujahidofcaffeina 8 C Ada of Caffeina Pr. Ferro 1900m Roma 3-5 R.Brogi
2017/10/15 Royal Dreamer 2 C La Mary Pr. Basilica S.Simpliciano 1600m Milano 3-7 A. Botti Srl Soc. All.
2017/10/15 Quiz Evolution 6 G Marie Camargo Pr. Noble Decree 1600m Roma 5-5 I.Bugattella
2017/10/14 Ghja 6 F Sparegh Pr. Cassandra 1700m Siracusa 6-8 Postiglione Stefano
2017/10/14 Red Velvet 2 C Optical Pr. Pirellone 1600m Milano 4-7 A. Botti Srl Soc. All.
2017/10/14 Lafortune 4 F Lucia Anguissola Pr. Cornaredo 1600m Milano 3-10 Discepolo Renato
2017/10/12 Treasure Island 5 C Fantastica Pr. Valyra 1800m Firenze 8-8 A.Segat
2017/10/11 Sir Horus 2 G Split Second Pr. Aukland 1000m Milano 3-8 Marcialis Antonio
2017/10/11 Jolie Tango 3 F Nikita Tango Pr. Corsico 2000m Milano 7-11 Raf. Romano
2017/10/11 Baby Building 2 F Donna Francesca Pr. Doncaster 1500m Milano 7-11 Giordano Stella
2017/10/09 Kiwi Bay 12 G Bay Of Plenty FR Napoleons Casino Bradford Handicap (0-75) (5) 3yo+ 8f Pontefract 7-16 Michael Dods
2017/10/08 Najmuddin 2 C Nathanaelle Pr. San Babila 1500m Milano 6-8 Turner Frank
2017/10/08 Sea Wolf 3 C Filzalea Pr. Firenze Mem.L. Gnocchini 2200m Firenze 5-7 M.Migheli
2017/10/08 Menuhin 3 C Victorian Girl Pr. Firenze Mem.L. Gnocchini 2200m Firenze 1-7 A.Botti Srl
2017/10/08 Lord Vincent 3 C What's Baby Pr. Firenze Mem.L. Gnocchini 2200m Firenze SCR P.L.Giannotti
2017/10/07 Turandot 3 F Torrechiara Pr. Criterium Delle Amazzoni 1500m Milano 6-8 V.Toccolini
2017/10/07 Queen Tango 4 F Mamacita Tango Pr. Corbetta 1700m Milano 9-9 Mariani Luciano
2017/10/07 Pamparana 3 F Pussy Galore Pr. Ricciotti E Mauro Frediani 2000m Milano 5-6 A. Botti Srl Soc. All.
2017/10/07 Naldina 4 F Nicole Dillon Pr. Ricciotti E Mauro Frediani 2000m Milano 1-6 Santini Riccardo
2017/10/06 Tilly Rose 3 F Miss Clizia Pr. Damascus Regal 1600m Roma 6-8 R.Brogi
2017/10/06 Penalty 3 C Fidate Correnti Pr. Sole Power 1200m Roma 2-7 A.Botti Srl
2017/10/06 Lorqueen 4 F Loire Pr. Asses. Reg. All'Agricoltura 1500m Sassari SCR Cottu A
2017/10/06 Halo's Star 2 F Halesia Carolina Pr. Tissot 1600m Roma 5-7 G.Ligas
2017/10/06 Fritz 3 C Extra Pr. Damascus Regal 1600m Roma 2-8 A.Botti Srl
2017/10/06 For Me Only 5 F Fil de Seda Pr. Cliff of Moher 1400m Roma 4-8 R.Discepolo
2017/10/06 Demeteor 7 C Eros Love Pr. Paulo 2200m Roma 8-11 R.Menichetti
2017/10/05 Universo Chery 2 F Gazzosa Alla Menta Pr. Lucky Speed 1500m Firenze 4-5 Ant.Marcialis
2017/10/05 Mujaesce 5 F Acquiesce Pr. Mediterraneo 1600m Tagliacozzo 2-9 L.A.Acuna
2017/10/05 Demeteor 7 C Eros Love Pr. Nbf Lanes Classic Eliminatoria 2200m Firenze SCR R.Menichetti
2017/10/05 Bosina 4 F Daousiya Pr. Mediterraneo 1600m Tagliacozzo 5-9 S.Bietolini
2017/10/04 Stick Around 3 C Thetis Pr. Monte Stella 3200m Milano 13-14 Bianco Arnaldo
2017/10/03 Halo's Power 2 C Helianthea Pr. Ognon 1400m Roma 4-12 M.Giorgi
2017/10/03 Empedocle 3 C Everarda Pr. Wolver Hollow 1700m Roma 1-9 A.Botti Srl
2017/10/03 Cavallo Magico 2 C Sformi Pr. Ognon 1400m Roma 9-12 D.Pierdomenico
2017/10/01 Menuhin 3 C Victorian Girl Pr. Villa Borghese (L) 2200m Roma SCR A.Botti Srl
2017/10/01 Nelly Darrier 6 F Nicole Dillon Pr. Guidsun-M. F.Scaglione 3800m Merano 5-6 Nero I.
2017/10/01 Zubat 3 C Clefairy Pr. Trafoi 1600m Roma 2-5 L.Riccardi
2017/10/01 Silver Tango 5 G Mamacita Tango Pr. Steeple-Chases D'Italia-M.Arge (G2) 3900m Merano 3-3 Romano Raf.
2017/10/01 Tequila Tango 4 F Diamanika Pr. Nello Coccia 3000m Merano SCR Romano Raf.
2017/10/01 Yamuna 2 F Youthopia Pr. Newmarket 1500m Milano 4-9 Marcialis Antonio
2017/10/01 Treasure Island 5 C Fantastica Pr. Despar 1900m Merano 9-12 Segat A.
2017/10/01 Tony's Power 10 G Cuba Lady Pr. Scais 2600m Milano 5-5 Ficara Valentino
2017/10/01 Sea Wolf 3 C Filzalea Pr. Basiglio 2000m Milano 4-5 Migheli Mario
2017/09/30 Ghja 6 F Sparegh Pr. Rosa 1500m Siracusa 7-7 Postiglione Stefano
2017/09/30 Brex Drago 5 G Shibuni's Thea IRE Bet Totequadpot At Betfred.Com Handicap (0-105) (2) 4yo+ 10f Chelmsford 8-8 Marco Botti
2017/09/30 Marilyn Tango 2 F Li Rong Pr. Deauville 1200m Milano 4-9 Marcialis Antonio
2017/09/30 Mujas 6 G Vitta's Touch Pr. Porta Tosa 1800m Milano 3-5 Turner Frank
2017/09/30 Sir Horus 2 G Split Second Pr. Deauville 1200m Milano 7-9 Marcialis Antonio
2017/09/30 Tatiana 3 F Tradate Pr. Lady M 1800m Milano 5-13 Arienti Marinella
2017/09/30 Time Sky 3 G Trans Gold Pr. Assago 1500m Milano 3-9 Urracci Natalino
2017/09/30 Lord Vincent 3 G What's Baby Pr. Vermezzo 2000m Milano 3-8 Giannotti Pierluigi
2017/09/28 Mission of Peace 3 C Torrian Pr. Priore Philip 1800m Firenze 11-11 F.Ferramosca
2017/09/27 Turandot 3 F Torrechiara Pr. Talassa 1800m Milano 3-8 V.Toccolini
2017/09/27 Queen Tango 4 F Mamacita Tango Pr. Albairate 2000m Milano 6-12 Mariani Luciano
2017/09/27 Mujaesce 5 F Acquiesce Pr. Africa 1600m Tagliacozzo 5-7 L.A.Acuna
2017/09/27 Kiwi Bay 12 G Bay Of Plenty FR Racing Uk Profits Returned to Racing Handicap (0-75) (5) 3yo+ 10f Redcar SCR Michael Dods
2017/09/26 Lafortune 4 F Lucia Anguissola Pr. Giustizia - Ii Tris 1400m Roma 1-9 R.Discepolo
2017/09/26 Fritz 3 C Extra Pr. Partenio 1400m Roma 6-9 A.Botti Srl
2017/09/25 Fair la Joie 2 F Medullia Prix de Bandol 1850m Hyeres 6-10 M. Planard
2017/09/20 Halo's Star 2 F Halesia Carolina Pr. Piccola Svizzera 1350m Tagliacozzo 3-5 G.Ligas
2017/09/17 Apelle Fan 6 C Alpha Media Pr. Azienda Agricola Borgatello 1900m Merano 1-7 Codias P.
2017/09/17 Brutal Force 2 F Dondup Pr. Repubbliche Marinare (L) 1500m Roma 4-6 A.Botti Srl
2017/09/17 Candiani Street 7 G Caroline Adrien Pr. Porta Orientale 1800m Milano 6-6 Sordi Racing Soc. All.
2017/09/17 Demeteor 7 C Eros Love Pr. Prorutori 2400m Roma 6-6 R.Menichetti
2017/09/17 Menuhin 3 C Victorian Girl Pr. Siberian Express 2100m Roma 3-4 A.Botti Srl
2017/09/17 Nelly Darrier 6 F Nicole Dillon Pr. Foto Press 3800m Merano SCR Nero I.
2017/09/17 Silver Tango 5 G Mamacita Tango Pr. Foto Press 3800m Merano 3-6 Romano Raf.
2017/09/17 Stick Around 3 G Thetis Pr. Azienda Agricola Borgatello 1900m Merano 4-7 Bianco A.
2017/09/17 Tatiana 3 F Tradate Pr. Aterno 2000m Milano 2-10 Arienti Marinella
2017/09/17 Tony's Power 10 G Cuba Lady Pr. Monterosa 3000m Milano 6-9 Ficara Valentino
2017/09/16 Santa Serena 4 F Dayara Pr. Nemesi 1700m Milano 3-8 C. Fais
2017/09/16 Sedriano 6 C Seminar Pr. Ecolab Srl 1800m Chilivani 5-7 Piccinnu G
2017/09/16 Queen Tango 4 F Mamacita Tango Pr. Seguro 1700m Milano SCR Mariani Luciano
2017/09/16 Sea Wolf 3 C Filzalea Pr. 42 G.P. Regione Sarda 2400m Chilivani 4-10 Migheli M
2017/09/16 Brillante Blu 4 G Oropa Pr. Vittorio Speroni 1400m Milano 2-11 C. Fais
2017/09/16 Best Tango 8 G Nikita Tango FR Lark Hcp (C5) 1650m Sha Tin 5-10 D J Hall
2017/09/14 Zubat 3 C Clefairy Pr. San Siro 1500m Firenze 3-7 L.Riccardi
2017/09/13 Sir Horus 2 G Split Second Pr. Arcimboldi 1000m Milano 6-8 Marcialis Antonio
2017/09/13 For Me Only 5 F Fil de Seda Pr. Olona 1300m Milano 4-10 Discepolo Renato
2017/09/13 Rosellino 7 C Renee Dubois Pr. Andino 1400m San Isidro 13-13 Leonardo J.Racc
2017/09/10 Penalty 3 C Fidate Correnti Pr. Cancelli 1200m Milano 6-7 A. Botti Srl Soc. All.
2017/09/10 Stick Around 3 G Thetis Pr. Renzo Zambarda 1600m Merano 5-5 Bianco A.
2017/09/10 Mychoon 7 G Spania Pr. Renzo Zambarda 1600m Merano 1-5 Rota G.
2017/09/10 Red Velvet 2 C Optical Pr. Poldi Pezzoli 1500m Milano 7-8 A. Botti Srl Soc. All.
2017/09/10 Menuhin 3 C Victorian Girl Pr. Senecio 2000m Roma ABAN A.Botti Srl
2017/09/10 Zubat 3 C Clefairy Pr. Trafoi 1600m Roma ABAN L.Riccardi
2017/09/10 Ghja 6 F Sparegh Pr. Lord Carmelo 1700m Siracusa 2-7 Postiglione Stefano
2017/09/10 Tequila Tango 4 F Diamanika Pr. Spegasso-Mem. G.Bonomi 3300m Merano 5-10 Romano Raf.
2017/09/09 Yamuna 2 F Youthopia Pr. la Bergamina 1500m Milano 7-9 Marcialis Antonio
2017/09/09 Time Sky 3 G Trans Gold Pr. Rosate 1600m Milano 4-7 Urracci Natalino
2017/09/09 Sedriano 6 C Seminar Pr. Bidde Rosa 1800m Chilivani 9-9 Piccinnu G
2017/09/09 Mujas 6 G Vitta's Touch Pr. Giancarlo Confalonieri 1700m Milano 1-5 Turner Frank
2017/09/09 Fritz 3 C Extra Pr. Rosate 1600m Milano 2-7 A.& S. Botti Srl Soc. All.
2017/09/08 Halo's Star 2 F Halesia Carolina Pr. Oriolo 1200m Roma 4-6 G.Ligas
2017/09/08 Halo's Star 2 F Halesia Carolina Pr. Oriolo 1200m Roma 4-6 G.Ligas
2017/09/06 Queen Tango 4 F Mamacita Tango Pr. Monzoro 1600m Milano 3-12 Mariani Luciano
2017/09/06 Lorqueen 4 F Loire Pr. Nbf Lanes Eliminatoria Doppia 1800m Milano 9-10 Turner Frank
2017/09/05 Bosina 4 F Daousiya Pr. Dentz - Ii Tris 1600m Roma 8-11 S.Bietolini
2017/09/03 Autre Art 4 F Pocket a Pound Pr. Lord Allan 1200m Roma 6-7 P.M-Gaetano Soc.All
2017/09/03 Best Tango 8 G Nikita Tango FR Tim Wa Hcp (C5) 1600m Sha Tin 11-11 D J Hall
2017/09/03 Brutal Force 2 F Dondup Pr. Asta Selezionata S.G.A. 2017 1500m Roma 1-6 A.Botti Srl
2017/09/03 Deep Down 2 F Shibarath Pr. Asta Selezionata S.G.A. 2017 1500m Roma 4-6 Soc.All.E.Botti Galoppo
2017/09/03 Apelle Fan 6 C Alpha Media Pr. Sabrina Salaris 2200m Merano 4-6 Codias P.
2017/09/03 Mujahidofcaffeina 8 C Ada of Caffeina Pr. Ortello 1700m Roma 2-6 R.Brogi
2017/09/03 Nelly Darrier 6 F Nicole Dillon Pr. A.S.S.I. - Mem. Massimo Caimi (G3) 3900m Merano 4-6 Nero I.
2017/09/03 Perego 4 C Pietrasanta Pr. Riccardo Zanocchio 2200m Milano 4-4 Casati Silvia
2017/09/03 Santa Serena 4 F Dayara Pr. Dark Horse Sanctuary Mile 1500m Milano 3-8 C. Fais
2017/09/02 Turandot 3 F Torrechiara Pr. Alberto Chantre 2000m Milano 4-8 A. Botti Srl Soc. All.
2017/09/02 Tony's Power 10 G Cuba Lady Pr. Scalino 2500m Milano 1-7 Ficara Valentino
2017/09/02 Pamparana 3 F Pussy Galore Pr. Alberto Chantre 2000m Milano 1-8 A. Botti Srl Soc. All.
2017/09/02 Lord Vincent 3 G What's Baby Pr. Mella 1400m Milano 6-9 Giannotti Pierluigi
2017/09/02 Dirk 3 C Docksil Pr. Nico E Vittorio Castellini 1800m Milano 4-4 A. Botti Srl Soc. All.
2017/09/02 Brillante Blu 4 G Oropa Pr. Mella 1400m Milano 1-9 C. Fais
2017/09/02 Austro 7 G Dalaiya Pr. Ing. Benjamin Piercy 1800m Chilivani 7-11 Pinna F
2017/09/02 Arrow Demontentosu 4 C Aver Demontentosu Pr. Offelleria Acciaro-Trofeo Fm 1600m Chilivani 2-7 Cargiaghe S
2017/08/31 Mission of Peace 3 C Torrian Pr. Falbrav 2000m Firenze 4-11 F.Ferramosca
2017/08/30 Halo's Star 2 F Halesia Carolina Pr. Final Score 1600m Napoli 5-7 Ligas Giuseppe
2017/08/30 Demeteor 7 C Eros Love Pr. Atoll 1800m Napoli 6-8 Menichetti Riccardo
2017/08/29 Tony's Power 10 C Cuba Lady Pr. Principato Del Sacromonte 2250m Varese SCR V.Ficara
2017/08/29 Sea Wolf 3 C Filzalea Pr. Pierino Marinucci 2150m Corridonia 1-7 Migheli M.
2017/08/27 Silver Tango 5 G Mamacita Tango Pr. Piero E Franco Richard (G3) 3900m Merano 3-4 Romano Raf.
2017/08/27 Apelle Fan 6 C Alpha Media Pr. Betflag Casino' Live 1600m Merano 2-11 Codias P.
2017/08/24 Inventi 4 G Donna Francesca Pr. Il Girasole 1400m Capalbio 2-4 Canu M.
2017/08/23 Mujahidofcaffeina 8 C Ada of Caffeina Pr. Bagni Di Petriolo 2000m Napoli 5-6 Brogi Roberto
2017/08/23 Mujahidofcaffeina 8 C Ada of Caffeina Pr. Bagni Di Petriolo 2000m Napoli 5-6 Brogi Roberto
2017/08/22 Mujaesce 5 F Acquiesce Pr. Corrado Di Stasio 2150m Corridonia 1-9 Acuna L.A.
2017/08/22 Tildema 9 C Donna Francesca Pr. Corrado Di Stasio 2150m Corridonia 4-9 Cristino D.
2017/08/20 Mujadale 10 G Newdale E-Cycle J J Houlahan Hrdl 3200m Ballarat 3-9 Dane Smith
2017/08/20 Azalea 3 F Miss Quality Pr. Tesimo 2400m Merano 7-7 Frank M.
2017/08/19 Tatiana 3 F Tradate Pr. Mario Broggini 2250m Varese 4-5 Marinella Arienti
2017/08/17 Inventi 4 G Donna Francesca Pr. Banca Tema 1400m Capalbio 1-7 Canu M.
2017/08/17 Fair la Joie 2 F Medullia Prix de la Grande Grille 1600m Vichy 4-12 M. Planard
2017/08/15 Demeteor 7 C Eros Love Pr. Citta' Di Corridonia 2150m Corridonia 9-9 Menichetti R.
2017/08/15 Mychoon 7 G Spania Pr. Delle Alpi-Tr. Mr Comunicazio 1600m Merano SCR Rota G.
2017/08/15 Nelly Darrier 6 F Nicole Dillon Pr. Royal Mougins 3300m Merano 4-5 Nero I.
2017/08/15 Tequila Tango 4 F Diamanika Pr. Alpha Two 3300m Merano 6-6 Romano Raf.
2017/08/15 Mission of Peace 3 C Torrian Pr. Estejo 2200m Merano 4-6 Ferramosca F.
2017/08/13 Santa Serena 4 F Dayara Pr. Quellenhof Resort 1600m Merano 1-7 Fais C.
2017/08/13 Lafortune 4 F Lucia Anguissola Pr. Quellenhof Resort 1600m Merano 2-7 Discepolo R.
2017/08/13 Apelle Fan 6 C Alpha Media Pr. Clemente Papi-Tr. Agri 2200m Merano 5-6 Codias P.
2017/08/12 Pamparana 3 F Pussy Calore Pr. Eredi Pastorelli 2250m Varese 4-7 A.Botti Srl Soc.All.
2017/08/11 Piccola Anna 6 F Annyrock Girl Pr. Dario Cellini 1600m Grosseto 3-5 Mataresi A.
2017/08/11 Lord Vincent 3 C What's Baby Pr. Rotary Club 1600m Grosseto 6-6 Giannotti P.L.
2017/08/10 Valmaid 5 F Valroy Pr. Trasporti Ip.Pieraccini 1800m Capalbio SCR Rivolta N.
2017/08/09 Mujahidofcaffeina 8 C Ada of Caffeina Pr. Tierceron 1600m Napoli 3-7 Brogi Roberto
2017/08/08 Lexicon 4 G Lyonette Pr. Eugenio Niccolai 2150m Corridonia SCR Sorbino L.
2017/08/07 Kiwi Bay 12 G Bay Of Plenty FR Eyes Down With Sunny At Costabingo.Com Handicap (Pro-Am Lady Riders' Race) (0-75) (5) 4yo+ 9f Carlisle 6-11 Michael Dods
2017/08/07 Fair la Joie 2 F Medullia Prix de Bort L'Etang (Claiming) 1400m Vichy 4-13 M. Planard
2017/08/06 Treasure Island 5 C Fantastica Pr. Hotel Marlena 1900m Merano 10-10 Segat A.
2017/08/06 Mujaesce 5 F Acquiesce Pr. Memorial M.Ciamei 1600m Tagliacozzo SCR L.A.Acuna
2017/08/06 Fritz 3 C Extra Pr. Castel Korb 1400m Merano 4-7 S.All. A.Botti Srl
2017/08/05 Tony's Power 10 C Cuba Lady Pr. Volandia 2100m Varese 5-5 V.Ficara
2017/08/05 Marilyn Tango 2 F Li Rong Pr. Ernesto Redaelli Fia/Ebf 1000m Varese 7-8 Marco Rota
2017/08/05 Lorqueen 4 F Loire Pr. la Novella 1600m Varese 9-11 F.Turner
2017/08/03 Inventi 4 G Donna Francesca Pr. Francesco Cadoni 1800m Capalbio 3-5 Canu M.
2017/08/03 Austro 7 C Dalaiya Pr. Handicap D'Estate 2000m Sassari SCR F. Pinna
2017/08/02 Halo's Star 2 F Halesia Carolina Pr. Volatour 1600m Napoli 4-5 Ligas Giuseppe
2017/08/01 Lexicon 4 G Lyonette Pr. Memorial Renato Rino Arnotti 2150m Corridonia 3-4 Sorbino L.
2017/08/01 Demeteor 7 C Eros Love Pr. Memorial David Marinucci 1750m Corridonia 4-2 Menichetti R.
2017/07/30 Mychoon 7 G Spania Pr. Scipione Martini 1600m Merano 1-5 Rota G.
2017/07/30 Silver Tango 5 G Mamacita Tango Pr. Vincenzo Pollio 3800m Merano 1-5 Romano Raf.
2017/07/30 Lafortune 4 F Lucia Anguissola Pr. Trotto &Amp; Turf 1600m Merano 4-7 Discepolo R.
2017/07/30 Persefone 3 F Livietta Pr. Trotto &Amp; Turf 1600m Merano 3-7 Biondi Srl
2017/07/30 Tequila Tango 4 F Diamanika Pr. Imprezer 3300m Merano SCR Romano Raf.
2017/07/29 Nelly Darrier 6 F Nicole Dillon Pr. Giuseppe Chiodini 3300m Merano 3-7 Nero I.
2017/07/29 Empedocle 3 C Everarda Pr. Giovanni Borghi 1600m Varese 4-7 A.Botti
2017/07/29 Apelle Fan 6 C Alpha Media Pr. Walid 2200m Merano 5-6 Codias P.
2017/07/28 Mission of Peace 3 C Torrian Pr. 4 Stormo Amedeo D'Aosta 2200m Grosseto 4-6 Ferramosca F.
2017/07/23 Mujaesce 5 F Acquiesce Pr. Memorial Gen. V.Cetra 2150m Tagliacozzo 8-8 L.A.Acuna
2017/07/23 Mujadale 9 G Newdale Nat. Heating & Cooling R-Hrdl 3yo+ 3200m Bendigo 2-7 Dane Smith
2017/07/23 Kiwi Bay 12 G Bay Of Plenty FR Racing Uk Now On Talktalk Tv Classified Claiming Stakes (0-75) (6) 3yo+ 10f Redcar 1-7 Michael Dods
2017/07/22 Tatiana 3 F Tradate Pr. Horse Ambulance 2100m Varese 5-8 M. Arienti
2017/07/22 Sea Wolf 3 C Filzalea Pr. Horse Ambulance 2100m Varese 1-8 A.Botti Srl Soc.All.
2017/07/22 Red Velvet 2 C Optical Pr. Trofeo Virginio Curti 1500m Varese 4-7 A.Botti Srl Soc.All.
2017/07/22 Fritz 3 C Extra Pr. Silvio Carletti 1600m Varese 2-10 A.Botti Srl Soc.All.
2017/07/21 For Me Only 5 F Fil De Seda Pr. Edo Fumi 1600m Grosseto 4-10 R. Discepolo
2017/07/18 Fair la Joie 2 F Medullia Prix de Bellerive 1400m Vichy 8-15 M. Planard
2017/07/18 Demeteor 7 C Eros Love Pr. Memorial Franco Martini 2150m Corridonia 4-5 Menichetti R.
2017/07/16 Bosina 4 F Daousiya Pr. Memorial G.Di Corinto 1600m Tagliacozzo 3-6 S.Bietolini
2017/07/16 Best Tango 7 G Nikita Tango FR My Choice Hcp (C5) 1800m Sha Tin 3-13 D J Hall
2017/07/16 Mujaesce 5 F Acquiesce Pr. Memorial G.Di Corinto 1600m Tagliacozzo 2-6 L.A.Acuna
2017/07/03 Kiwi Bay 12 G Bay Of Plenty FR Jp Memorial Ladies' Handicap (For Lady Amateur Riders) (0-70) (5) 3yo+ 10f Pontefract 2-12 Michael Dods
2017/07/02 Super Musica Araba 3 F Musica Latina Pr. Nevada 1600m Tagliacozzo 5-5 F.Santella
2017/07/02 Silver Tango 5 G Mamacita Tango Pr. Lxii Premio Ezio Vanoni (G2) 3800m Merano 7-7 Romano Raf.
2017/07/02 Apelle Fan 6 C Alpha Media Pr. Parcines 1600m Merano 1-6 Codias P.
2017/06/29 Arrow Demontentosu 4 C Aver Demontentosu Pr. Nulvi 1500m Sassari 5-7 Cargiaghe S
2017/06/28 Time Sky 3 G Trans Gold Pr. Arluno 1500m Milano 1-8 Urracci Natalino
2017/06/28 Santa Serena 4 F Dayara Pr. Bellusco 1800m Milano 1-7 C. Fais
2017/06/28 Queen Tango 4 F Mamacita Tango Pr. Velasca 1500m Milano 5-7 Mariani Luciano
2017/06/28 Mission of Peace 3 C Torrian Pr. Bellusco 1800m Milano 5-7 A. Botti Srl Soc. All.
2017/06/28 Lord Vincent 3 G What's Baby Pr. Arluno 1500m Milano 5-8 Giannotti Pierluigi
2017/06/27 Zamuja 6 C Mazaya Prix Paul-Noel Delahoutre 1800m Le Croise-Laroche 9-11 M. Rosseel
2017/06/25 Mychoon 7 G Spania Pr. Castel Rametz 1600m Merano 1-6 Rota G.
2017/06/25 Apelle Fan 6 C Alpha Media Pr. Rifiano 2400m Merano 5-7 Codias P.
2017/06/25 Mujas 6 C Vitta's Touch Pr. Castel Rametz 1600m Merano 5-6 Turner F.
2017/06/25 Piccola Anna 6 F Annyrock Girl Pr. Breggia 1400m Milano 4-6 Mataresi Andrea
2017/06/25 Turandot 3 F Torrechiara Pr. Baggio 2000m Milano 4-5 A. Botti Srl Soc. All.
2017/06/25 Mujaesce 5 F Acquiesce Pr. Italia 1600m Tagliacozzo 5-6 L.A.Acuna
2017/06/24 Chanel Tango 5 F Softy Pr. Vetulonia 1600m Grosseto 6-7 Rivolta N.
2017/06/24 Deep Down 2 F Shibarath Pr. Claudia E Vincenzo Celli 1600m Grosseto 1-5 Endo Botti*
2017/06/24 Empedocle 3 C Everarda Pr. Gian Giacomo Trivulzio 1800m Milano 2-7 A. Botti Srl Soc. All.
2017/06/24 Ghja 6 F Sparegh Pr. Flexa 1400m Siracusa 2-9 Postiglione Stefano
2017/06/24 Inventi 4 G Donna Francesca Pr. Vetulonia 1600m Grosseto SCR Canu M.
2017/06/24 Zubat 3 C Clefairy Pr. Gian Giacomo Trivulzio 1800m Milano 6-7 Riccardi Luigi
2017/06/24 Mujadale 9 G Newdale North East Region Hcp 2520m Flemington 13-13 Dane Smith
2017/06/24 Pamparana 3 F Pussy Galore Pr. Gian Giacomo Trivulzio 1800m Milano 3-7 A. Botti Srl Soc. All.
2017/06/24 Persefone 3 F Livietta Pr. Gian Giacomo Trivulzio 1800m Milano 4-7 Soc.All. Biondi Raffaele Srl
2017/06/24 Rijahid 7 C Carthaginoise Pr. Giacomo de Rham 1750m Grosseto 5-13 Geraci F.
2017/06/24 Chanel Tango 5 F Softy Pr. Vetulonia 1600m Grosseto 6-7 Rivolta N.
2017/06/24 Deep Down 2 F Shibarath Pr. Claudia E Vincenzo Celli 1600m Grosseto 1-5 Endo Botti*
2017/06/24 Empedocle 3 C Everarda Pr. Gian Giacomo Trivulzio 1800m Milano 2-7 A. Botti Srl Soc. All.
2017/06/24 Ghja 6 F Sparegh Pr. Flexa 1400m Siracusa 2-9 Postiglione Stefano
2017/06/24 Inventi 4 G Donna Francesca Pr. Vetulonia 1600m Grosseto SCR Canu M.
2017/06/24 Zubat 3 C Clefairy Pr. Gian Giacomo Trivulzio 1800m Milano 6-7 Riccardi Luigi
2017/06/24 Mujadale 9 G Newdale North East Region Hcp 2520m Flemington 13-13 Dane Smith
2017/06/24 Pamparana 3 F Pussy Galore Pr. Gian Giacomo Trivulzio 1800m Milano 3-7 A. Botti Srl Soc. All.
2017/06/24 Persefone 3 F Livietta Pr. Gian Giacomo Trivulzio 1800m Milano 4-7 Soc.All. Biondi Raffaele Srl
2017/06/24 Rijahid 7 C Carthaginoise Pr. Giacomo de Rham 1750m Grosseto 5-13 Geraci F.
2017/06/23 Mickai 6 C Miss Sultin Pr. to Go Mergellina 2000m Napoli SCR Pucciatti Giorgio
2017/06/23 Fair la Joie 2 F Medullia Prix du Vieux Port-Agence Christophe Basile 1500m Marseille Pont De Vivaux 4-7 M. Planard
2017/06/21 Stick Around 3 C Thetis Pr. Silver Train 2000m Napoli 6-7 Aragoni Paolo
2017/06/21 Ruta 5 F Rometta Pr. Cardmania 1800m Napoli 5-5 Matrullo Valentina
2017/06/18 Nelly Darrier 6 F Nicole Dillon Pr. Val D'Isarco 3800m Merano 1-5 Nero I.
2017/06/18 Perego 4 C Pietrasanta Pr. Del Giubileo (G3) 1800m Milano 5-6 Casati Silvia
2017/06/18 Brutal Force 2 F Dondup Pr. Boffalora 1400m Milano 1-6 A. Botti Srl Soc. All.
2017/06/18 Larice Da Fogliano 5 C Attachment Pr. Lipari 2150m Tagliacozzo 4-8 G.Pucciatti
2017/06/17 Lord Vincent 3 C What's Baby Pr. Poggioferro 1750m Grosseto SCR Giannotti P.L.
2017/06/17 Chanel Tango 5 F Softy Pr. Poggioferro 1750m Grosseto 7-10 Rivolta N.
2017/06/17 Danublue 7 F La Reggente Pr. Murci 1600m Grosseto 8-10 Biagetti L.
2017/06/16 Esprit 3 C Siwa Pr. Bellini 1400m Napoli 3-7 Panico Bruno
2017/06/14 Autre Art 4 F Pocket a Pound Pr. Right Bank 1000m Napoli 3-6 Gaetano P.M.
2017/06/14 Baby Building 2 F Donna Francesca Pr. Stresa 1400m Milano 8-9 Giordano Stella
2017/06/14 Garinei 7 C Gorgona Pr. Time Ad Life 1800m Napoli 8-8 Di Legge Michele
2017/06/14 Queen Tango 4 F Mamacita Tango Pr. Mara 1400m Milano 6-10 Mariani Luciano
2017/06/14 Tony's Power 10 G Cuba Lady Pr. Altissimo 2400m Milano 1-6 Ficara Valentino
2017/06/14 Valmaid 5 F Valroy Pr. Luigi Di Grazzano Visconti 1500m Milano 6-6 Urracci Natalino
2017/06/13 Mujaesce 5 F Acquiesce Pr. Pisolo 1750m Corridonia SCR Acuna L.A.
2017/06/13 Mychoon 7 Spania Preis Der Bickel Auto Ag, Frauenfeld Und Der Iggo, Frauenfeld 1850m Frauenfeld 4-5 Rota Giuliano
2017/06/13 Tildema 9 C Donna Francesca Pr. Pisolo 1750m Corridonia 8-9 Cristino D.
2017/06/13 Zamuja 6 C Mazaya Prix des Gentlemen-Riders Et Cavalieres 1800m Le Croise-Laroche 8-14 M. Rosseel
2017/06/11 Apelle Fan 6 C Alpha Media Pr. Cantina Di Merano-A.G.R.I. 2200m Merano 3-5 Codias P.
2017/06/11 Best Tango 7 G Nikita Tango FR Hku Faculty Of Business (C4) 1200m Sha Tin 5-12 D J Hall
2017/06/11 Bosina 4 F Daousiya Pr. Puglia 1350m Tagliacozzo 5-11 S.Bietolini
2017/06/11 Dirk 3 C Docksil Pr. Merano (L) 2000m Milano 2-7 A. Botti Srl Soc. All.
2017/06/11 Halo's Star 2 F Halesia Carolina Pr. Sardegna 1000m Tagliacozzo 4-4 G.Ligas
2017/06/11 Zubat 3 C Clefairy Pr. Estate-Memorial Arturo Brambil (L) 1600m Milano 2-7 Riccardi Luigi
2017/06/11 Penalty 3 C Fidate Correnti Pr. Bersaglio (L) 1200m Milano 2-13 A. Botti Srl Soc. All.
2017/06/11 Super Musica Araba 3 F Musica Latina Pr. Campania 1600m Tagliacozzo 7-8 F.Santella
2017/06/11 Time Sky 3 G Trans Gold Pr. Strone 1000m Milano 7-7 Urracci Natalino
2017/06/11 Treasure Island 5 C Fantastica Pr. Cantina Di Merano-A.G.R.I. 2200m Merano 5-5 Segat A.
2017/06/10 Piccola Anna 6 F Annyrock Girl Pr. Positano 1750m Grosseto 5-8 Mataresi A.
2017/06/10 Persefone 3 F Livietta Pr. Virginio Lamberti 1600m Milano 2-9 Soc.All. Biondi Raffaele Srl
2017/06/10 Perego 4 C Pietrasanta Pr. Mario Cipolloni 2000m Milano 1-7 Casati Silvia
2017/06/10 Mujas 6 G Vitta's Touch Pr. Po 1400m Milano 4-12 Turner Frank
2017/06/10 Lorqueen 4 F Loire Pr. Mario Cipolloni 2000m Milano SCR Turner Frank
2017/06/10 Sforzesca 3 F Sformi Pr. Escobar 2000m Siracusa 8-8 Restuccia Marcello
2017/06/10 Brillante Blu 4 G Oropa Pr. Los Cardos 1400m Milano 1-11 C. Fais
2017/06/10 Fritz 3 C Extra Pr. Virginio Lamberti 1600m Milano 4-9 A. Botti Srl Soc. All.
2017/06/10 Candiani Street 7 G Caroline Adrien Pr. Mario Cipolloni 2000m Milano 7-7 Sordi Racing Soc. All.
2017/06/09 Ruta 5 F Rometta Pr. Cat Thief 2600m Napoli 7-7 Matrullo Valentina
2017/06/07 Tony's Power 10 G Cuba Lady Pr. Sobretta 2600m Milano 4-9 Ficara Valentino
2017/06/07 Stick Around 3 C Thetis Pr. Lentate 2000m Milano SCR Riccardi Luigi
2017/06/07 Santa Serena 4 F Dayara Pr. Sovico 1600m Milano 4-8 C. Fais
2017/06/07 Tony's Power 10 G Cuba Lady Pr. Sobretta 2600m Milano 4-9 Ficara Valentino
2017/06/07 Stick Around 3 C Thetis Pr. Lentate 2000m Milano SCR Riccardi Luigi
2017/06/07 Santa Serena 4 F Dayara Pr. Sovico 1600m Milano 4-8 C. Fais
2017/06/07 Tony's Power 10 G Cuba Lady Pr. Sobretta 2600m Milano 4-9 Ficara Valentino
2017/06/07 Stick Around 3 C Thetis Pr. Lentate 2000m Milano SCR Riccardi Luigi
2017/06/07 Santa Serena 4 F Dayara Pr. Sovico 1600m Milano 4-8 C. Fais
2017/06/07 Tony's Power 10 G Cuba Lady Pr. Sobretta 2600m Milano 4-9 Ficara Valentino
2017/06/07 Stick Around 3 C Thetis Pr. Lentate 2000m Milano SCR Riccardi Luigi
2017/06/07 Santa Serena 4 F Dayara Pr. Sovico 1600m Milano 4-8 C. Fais
2017/06/07 Tony's Power 10 G Cuba Lady Pr. Sobretta 2600m Milano 4-9 Ficara Valentino
2017/06/07 Stick Around 3 C Thetis Pr. Lentate 2000m Milano SCR Riccardi Luigi
2017/06/07 Santa Serena 4 F Dayara Pr. Sovico 1600m Milano 4-8 C. Fais
2017/06/05 Silver Tango 5 C Mamacita Tango Pr. Gargazzone-Tr.Rittner Buam Hoc 3000m Merano 2-8 Romano Raf.
2017/06/05 Mujadale 9 G Newdale D Robinson Lawyers Mdn Hrdl 3yo+ 3282m Warrnambool 1-9 Dane Smith
2017/06/05 Kiwi Bay 12 G Bay Of Plenty FR Penelope Denny Over the Hill Handicap (0-70) (5) 4yo+ 8f Thirsk 4-17 Michael Dods
2017/06/05 Silver Tango 5 C Mamacita Tango Pr. Gargazzone-Tr.Rittner Buam Hoc 3000m Merano 2-8 Romano Raf.
2017/06/05 Mujadale 9 G Newdale D Robinson Lawyers Mdn Hrdl 3yo+ 3282m Warrnambool 1-9 Dane Smith
2017/06/05 Kiwi Bay 12 G Bay Of Plenty FR Penelope Denny Over the Hill Handicap (0-70) (5) 4yo+ 8f Thirsk 4-17 Michael Dods
2017/06/04 Tony's Power 10 G Cuba Lady Pr. Raimondo Billeri 2400m Milano SCR Ficara Valentino
2017/06/04 Queen Tango 4 F Mamacita Tango Pr. San Siro Mile Finale 1600m Milano 3-12 Mariani Luciano
2017/06/04 Demeteor 7 C Eros Love Pr. Random Shot 2200m Roma 7-7 R.Menichetti
2017/06/04 Brillante Blu 4 G Oropa Pr. San Siro Mile Finale 1600m Milano 4-12 C. Fais
2017/06/04 Quiz Evolution 6 G Marie Camargo Pr. Crivelli 1600m Roma 1-7 I.Bugattella
2017/06/04 Middle Gray 7 F Above the Sea Pr. Karla Willer 1600m Milano 2-7 Castelli Elisa
2017/06/03 Danublue 7 F La Reggente Pr. Teatro Degli Industri 1750m Grosseto 7-7 Biagetti L.
2017/06/02 Turandot 3 F Torrechiara Pr. Scuderia Briantea 2000m Milano 1-8 A. Botti Srl Soc. All.
2017/06/01 Mujaesce 5 F Acquiesce Pr. Toscana 1600m Tagliacozzo 7-9 L.A.Acuna
2017/06/01 Lord Vincent 3 C What's Baby Pr. Tazza D'Oro 1800m Firenze 2-6 P.L.Giannotti
2017/06/01 Piccola Anna 6 F Annyrock Girl Pr. Quercione 1500m Firenze 2-8 A.Mataresi
2017/05/25 Super Musica Araba 3 F Musica Latina Pr. Zev 1400m Napoli 4-5 Santella Francesco
2017/05/25 Mujahidofcaffeina 8 C Ada of Caffeina Pr. Shut Out 1800m Napoli 5-7 Brogi Roberto
2017/05/24 Kiwi Bay 12 G Bay Of Plenty FR Franklin & Sons Premium Tonic Apprentice Handicap (0-65) (6) 4yo+ 9.1f Ayr 1-12 Michael Dods
2017/05/24 Inventi 4 G Donna Francesca Pr. Chiessi 2200m Grosseto SCR Canu M.
2017/05/24 Bosina 4 F Daousiya Pr. Apertura 1600m Tagliacozzo 7-10 S.Bietolini
2017/05/21 Quiz Evolution 6 G Marie Camargo Pr. World Fegentri Champ. for Ladi 1700m Roma 4-9 I.Bugattella
2017/05/21 Rosenquist 4 C Regina Aldi Pr. Barlassina 2000m Milano 4-8 Santini Riccardo
2017/05/21 Silver Tango 5 C Mamacita Tango Pr. Glorenza 3000m Merano 3-7 Romano Raf.
2017/05/21 Penalty 3 C Fidate Correnti Pr. Tudini-Iitris (G3) 1200m Roma 3-11 A.Botti Srl
2017/05/21 Apelle Fan 6 C Alpha Media Pr. Trauttmansdorff 1600m Merano 1-3 Codias P.
2017/05/21 Lorqueen 4 F Loire Pr. Atena 1700m Milano 1-10 Turner Frank
2017/05/21 Menuhin 3 C Victorian Girl Pr. 134 Derby Italiano-Sisal Match (G2) 2200m Roma 8-11 A.Botti Srl
2017/05/21 Nelly Darrier 6 F Nicole Dillon Pr. Val Di Non 3800m Merano 4-4 Nero I.
2017/05/21 Zubat 3 C Clefairy Pr. Corriere Dello Sport 1500m Roma 3-9 L.Riccardi
2017/05/20 Middle Gray 7 F Above the Sea Pr. Danilo Iovenali 1500m Firenze 1-9 E.Castelli
2017/05/20 Mission of Peace 3 C Torrian Pr. Burago 1700m Milano 1-6 A. Botti Srl Soc. All.
2017/05/20 Mujadale 9 G Newdale Andrew Ramsden Stakes (L) 3200m Flemington 2-9 Dane Smith
2017/05/20 Sforzesca 3 F Sformi Pr. El Braida 1200m Siracusa 4-6 Restuccia Marcello
2017/05/20 Ghja 6 F Sparegh Pr. Emanuela Ben 1600m Siracusa 2-4 Postiglione Stefano
2017/05/20 Brex Drago 5 H Shibuni's Thea IRE Toronado Handicap (0-105) (2) 4yo+ 8f Newbury 14-15 Marco Botti
2017/05/19 Esprit 3 C Siwa Pr. Mister Tudor 1600m Roma 6-8 B. Panico
2017/05/18 Zamuja 6 C Mazaya Prix Colonel Bruno de Galbert 2000m Fontainebleau 5-11 M. Rosseel
2017/05/18 Ruta 5 F Rometta Pr. Al Rep-1 Tr.A.G.R.I.Www.Au 1400m Napoli 5-4 Matrullo Valentina
2017/05/18 Lexicon 4 C Lyonette Pr. Duca Di Parma 1500m Firenze 7-7 L.Sorbino
2017/05/18 Demeteor 7 C Eros Love Pr. Giuseppe Camarrone 2000m Firenze 5-5 R.Menichetti
2017/05/17 Queen Tango 4 F Mamacita Tango Pr. San Siro Mile 3' 1500m Milano 5-11 Mariani Luciano
2017/05/16 Mujahidofcaffeina 8 C Ada of Caffeina Pr. Start 1900m Roma 5-7 R.Brogi
2017/05/14 Turandot 3 F Torrechiara Pr. Razza Ticino 1500m Milano 7-12 A. Botti Srl Soc. All.
2017/05/14 Tatiana 3 F Tradate Pr. Razza Ticino 1500m Milano 10-12 A. Botti Srl Soc. All.
2017/05/14 Tilly Rose 3 F Miss Clizia Pr. Mujahid Stakes 2000m Roma 8-10 R.Brogi
2017/05/13 Zubat 3 C Clefairy Pr. Luino 1200m Milano 8-10 Riccardi Luigi
2017/05/13 Deep Down 2 F Shibarath Pr. Acquabella 1200m Milano 4-7 Soc. All. Botti E.- Brivio C.
2017/05/13 Best Tango 7 G Nikita Tango FR The Purves Quaich Hcp (C4) 1650m Sha Tin 4-13 D J Hall
2017/05/13 Austro 7 G Dalaiya Pr. Assegnatari Associati Arborea 1800m Chilivani ABAN Pinna F
2017/05/12 Halo's Star 2 F Halesia Carolina Pr. Romolo E Remo 1200m Roma 6-6 G.Ligas
2017/05/10 Brillante Blu 4 G Oropa Pr. Giorgio Macchi 1400m Milano 1-8 C. Fais
2017/05/10 Lorqueen 4 F Loire Pr. Bareggio 1800m Milano 12-14 Turner Frank
2017/05/10 Red Velvet 2 C Optical Pr. Cernobbio 1000m Milano 3-5 A. Botti Srl Soc. All.
2017/05/10 Santa Serena 4 F Dayara Pr. Bareggio 1800m Milano 2-14 C. Fais
2017/05/10 Time Sky 3 C Trans Gold Pr. Basiano 1500m Milano 1-12 Urracci Natalino
2017/05/10 Tony's Power 10 G Cuba Lady Pr. Cristallo 2600m Milano 1-8 Ficara Valentino
2017/05/09 Larice Da Fogliano 5 C Attachment Pr. Volsini- Circuito Classic 1900m Roma 4-8 G.Pucciatti
2017/04/25 Empedocle 3 C Everarda Pr. Ubertino Donati 1500m Firenze 1-6 A.Botti
2017/04/25 Mission of Peace 3 C Torrian Pr. Polizia Di Stato 1600m Roma 10-11 A.Botti Srl
2017/04/25 Sforzesca 3 F Sformi Pr. Pepper 1600m Siracusa 5-7 Restuccia Marcello
2017/04/25 Treasure Island 5 C Fantastica Pr. Riber - Agri Trofeo Bottanelli 2000m Firenze 8-10 A.Segat
2017/04/25 Larice Da Fogliano 5 C Attachment Pr. Marina Militare - Tris 1900m Roma 1-11 L.Ciminelli
2017/04/23 Fritz 3 C Extra Pr. Glint of Gold 1500m Roma 3-10 A.Botti Srl
2017/04/23 Best Tango 7 G Nikita Tango FR Age-Friendly City Hcp (C4) 1650m Sha Tin 6-14 D J Hall
2017/04/23 Dirk 3 C Docksil Pr. Emanuele Filiberto (L) 2000m Milano 5-6 A. Botti Srl Soc. All.
2017/04/23 Mujahidofcaffeina 8 C Ada of Caffeina Pr. Tornado Mitch 1700m Roma 4-10 R.Brogi
2017/04/22 Perego 4 C Pietrasanta Pr. Altieri 1700m Milano 4-7 A. Botti Srl Soc. All.
2017/04/22 Time Sky 3 C Trans Gold Pr. Alessandro Sambruna 1000m Milano 7-12 Urracci Natalino
2017/04/22 Candiani Street 7 G Caroline Adrien Pr. Bovisio Masciago 2000m Milano 1-11 Sordi Racing Soc. All.
2017/04/22 Austro 7 G Dalaiya Pr. Gov.Distr. 2080-Rotary Interna 2300m Chilivani 1-6 Pinna F
2017/04/21 Autre Art 4 F Pocket a Pound Pr. Teofane 1200m Roma 5-7 P.M-Gaetano Soc.All
2017/04/17 Ghja 6 F Sparegh Pr. Impish 1700m Siracusa 2-9 Postiglione Stefano
2017/04/17 Rosenquist 4 C Regina Aldi Pr. Colossus-Tris Straordinaria 2100m Roma 3-12 R.Santini
2017/04/17 Menuhin 3 C Victorian Girl Pr. Bilitis 2000m Roma 1-7 A.Botti Srl
2017/04/17 Lord Vincent 3 C What's Baby Pr. Arcibella 1600m Roma 6-10 P.Giannotti
2017/04/17 Tilly Rose 3 F Miss Clizia Pr. Arcibella 1600m Roma 7-10 R.Brogi
2017/04/16 Fritz 3 C Extra Pr. Cambiago 1600m Milano ABAN A. Botti
2017/04/16 Brillante Blu 4 G Oropa Pr. Nbf Lanes Sprint 1' 1200m Milano ABAN C. Fais
2017/04/16 Candiani Street 7 G Caroline Adrien Pr. Desio 1600m Milano ABAN Sordi Racing
2017/04/16 Mujadale 9 G Newdale Ecycle Solutions Stawell Gold 2000m Stawell 1-13 Dane Smith
2017/04/16 Lord Vincent 3 G What's Baby Pr. Cambiago 1600m Milano ABAN P.L. Giannotti
2017/04/15 Tony's Power 10 G Cuba Lady Pr. Madonnino 2600m Milano 7-7 Ficara Valentino
2017/04/15 Peppineddu 6 C Lovisa Pr. Lago Coghinas 1200m Chilivani SCR Pes F
2017/04/15 Nelly Darrier 6 F Nicole Dillon Pr. Castellazzo 3600m Milano ABAN Ilenia Nero
2017/04/15 Lorqueen 4 F Loire Pr. Teti 1800m Milano ABAN Turner Frank
2017/04/13 Piccola Anna 6 F Annyrock Girl Pr. Gombo 1800m Pisa 8-8 A.Mataresi
2017/04/13 Middle Gray 7 F Above the Sea Pr. Corpo Guardie Di Citta 1500m Pisa 8-9 E.Castelli
2017/04/13 Lafortune 4 F Lucia Anguissola Pr. Corpo Guardie Di Citta 1500m Pisa 7-9 R.Discepolo
2017/04/13 For Me Only 5 F Fil de Seda Pr. Vecchi Cotoni 1200m Pisa 3-6 R.Discepolo
2017/04/11 Kiwi Bay 12 G Bay Of Plenty FR Roa/Racing Post Owners Jackpot Handicap (Div Ii) (0-75) (5) 4yo+ 8f Pontefract 4-14 Michael Dods
2017/04/11 Torcida 4 F Coimbra Pr. Secretariat-Tris 1900m Roma 10-17 D.Pierdomenico
2017/04/09 Empedocle 3 C Everarda Pr. Daumier-Mem.Marco Rinaldi 1600m Roma 4-9 A.Botti Srl
2017/04/09 Quiz Evolution 6 G Marie Camargo Pr. Sagaro-Ii Tris 1600m Roma 1-12 I.Bugattella
2017/04/09 Zubat 3 C Clefairy Pr. Daumier-Mem.Marco Rinaldi 1600m Roma 6-9 L.Riccardi
2017/04/09 Stick Around 3 C Thetis Pr. Bruno Agriformi 1700m Roma 4-10 L.Riccardi
2017/04/08 Rosenquist 4 C Regina Aldi Pr. Giuseppe Camarrone 2000m Firenze ABAN R.Santini
2017/04/08 Perego 4 C Pietrasanta Pr. Giuseppe Camarrone 2000m Firenze ABAN A.Botti
2017/04/08 Peppineddu 6 C Lovisa Pr. Incontru Tenute Aini-Berchidda 1800m Chilivani 11-11 Pes F
2017/04/08 Mujas 6 G Vitta's Touch Pr. Porta Genova 1600m Milano SCR Turner Frank
2017/04/08 Mujadale 9 G Newdale Jra Hcp 2400m Caulfield ABAN Dane Smith
2017/04/08 Time Sky 3 C Trans Gold Pr. Agogna 1200m Milano 2-6 Urracci Natalino
2017/04/08 Dolce 3 C Desert's River Pr. Glory and Ivory 1600m Siracusa 8-10 Cutrale Enzo
2017/04/08 Crazy Dream 4 F Makoto Pr. Lord Normanby 1500m Firenze SCR Hippos/R.Barontini
2017/04/08 Brillante Blu 4 G Oropa Pr. Scuderia Giocri 1500m Milano 3-12 C. Fais
2017/04/08 Rosenquist 4 C Regina Aldi Pr. Giuseppe Camarrone 2000m Firenze ABAN R.Santini
2017/04/08 Blindman 7 G Red Hot Salsa Pr. At Talaq 2100m Siracusa SCR Fontana Sebastiano
2017/04/08 Perego 4 C Pietrasanta Pr. Giuseppe Camarrone 2000m Firenze ABAN A.Botti
2017/04/08 Austro 7 G Dalaiya Pr. Bebo Ardu 1600m Chilivani 1-10 Pinna F
2017/04/08 Peppineddu 6 C Lovisa Pr. Incontru Tenute Aini-Berchidda 1800m Chilivani 11-11 Pes F
2017/04/08 Mujas 6 G Vitta's Touch Pr. Porta Genova 1600m Milano SCR Turner Frank
2017/04/08 Mujadale 9 G Newdale Jra Hcp 2400m Caulfield ABAN Dane Smith
2017/04/08 Time Sky 3 C Trans Gold Pr. Agogna 1200m Milano 2-6 Urracci Natalino
2017/04/08 Dolce 3 C Desert's River Pr. Glory and Ivory 1600m Siracusa 8-10 Cutrale Enzo
2017/04/08 Crazy Dream 4 F Makoto Pr. Lord Normanby 1500m Firenze SCR Hippos/R.Barontini
2017/04/08 Brillante Blu 4 G Oropa Pr. Scuderia Giocri 1500m Milano 3-12 C. Fais
2017/04/08 Blindman 7 G Red Hot Salsa Pr. At Talaq 2100m Siracusa SCR Fontana Sebastiano
2017/04/08 Austro 7 G Dalaiya Pr. Bebo Ardu 1600m Chilivani 1-10 Pinna F
2017/04/07 Zamuja 6 C Mazaya Prix des Amateurs 2000m Compiegne 8-13 M. Rosseel
2017/04/05 Tequila Tango 4 F Diamanika Pr. Dezzo 1200m Milano 4-7 Rota Marco
2017/04/04 Tatiana 3 F Tradate Pr. Svelt 1600m Roma 4-10 A.Botti Srl
2017/04/04 Pamparana 3 F Pussy Calore Pr. Svelt 1600m Roma 1-10 A.Botti Srl
2017/04/04 Mujahidofcaffeina 8 C Ada of Caffeina Pr. Blue Wind-Ii Tris 1800m Roma 5-10 R.Brogi
2017/04/04 Esprit 3 C Siwa Pr. Fernet 1600m Roma 2-8 B.Panico
2017/04/04 Demeteor 7 C Eros Love Pr. Aernen 2200m Roma 3-7 R.Menichetti
2017/04/04 Tatiana 3 F Tradate Pr. Svelt 1600m Roma 4-10 A.Botti Srl
2017/04/04 Pamparana 3 F Pussy Calore Pr. Svelt 1600m Roma 1-10 A.Botti Srl
2017/04/04 Mujahidofcaffeina 8 C Ada of Caffeina Pr. Blue Wind-Ii Tris 1800m Roma 5-10 R.Brogi
2017/04/04 Esprit 3 C Siwa Pr. Fernet 1600m Roma 2-8 B.Panico
2017/04/04 Demeteor 7 C Eros Love Pr. Aernen 2200m Roma 3-7 R.Menichetti
2017/04/04 Tatiana 3 F Tradate Pr. Svelt 1600m Roma 4-10 A.Botti Srl
2017/04/04 Pamparana 3 F Pussy Calore Pr. Svelt 1600m Roma 1-10 A.Botti Srl
2017/04/04 Mujahidofcaffeina 8 C Ada of Caffeina Pr. Blue Wind-Ii Tris 1800m Roma 5-10 R.Brogi
2017/04/04 Esprit 3 C Siwa Pr. Fernet 1600m Roma 2-8 B.Panico
2017/04/04 Demeteor 7 C Eros Love Pr. Aernen 2200m Roma 3-7 R.Menichetti
2017/04/02 Miraglia 5 C Magnific Fitz Pr. 59 Premio San Rossore 1600m Pisa 5-11 R.Santini
2017/04/02 Candiani Street 7 G Caroline Adrien Pr. 59 Premio San Rossore 1600m Pisa 10-11 Sordi Racing
2017/04/02 Rio Apache 5 C Donna Frivola Pr. Brivio 3600m Milano 3-5 Raf. Romano
2017/04/02 Persefone 3 F Livietta Pr. Dei Laghi 1200m Milano 6-7 Soc.All. Biondi Raffaele Srl
2017/04/02 Fritz 3 C Extra Pr. Cloridano-Tris Straordinaria 1200m Roma 4-10 A.Botti Srl
2017/04/02 Miraglia 5 C Magnific Fitz Pr. 59 Premio San Rossore 1600m Pisa 5-11 R.Santini
2017/04/02 Candiani Street 7 G Caroline Adrien Pr. 59 Premio San Rossore 1600m Pisa 10-11 Sordi Racing
2017/04/02 Rio Apache 5 C Donna Frivola Pr. Brivio 3600m Milano 3-5 Raf. Romano
2017/04/02 Persefone 3 F Livietta Pr. Dei Laghi 1200m Milano 6-7 Soc.All. Biondi Raffaele Srl
2017/04/02 Fritz 3 C Extra Pr. Cloridano-Tris Straordinaria 1200m Roma 4-10 A.Botti Srl
2017/04/02 Miraglia 5 C Magnific Fitz Pr. 59 Premio San Rossore 1600m Pisa 5-11 R.Santini
2017/04/02 Candiani Street 7 G Caroline Adrien Pr. 59 Premio San Rossore 1600m Pisa 10-11 Sordi Racing
2017/04/02 Rio Apache 5 C Donna Frivola Pr. Brivio 3600m Milano 3-5 Raf. Romano
2017/04/02 Persefone 3 F Livietta Pr. Dei Laghi 1200m Milano 6-7 Soc.All. Biondi Raffaele Srl
2017/04/02 Fritz 3 C Extra Pr. Cloridano-Tris Straordinaria 1200m Roma 4-10 A.Botti Srl
2017/04/01 Queen Tango 4 F Mamacita Tango Pr. Degli Amatori 1700m Milano 7-13 Mariani Luciano
2017/04/01 Naldina 4 F Nicole Dillon Pr. Germignaga 2000m Milano 2-6 Santini Riccardo
2017/04/01 Ghja 6 F Sparegh Pr. Lupo Di Mare 1300m Siracusa 4-8 Postiglione Stefano
2017/04/01 Apelle Fan 6 C Alpha Media Pr. Scipione Martini 2000m Treviso 2-5 Codias P.M.
2017/04/01 Queen Tango 4 F Mamacita Tango Pr. Degli Amatori 1700m Milano 7-13 Mariani Luciano
2017/04/01 Naldina 4 F Nicole Dillon Pr. Germignaga 2000m Milano 2-6 Santini Riccardo
2017/04/01 Ghja 6 F Sparegh Pr. Lupo Di Mare 1300m Siracusa 4-8 Postiglione Stefano
2017/04/01 Apelle Fan 6 C Alpha Media Pr. Scipione Martini 2000m Treviso 2-5 Codias P.M.
2017/03/31 Kiwi Bay 12 G Bay Of Plenty FR Sun Bets On the App Store Apprentice Handicap (0-65) (6) 4yo+ 8f Newcastle 3-12 Michael Dods
2017/03/29 Poolstead 3 C Prinzipalin Pr. Razza Gerbido 1200m Milano 9-10 Ficara Valentino
2017/03/29 Brillante Blu 4 G Oropa Pr. Poia 1200m Milano 4-9 C. Fais
2017/03/29 Best Tango 7 G Nikita Tango FR Jardine's Lookout Hcp (C4) 1650m Happy Valley 7-12 D J Hall
2017/03/29 Tequila Tango 4 F Diamanika Pr. Poia 1200m Milano 5-9 Rota Marco
2017/03/28 Tilly Rose 3 F Miss Clizia Pr. Miles Gloriosus-Ii Tris 1600m Roma 10-11 R.Brogi
2017/03/28 Stick Around 3 C Thetis Pr. Miles Gloriosus-Ii Tris 1600m Roma 6-11 L.Riccardi
2017/03/28 Mujahidofcaffeina 8 C Ada of Caffeina Pr. Antelami 1900m Roma 1-9 R.Brogi
2017/03/28 Dirk 3 C Docksil Pr. Brigadier Gerard 1900m Roma 1-6 A.Botti Srl
2017/03/28 Autre Art 4 F Pocket a Pound Pr. Ninabella 1200m Roma 4-7 P.M-Gaetano Soc.All
2017/03/26 Sea Wolf 3 C Filzalea Pr. Santo Lussurgiu 2000m Pisa 4-4 A. Botti
2017/03/26 Quiz Evolution 6 G Marie Camargo Pr. Trofeo Zaini 1600m Roma 2-5 I.Bugattella
2017/03/26 Middle Gray 7 F Above the Sea Pr. Oise 1500m Pisa 1-8 E.Castelli
2017/03/26 Menuhin 3 C Victorian Girl Pr. Shirley Heights 2000m Roma 1-7 A.Botti Srl
2017/03/26 Lord Vincent 3 C What's Baby Pr. Bernareggio 1600m Milano 2-6 Giannotti Pierluigi
2017/03/26 Lafortune 4 F Lucia Anguissola Pr. Nure 1400m Milano 6-8 Discepolo Renato
2017/03/25 Inventi 4 G Donna Francesca Pr. Pienza 1600m Grosseto SCR Canu M.
2017/03/25 Blindman 7 G Red Hot Salsa Pr. Sir Griffith 2300m Siracusa SCR Fontana Sebastiano
2017/03/25 Treasure Island 5 C Fantastica Pr. Vittorio Zaini 1650m Treviso 6-9 Segat A.
2017/03/24 Penalty 3 C Fidate Correnti Pr. Raffaello 1200m Roma 1-5 A.Botti Srl
2017/03/22 Zamuja 6 C Mazaya Prix du Touquet 1800m Le Croise-Laroche 6-11 M. Rosseel
2017/03/22 Time Sky 3 C Trans Gold Pr. Adda 1000m Milano ABAN Urracci Natalino
2017/03/22 Queen Tango 4 F Mamacita Tango Pr. Cogliate 1800m Milano ABAN Mariani Luciano
2017/03/22 Naldina 4 F Nicole Dillon Pr. Emera 2000m Milano ABAN Santini Riccardo
2017/03/22 Lorqueen 4 F Loire Pr. Emera 2000m Milano ABAN Turner Frank
2017/03/22 Another Full Power 8 G Miss Schivani Pr. Guernica 1000m Napoli 1-6 Grassi Maurizio
2017/03/21 Torcida 4 F Coimbra Pr. Slicious 1700m Roma 5-10 D.Pierdomenico
2017/03/21 Pamparana 3 F Pussy Calore Pr. Theodorica 1500m Roma 5-8 A.Botti Srl
2017/03/21 Mujahidofcaffeina 8 C Ada of Caffeina Pr. Altrek-Ii Tris 1900m Roma 5-10 R.Brogi
2017/03/21 Esprit 3 C Siwa Pr. Rio Marin 1500m Roma SCR B.Panico
2017/03/19 Demeteor 7 C Eros Love Pr. Sesta Porta Tv - Batt.Palio 2200m Pisa 5-5 R.Menichetti
2017/03/19 Middle Gray 7 F Above the Sea Pr. 6 Palio Dei Comuni 1500m Pisa 3-6 E.Castelli
2017/03/19 Super Musica Araba 3 F Musica Latina Pr. Magistratura I Satiri-Batt.Pa 1500m Pisa SCR F.Santella
2017/03/19 Tilly Rose 3 F Miss Clizia Pr. Ballingarry 1600m Roma 3-8 R.Brogi
2017/03/18 Ghja 6 F Sparegh Pr. Odissea 1600m Siracusa 3-10 Postiglione Stefano
2017/03/18 Dolce 3 C Desert's River Pr. Lirici Greci 1900m Siracusa 5-8 Cutrale Enzo
2017/03/18 Brillante Blu 4 G Oropa Pr. Lambro 1400m Milano 4-8 C. Fais
2017/03/18 Blindman 7 G Red Hot Salsa Pr. Saffo 2000m Siracusa 3-9 Fontana Sebastiano
2017/03/17 Up to the Moon 5 F Bianca Martina Pr. Mannsfeld 1600m Roma 6-10 M.Muzzi
2017/03/17 Quiz Evolution 6 G Marie Camargo Pr. Garrido 1500m Roma 4-9 I.Bugattella
2017/03/16 Piccola Anna 6 F Annyrock Girl Pr. Vinicio Verricelli 2000m Pisa 4-8 A.Mataresi
2017/03/13 Mujadale 9 G Newdale Ubet Adelaide Cup (G2) 3yo+ 3200m Morphettville Parks 8-19 Dane Smith
2017/03/12 Mujahidofcaffeina 8 C Ada of Caffeina Pr. Policeman - Ii Tris 1800m Roma 9-10 R.Brogi
2017/03/12 Menuhin 3 C Victorian Girl Pr. Razza Di Vedano 2000m Milano 2-5 A. Botti Srl Soc. All.
2017/03/12 Mujas 6 C Vitta's Touch Pr. 24 Federico Regoli 1500m Pisa 9-12 F.Turner
2017/03/12 For Me Only 5 F Fil de Seda Pr. Sinthesis 1400m Roma 4-5 R.Discepolo
2017/03/12 Candiani Street 7 G Caroline Adrien Pr. Apertura 1600m Milano 2-9 Sordigaloppo Srl
2017/03/12 Poolstead 3 C Prinzipalin Pr. Gerecon 1000m Milano 7-8 Ficara Valentino
2017/03/12 Lord Vincent 3 G What's Baby Pr. Bardelli 1871 Gioielleria 1200m Pisa 6-6 P.L.Giannotti
2017/03/11 Rio Apache 5 C Donna Frivola Pr. Segusino 3500m Treviso 3-5 Romano R.
2017/03/11 Ghja 6 F Sparegh Pr. Mile 1700m Siracusa 4-13 Postiglione Stefano
2017/03/10 Kiwi Bay 12 G Bay Of Plenty FR Sunbets On the App Store Handicap (0-60) (6) 4yo+ 8f Newcastle 4-9 Michael Dods
2017/03/10 Another Full Power 8 G Miss Schivani Pr. Matahawk 1200m Roma 3-9 M.Grassi
2017/03/09 Top Experience 13 G Once Removed Pr. Giglio - 3 Batteria 2000m Pisa 6-7 V.Di Maggio
2017/03/08 Tequila Tango 4 F Diamanika Pr. Buontalenta 1400m Varese 10-11 G.M. Rota
2017/03/07 Tilly Rose 3 F Miss Clizia Pr. Wollow 1400m Roma 3-8 R. Brogi
2017/03/07 Larice Da Fogliano 5 C Attachment Pr. Noldinger 2200m Roma 7-9 L. Ciminelli
2017/03/05 Torcida 4 F Coimbra Pr. Scuola Allievi Fantini - Ribot 1600m Pisa 6-7 D.Pierdomenico
2017/03/05 Fritz 3 C Extra Pr. Optional 1600m Roma 4-7 A.Botti Srl
2017/03/05 Demeteor 7 C Eros Love Pr. Melbury Lad 2400m Roma 7-15 R.Menichetti
2017/03/04 Treasure Island 5 C Fantastica Pr. Monastier 2350m Treviso 4-5 Segat A.
2017/03/04 Mujadale 9 G Newdale 3aw Roy Higgins Qlty (L) 2600m Flemington 7-12 Dane Smith
2017/03/04 Inventi 4 G Donna Francesca Pr. Venturina 2400m Grosseto SCR Canu M.
2017/03/04 Dolce 3 C Desert's River Pr. Capo Nord 1300m Siracusa 7-8 Cutrale Enzo
2017/03/04 Brex Drago 5 H Shibuni's Thea IRE Burj Nahaar Sponsored By Emirates Holidays (Group 3) (Dirt) 3yo+ (G3) 8m Meydan 12-13 Marco Botti
2017/03/04 Blindman 7 G Red Hot Salsa Pr. Don Orazio 1500m Siracusa 5-5 Fontana Sebastiano
2017/03/01 Kiwi Bay 12 G Bay Of Plenty FR Sunbets.Co.Uk Handicap (0-70) (5) 4yo+ 8f Newcastle 1-11 Michael Dods
2017/02/26 Miraglia 5 C Magnific Fitz Pr. Xxi Barbaricina 1750m Pisa 1-17 R.Santini
2017/02/26 Lord Vincent 3 G What's Baby Pr. Lions Club Host Pisa 1200m Pisa 9-9 P.L.Giannotti
2017/02/25 Sforzesca 3 F Sformi Pr. Ray Man 1500m Siracusa 8-9 Impelluso Claudio
2017/02/25 Larice Da Fogliano 5 C Attachment Pr. Zerlina - Tris Q. Q. - 1700m Napoli 6-10 Ciminelli Luigi
2017/02/25 Blindman 7 G Red Hot Salsa Pr. Rea Silvia 2000m Siracusa 3-8 Fontana Sebastiano
2017/02/22 Time Sky 3 C Trans Gold Pr. Minding 1000m Varese 1-7 N.Urracci
2017/02/22 Mujas 6 C Vitta's Touch Pr. Galileo 1400m Varese 5-12 F.Turner
2017/02/22 Best Tango 7 G Nikita Tango FR Fo Tan Hcp (C4) 1650m Happy Valley 4-12 W Y So
2017/02/21 Rosenquist 4 C Regina Aldi Pr. Cavalleria Rusticana - Tri 2250m Napoli 1-9 Santini Riccardo
2017/02/21 Demeteor 7 C Eros Love Pr. Cavalleria Rusticana - Tri 2250m Napoli 7-9 Menichetti Riccardo
2017/02/19 Tildema 9 C Donna Francesca Pr. Aldo Ansoldi - 1 Batteria 1500m Pisa 8-12 D. Cristino
2017/02/19 Lord Vincent 3 G What's Baby Pr. Lions Club Pisa Certosa 1500m Pisa 4-7 P.L. Giannotti
2017/02/18 Ghja 6 F Sparegh Pr. Lanzone 1600m Siracusa 4-10 Postiglione Stefano
2017/02/18 Blindman 7 G Red Hot Salsa Pr. Cassandra 1500m Siracusa 4-10 Fontana Sebastiano
2017/02/18 Autre Art 4 F Pocket a Pound Pr. Sir Biss 1000m Napoli 3-5 Gaetano P.M.
2017/02/14 For Me Only 5 F Fil de Seda Pr. Gigi 1400m Napoli 4-5 Discepolo Renato Giacomo
2017/02/12 Penalty 3 C Fidate Correnti Pr. Renzo Guidotti 1500m Pisa 1-6 A. Botti
2017/02/12 Mujadale 9 G Newdale Australian Lamb Colac Gold Cup 2000m Colac 7-10 Dane Smith
2017/02/12 Middle Gray 7 F Above The Sea Pr. Sabrina Rossin 1500m Pisa 4-9 Elisa Castelli
2017/02/11 Larice Da Fogliano 5 C Attachment Pr. Mafalda H - Tris Q.Q.- 1800m Napoli 5-12 Ciminelli Luigi
2017/02/11 Blindman 7 G Red Hot Salsa Pr. Valentino 1700m Siracusa 8-8 Fontana Sebastiano
2017/02/09 Tildema 9 C Donna Francesca Pr. San Pierino - 1 Batteria 2000m Pisa D.Cristino
2017/02/09 Rio Apache 5 C Donna Frivola Pr. Feltre 3500m Pisa 1-6 R.Romano
2017/02/09 Brex Drago 5 H Shibuni's Thea IRE Jaguar F-Type (Handicap) (Turf) (95-105) 3yo+ 9m Meydan 6-14 Marco Botti
2017/02/08 Tony's Power 10 C Cuba Lady Pr. Night of Thunder 2100m Varese 2-5 V.Ficara
2017/02/07 Kiwi Bay 12 G Bay Of Plenty FR Sunbets.Co.Uk Handicap (0-80) (4) 4yo+ 8f Newcastle 8-8 Michael Dods
2017/02/07 Another Full Power 8 G Miss Schivani Pr. Scaramuccia 1000m Napoli 1-5 Grassi Maurizio
2017/02/05 Up to the Moon 5 F Bianca Martina Pr. Pietro Gubellini 1500m Pisa 9-11 M.Muzzi
2017/02/04 Top Experience 13 G Once Removed Prix des Camelias (Claiming) 2150m Cagnes-Sur-Mer 8-10 V. Di Maggio
2017/02/04 Ruta 5 F Rometta Pr. Numbersixvalverde 2250m Napoli 7-7 Lodigiani Pietro
2017/02/04 Dolce 3 C Desert's River Pr. Monteriggioni 1700m Siracusa 6-6 Cutrale Enzo
2017/02/03 Inventi 4 G Donna Francesca Pr. Vetralla 1600m Grosseto 7-9 Canu M.
2017/02/02 Rosenquist 4 C Regina Aldi Pr. Cavalieri Di Santo Stefano 2000m Pisa 1-12 R. Santini
2017/02/02 Middle Gray 7 F Above The Sea Pr. Il Portone 1500m Pisa 1-6 Elisa Castelli
2017/02/02 Best Tango 7 G Nikita Tango FR Wai Yip Hcp (C4) 1650m Happy Valley 3-12 W Y So
2017/01/27 Demeteor 7 C Eros Love Pr. Aconcagua 2200m Roma 6-8 R. Menichetti
2017/01/25 Lorqueen 4 F Loire Pr. London Bank 2100m Varese 3-8 F.Turner
2017/01/25 Best Tango 7 G Nikita Tango FR Queensway Hcp (C4) 1650m Happy Valley 12-12 W Y So
2017/01/22 Up to the Moon 5 F Bianca Martina Pr. Snow Carpet 1500m Pisa 3-9 M.Muzzi
2017/01/22 Piccola Anna 6 F Annyrock Girl Pr. Ines E Sebastiano Bottanelli 1800m Pisa 8-10 A.Mataresi
2017/01/22 Middle Gray 7 F Above the Sea Pr. Snow Carpet 1500m Pisa SCR E.Castelli
2017/01/21 Kiwi Bay 12 G Bay Of Plenty FR Sunbets.Co.Uk Handicap (0-80) (4) 4yo+ 8f Newcastle 13-14 Michael Dods
2017/01/20 Time Sky 3 G Trans Gold Prix des Coquelicots (Claiming) 1600m Cagnes-Sur-Mer 13-15 A&G. Botti (S)
2017/01/20 Time Sky 3 G Trans Gold Prix des Coquelicots (Claiming) 1600m Cagnes-Sur-Mer 13-15 A&G. Botti (S)
2017/01/19 Rio Apache 5 C Donna Frivola Pr. Lexou 3500m Pisa 2-5 R.Romano
2017/01/19 Brex Drago 5 H Shibuni's Thea IRE District One Mansions (Handicap) (Turf) (95-105) 3yo+ 10m Meydan 3-14 Marco Botti
2017/01/15 Miraglia 5 C Magnific Fitz Pr. Toscovans 1500m Pisa 1-7 R.Santini
2017/01/15 Ghja 6 F Sparegh Pr. Solarino 1700m Siracusa 2-8 Postiglione Stefano
2017/01/15 Blindman 7 G Red Hot Salsa Pr. Fontane Bianche 1500m Siracusa 9-9 Fontana Sebastiano
2017/01/14 Mujadale 9 G Newdale Sungold Milk Camperdown Cup 1600m Camperdown 3-10 Dane Smith
2017/01/14 Demeteor 7 C Eros Love Pr. to Go Premio Agnano -Ii Tr 2000m Napoli 10-12 Menichetti Riccardo
2017/01/14 Another Full Power 8 G Miss Schivani Pr. to Go Premio Ruffo Della S 1000m Napoli 2-13 Grassi Maurizio
2017/01/13 Up to the Moon 5 F Bianca Martina Pr. Missouri 1600m Roma 2-8 M.Muzzi
2017/01/13 Treasure Island 5 C Fantastica Pr. Danubio 2200m Roma 1-8 Soc.All.Polito Luigi
2017/01/13 Larice Da Fogliano 5 C Attachment Pr. Danubio 2200m Roma 7-8 L.Ciminelli
2017/01/08 Lorqueen 4 F Loire Pr. Massimiliano Losi 2200m Pisa 9-13 F.Turner
2017/01/08 Lafortune 4 F Lucia Anguissola Pr. Carlo Cacciamano 1500m Pisa 2-8 R.Discepolo
2017/01/08 Inventi 4 G Donna Francesca Pr. Belbuc 1500m Pisa 10-10 M.Canu
2017/01/08 Best Tango 7 G Nikita Tango FR Heather Hcp (C4) 1800m Sha Tin 4-14 W Y So
2017/01/06 Ghja 6 F Sparegh Pr. Lamborghini 1700m Siracusa 5-7 Postiglione Stefano
2017/01/05 Tilly Rose 3 F Miss Clizia Pr. Ruffian 1400m Napoli 1-7 Brogi Roberto
2017/01/05 Ruta 5 F Rometta Pr. Stella Madrid 1800m Napoli 5-8 Lodigiani Pietro
2017/01/05 Demeteor 7 C Eros Love Pr. Sharp Cat 2250m Napoli 2-7 Menichetti Riccardo
2017/01/04 Time Sky 3 G Trans Gold Prix des Perces-Neige 1500m Marseille Pont De Vivaux 6-9 A&G. Botti (S)
2017/01/04 Santa Serena 4 F Dayara Pr. Isola Pescatori 1500m Varese 5-8 C.Fais
2017/01/01 Piccola Anna 6 F Annyrock Girl Pr. Hippoweb.It 1800m Pisa 2-9 A.Mataresi
2016/12/31 Blindman 6 G Red Hot Salsa Pr. Northern Pride 1700m Siracusa 2-9 Fontana Sebastiano
2016/12/29 Austro 6 G Dalaiya Pr. 5? G.P. Citta' Di Villacidro 2200m Villacidro 3-8 Pinna F
2016/12/28 Ruta 4 F Rometta Pr. Aida 1600m Napoli 4-9 Lodigiani Pietro
2016/12/28 Ruta 4 F Rometta Pr. Aida 1600m Napoli 4-9 Lodigiani Pietro
2016/12/27 Best Tango 7 G Nikita Tango FR Tai Tan Hcp (C4) 1650m Sha Tin SCR W Y So
2016/12/27 Best Tango 7 G Nikita Tango FR Tai Tan Hcp (C4) 1650m Sha Tin SCR W Y So
2016/12/27 Best Tango 7 G Nikita Tango FR Tai Tan Hcp (C4) 1650m Sha Tin SCR W Y So
2016/12/26 Musicante Di Breme 6 G Elendil Pr. Ristorante Ippodromo 1500m Pisa 8-11 M.Amerio
2016/12/26 Labbe 6 G Lucia Anguissola Pr. Amedeo Tanzi 2000m Pisa SCR R.Santini
2016/12/26 Top Experience 12 G Once Removed Pr. Tenerani - Finale Del Circuito 2000m Pisa 4-16 V.Di Maggio
2016/12/26 Sea Wolf 2 C Filzalea Pr. Filiberto 2000m Pisa 2-5 A. Botti
2016/12/26 Middle Gray 6 F Above the Sea Pr. Sanzio - Finale Del Circuito 1600m Pisa 12-15 E.Castelli
2016/12/26 Perego 3 C Pietrasanta Pr. Ristorante Ippodromo 1500m Pisa 5-11 A. Botti
2016/12/26 Musicante Di Breme 6 G Elendil Pr. Ristorante Ippodromo 1500m Pisa 8-11 M.Amerio
2016/12/26 Labbe 6 G Lucia Anguissola Pr. Amedeo Tanzi 2000m Pisa SCR R.Santini
2016/12/26 Top Experience 12 G Once Removed Pr. Tenerani - Finale Del Circuito 2000m Pisa 4-16 V.Di Maggio
2016/12/26 Sea Wolf 2 C Filzalea Pr. Filiberto 2000m Pisa 2-5 A. Botti
2016/12/26 Middle Gray 6 F Above the Sea Pr. Sanzio - Finale Del Circuito 1600m Pisa 12-15 E.Castelli
2016/12/26 Perego 3 C Pietrasanta Pr. Ristorante Ippodromo 1500m Pisa 5-11 A. Botti
2016/12/24 Demeteor 6 C Eros Love Pr. Dordone-Ii Tris 2200m Roma 8-9 R.Menichetti
2016/12/24 Autre Art 3 F Pocket a Pound Pr. Philyra 1500m Roma 4-5 P.M-Gaetano Soc.All
2016/12/23 Sedriano 5 C Seminar Pr. Pro Loco Villacidro 1600m Villacidro 5-6 Piccinnu G
2016/12/23 Santa Serena 3 F Dayara Pr. Tratteggio 1400m Varese 9-11 C.Fais
2016/12/23 Arrow Demontentosu 3 C Aver Demontentosu Pr. I.T.S. 2000m Villacidro 7-9 Cargiaghe S
2016/12/22 Rosenquist 3 C Regina Aldi Pr. Sirlad 2000m Pisa 10-13 R.Santini
2016/12/22 Lorqueen 3 F Loire Pr. Sirlad 2000m Pisa SCR F.Turner
2016/12/22 Fritz 2 C Extra Pr. Carlo Biffi 1500m Pisa 1-6 A. Botti
2016/12/22 Best Tango 7 G Nikita Tango FR Saturn Hcp (C4) 1650m Happy Valley 10-12 W Y So
2016/12/21 Mujahidofcaffeina 7 C Ada of Caffeina Pr. Renzo E Lucia 1700m Napoli 7-11 Brogi Roberto
2016/12/21 Larice Da Fogliano 4 C Attachment Pr. Innominato - Tris - 2800m Napoli 5-9 Ciminelli Luigi
2016/12/17 Time Sky 2 G Trans Gold Prix de Marolles (Claiming) 1500m Deauville 13-16 A&Amp;g. Botti (S)
2016/12/17 Austro 6 G Dalaiya Pr. Memorial Antonello Nuvoli 2000m Villacidro 2-9 Pinna F
2016/12/14 Mujahidofcaffeina 7 C Ada of Caffeina Pr. Melozzo Da Forli 1800m Napoli 3-6 Brogi Roberto
2016/12/13 Demeteor 6 C Eros Love Pr. Alcione 2200m Roma 1-6 R.Menichetti
2016/12/07 Treasure Island 4 C Fantastica Pr. Ortensia 2250m Napoli 3-5 Polito L.
2016/12/07 Best Tango 7 G Nikita Tango FR Longines Intl Jockeys (C4) 1650m Happy Valley 11-12 W Y So
2016/12/07 Autre Art 3 F Pocket a Pound Pr. Mirandolina 1800m Napoli SCR Gaetano P.M.
2016/12/07 Inventi 3 G Donna Francesca Pr. Murlo 1600m Grosseto 2-10 Canu M.
2016/12/04 Perego 3 C Pietrasanta Pr. Mostra Salvador Dali' 1750m Pisa 3-10 A. Botti
2016/12/03 Bosina 3 F Daousiya Pr. Murghab- Ii Tris 2200m Roma 9-10 S.Bietolini
2016/12/03 Austro 6 G Dalaiya Pr. Ass. Al Turismo, Artig. E Comm 1800m Villacidro 6-9 Pinna F
2016/12/03 Sedriano 5 C Seminar Pr. Ass. Al Turismo, Artig. E Comm 1800m Villacidro 9-9 Piccinnu G
2016/12/01 Demeteor 6 C Eros Love Pr. Toulusienne 2000m Pisa 10-11 R.Menichetti
2016/12/01 Piccola Anna 5 F Annyrock Girl Pr. Toulusienne 2000m Pisa 6-11 A.Mataresi
2016/12/01 Demeteor 6 C Eros Love Pr. Toulusienne 2000m Pisa 10-11 R.Menichetti
2016/12/01 Piccola Anna 5 F Annyrock Girl Pr. Toulusienne 2000m Pisa 6-11 A.Mataresi
2016/11/30 Ruta 4 F Rometta Pr. Tanque Verde 1800m Napoli 3-7 Lodigiani Pietro
2016/11/30 Larice Da Fogliano 4 C Attachment Pr. Pelder 2600m Napoli SCR Ciminelli Luigi
2016/11/27 Quiz Evolution 5 C Marie Camargo Pr. Antiloco 1600m Roma 4-7 I.Bugattella
2016/11/27 Lord Vincent 2 C What's Baby Pr. Goldoni 1600m Pisa 7-7 P.L.Giannotti
2016/11/27 Changeling 4 F Brumeux Pr. Antiloco 1600m Roma 2-7 Soc.All.E.Botti Galoppo
2016/11/26 Sforzesca 2 F Sformi Pr. San Paolo 1700m Siracusa 5-9 Impelluso Claudio
2016/11/26 Queen Tango 3 F Mamacita Tango Pr. Villa Bassa 1500m Varese SCR L.Mariani
2016/11/26 Arrow Demontentosu 3 C Aver Demontentosu Pr. Comochi Industriale 1000m Villacidro 2-5 Cargiaghe S
2016/11/20 Brillante Blu 3 C Oropa Pr. I Sellai Di Pisa 1500m Pisa 6-11 C.Fais
2016/11/20 Esme 4 G Diamantina Spathos Feuerbach-Handicap 1730m Jägersro 2-11 Hans-Inge Larsen
2016/11/20 Fritz 2 C Extra Pr. Urban Sea 1600m Roma 4-9 A.Botti Srl
2016/11/20 Lexicon 3 C Lyonette Pr. I Sellai Di Pisa 1500m Pisa 7-11 L.Sorbino
2016/11/20 Lord Vincent 2 C What's Baby Pr. Cesare Turri 1500m Pisa 5-5 P.L.Giannotti
2016/11/20 Middle Gray 6 F Above the Sea Pr. Longines Fegentri Ladies World 1500m Pisa 2-9 E.Castelli
2016/11/20 Mujahidofcaffeina 7 C Ada of Caffeina Pr. Stateff 1600m Roma 4-4 R.Brogi
2016/11/20 Stick Around 2 C Thetis Pr. Time Charter 1800m Roma 1-7 A.Botti Srl
2016/11/20 Tequila Tango 3 F Diamanika Pr. I Sellai Di Pisa 1500m Pisa 9-11 M.Rota
2016/11/20 Top Experience 12 G Once Removed Pr. Pico - 2 Batteria 2000m Pisa 1-11 V.Di Maggio
2016/11/20 Larice Da Fogliano 4 C Attachment Pr. Farrel Mem. Cesare Mercalli 2200m Roma 6-10 L.Ciminelli
2016/11/15 Musicante Di Breme 6 G Elendil Pr. Fouquet-Ii Tris 1600m Roma 10-10 M.Amerio
2016/11/13 Mujas 5 G Vitta's Touch Prix Un Enfant Par la Main 1500m Cagnes-Sur-Mer 7-7 F. Turner
2016/11/13 Empedocle 2 C Everarda Pr. Sette Colli 1600m Roma 6-10 A.Botti Srl
2016/11/13 Changeling 4 F Brumeux Pr. Allevamento-Ii Tris 1600m Roma 5-11 Soc.All.E.Botti Galoppo
2016/11/13 Autre Art 3 F Pocket a Pound Pr. Raimonda Da Capua 1400m Roma 1-6 P.M-Gaetano Soc.All
2016/11/12 Ghja 5 F Sparegh Pr. Camerino 1600m Siracusa 3-10 Postiglione Stefano
2016/11/12 Brex Drago 4 C Shibuni's Thea Pr. Quaderna 1700m Milano 2-8 A. Botti Srl Soc. All.
2016/11/12 Candiani Street 6 G Caroline Adrien Pr. Quaderna 1700m Milano 5-8 Sordigaloppo Srl
2016/11/12 Nelly Darrier 5 F Nicole Dillon Pr. Lainate 4000m Milano 5-7 Ilenia Nero
2016/11/10 Tequila Tango 3 F Diamanika Pr. Biz the Nurse 1200m Firenze 3-5 Andrea Marcialis
2016/11/10 For Me Only 4 F Fil De Seda Pr. Vincitori Del Derby Italiano 1500m Firenze 5-7 R. Discepolo
2016/11/10 Crazy Dream 3 F Makoto Pr. Rakti 1200m Firenze SCR Soc.All.Hippos-R. Barontini
2016/11/10 Jolie Tango 2 F Nikita Tango Pr. Dylan Mouth 1500m Firenze 7-8 Andrea Marcialis
2016/11/08 Zubat 2 C Clefairy Pr. Ola 1500m Roma 1-9 L.Riccardi
2016/11/08 Larice Da Fogliano 4 C Attachment Pr. Disco Rosso 2200m Roma 1-6 L.Ciminelli
2016/11/03 Lafortune 3 F Lucia Anguissola Pr. Vincitori Dell'Arc du Triomphe 1500m Firenze 1-8 R.Discepolo
2016/11/02 Rijahid 6 C Carthaginoise Pr. Contignano 1750m Grosseto 3-8 Geraci F.
2016/11/02 Lorqueen 3 F Loire Pr. Ronco Briantino 1700m Milano 2-10 Turner Frank
2016/11/02 Lord Vincent 2 C What's Baby Pr. Rocca D'Orcia 1750m Grosseto 1-4 Giannotti P.L.
2016/11/02 Inventi 3 G Donna Francesca Pr. Castiglione D'Orcia 1600m Grosseto 5-6 Canu M.
2016/11/02 Esme 4 G Diamantina Spathos Crescendo-Löpning 1730m Jägersro 4-13 Hans-Inge Larsen
2016/11/01 Tony's Power 9 G Cuba Lady Prix de Feucherolles (Claiming) 2500m Maisons-Laffitte 10-10 A. Marcialis
2016/11/01 Stick Around 2 C Thetis Pr. Stifelius 1900m Roma 1-6 A.Botti Srl
2016/11/01 Ghja 5 F Sparegh Pr. Mediterraneo 1400m Siracusa 8-8 Postiglione Stefano
2016/10/30 Candiani Street 6 C Caroline Adrien Pr. Nearco 1600m Roma 8-8 Sordigaloppo
2016/10/30 Brillante Blu 3 G Oropa Pr. Mera 1200m Milano 3-6 C. Fais
2016/10/30 Labbe 6 G Lucia Anguissola Pr. Mirko Marcialis 1600m Milano 8-8 R. Santini
2016/10/30 Mujahidofcaffeina 7 C Ada Of Caffeina Pr. Welsh Guide 1800m Roma 4-6 R. Brogi
2016/10/30 Sea Wolf 2 C Filzalea Pr. Basilica S.Lorenzo 1500m Milano 1-8 A. Botti
2016/10/29 Santa Serena 3 F Dayara Pr. Fiume 1400m Milano 6-13 C. Fais
2016/10/29 Arrow Demontentosu 3 C Aver Demontentosu Pr. Sebastiano Spissu 2000m Sassari SCR Cargiaghe S
2016/10/26 Best Tango 7 G Nikita Tango FR Nam Fung Hcp (C4) 1650m Happy Valley 3-12 W Y So
2016/10/26 Torcida 3 F Coimbra Pr. Rio Maggiore 2400m Grosseto 6-6 Pierdomenico D.
2016/10/26 Queen Tango 3 F Mamacita Tango Pr. Casarile 1500m Milano 5-6 Mariani Luciano
2016/10/25 Larice Da Fogliano 4 C Attachment Pr. Bozzetto 1800m Roma SCR L. Ciminelli
2016/10/25 Bosina 3 F Dabousiya Pr. Development 1600m Roma 10-10 S. Bietolini
2016/10/23 Treasure Island 4 C Fantastica Pr. Aleandro Santoni 2000m Roma 7-9 Soc.All.L. Polito
2016/10/23 Nelly Darrier 5 F Nicole Dillon Pr. Trapezio 3600m Milano 3-5 Ilenia Nero
2016/10/23 Mujahidofcaffeina 7 C Ada Of Caffeina Pr. Aleandro Santoni 2000m Roma 3-9 R. Brogi
2016/10/22 Sforzesca 2 F Sformi Pr. Gladiolo 1400m Siracusa 4-7 Impelluso Claudio
2016/10/22 Musicante Di Breme 6 G Elendil Pr. Quadronno 1600m Milano 5-7 Amerio Marco
2016/10/22 Brillante Blu 3 G Oropa Pr. Alb.E Alf.Litta Modignani 1600m Milano 1-9 C. Fais
2016/10/18 Torcida 3 F Coimbra Pr. Spanevin 1900m Roma 3-12 D.Pierdomenico
2016/10/16 Santa Serena 3 F Dayara Pr. Madonnina 1800m Milano SCR C. Fais
2016/10/16 Brex Drago 4 C Shibuni's Thea Pr. Del Piazzale-(Mem. E. Camici) (G3) 1800m Milano 5-9 A. Botti
2016/10/16 Changeling 4 F Brumeux Pr. Madonnina 1800m Milano 7-11 Endo Botti Galoppo
2016/10/16 Mujas 5 C Vitta's Touch Pr. Noble Decree 1500m Roma 6-12 F. Turner
2016/10/16 Stick Around 2 C Thetis Pr. Garim 1800m Roma 5-5 A. Botti
2016/10/15 Austro 6 C Dalaiya Pr. Assess. Reg. All'Agricoltura 2200m Sassari 1-9 Pinna F
2016/10/15 Santa Serena 3 F Dayara Pr. Bareggio 1500m Milano 4-7 C. Fais
2016/10/15 Preston 6 C Pinfeather Pr. Favorita 2000m Siracusa 7-10 De Luca Antonio
2016/10/13 Crazy Dream 3 F Makoto Pr. Scuderia Bellabarba 1200m Firenze 1-9 Soc.All.Hippos-R. Barontini
2016/10/12 Oli Grace 3 F Nuance Pr. Cecina 2200m Grosseto 7-8 Consumati R.
2016/10/12 Brillante Blu 3 G Oropa Pr. Peregallo 1600m Milano 2-11 C. Fais
2016/10/11 Treasure Island 4 C Fantastica Pr. Antonello Corrias 1800m Roma 9-11 Soc.All.Polito Luigi
2016/10/11 Tony's Power 9 G Cuba Lady Prix du Club des Gentlemen-Riders Et des Cavalieres (Claiming) 3000m Saint-Cloud 4-9 A. Marcialis
2016/10/11 Mujahidofcaffeina 7 C Ada of Caffeina Pr. Antonello Corrias 1800m Roma 5-11 R.Brogi
2016/10/11 Esprit 2 C Siwa Pr. Ognon 1600m Roma 6-10 R.Brogi
2016/10/11 Bosina 3 F Daousiya Pr. Dactilographer-Tris 1800m Roma 9-13 S.Bietolini
2016/10/11 Treasure Island 4 C Fantastica Pr. Antonello Corrias 1800m Roma 9-11 Soc.All.Polito Luigi
2016/10/11 Tony's Power 9 G Cuba Lady Prix du Club des Gentlemen-Riders Et des Cavalieres (Claiming) 3000m Saint-Cloud 4-9 A. Marcialis
2016/10/11 Mujahidofcaffeina 7 C Ada of Caffeina Pr. Antonello Corrias 1800m Roma 5-11 R.Brogi
2016/10/11 Esprit 2 C Siwa Pr. Ognon 1600m Roma 6-10 R.Brogi
2016/10/11 Bosina 3 F Daousiya Pr. Dactilographer-Tris 1800m Roma 9-13 S.Bietolini
2016/10/11 Treasure Island 4 C Fantastica Pr. Antonello Corrias 1800m Roma 9-11 Soc.All.Polito Luigi
2016/10/11 Tony's Power 9 G Cuba Lady Prix du Club des Gentlemen-Riders Et des Cavalieres (Claiming) 3000m Saint-Cloud 4-9 A. Marcialis
2016/10/11 Mujahidofcaffeina 7 C Ada of Caffeina Pr. Antonello Corrias 1800m Roma 5-11 R.Brogi
2016/10/11 Esprit 2 C Siwa Pr. Ognon 1600m Roma 6-10 R.Brogi
2016/10/11 Bosina 3 F Daousiya Pr. Dactilographer-Tris 1800m Roma 9-13 S.Bietolini
2016/10/09 Top Experience 12 G Once Removed Pr. Taufan Black 2000m Firenze 3-5 V.Di Maggio
2016/10/09 Musicante Di Breme 6 G Elendil Pr. Cornaredo 1600m Milano 1-8 Amerio Marco
2016/10/09 Esme 4 G Diamantina Spathos Järnpremium Miler 1730m Jägersro 9-11 Hans-Inge Larsen
2016/10/08 Tequila Tango 3 F Diamanika Pr. Spol 1200m Milano 5-6 Marcialis Andrea
2016/10/08 Ghja 5 F Sparegh Pr. Ocho Rios 1600m Siracusa 2-11 Postiglione Stefano
2016/10/08 Empedocle 2 C Everarda Pr. Dormelletto 1800m Milano 4-5 A. Botti Srl Soc. All.
2016/10/05 Queen Tango 3 F Mamacita Tango Pr. Buscate 1600m Milano 2-5 Mariani Luciano
2016/10/05 Lord Vincent 2 C What's Baby Pr. Recco 1600m Grosseto 3-7 Giannotti P.L.
2016/10/05 Best Tango 7 G Nikita Tango FR Kc. Chinalink Bus Hcp (C4) 1650m Happy Valley 5-12 W Y So
2016/10/05 Up to the Moon 4 F Bianca Martina Pr. Camogli 1750m Grosseto 2-11 Muzzi M.
2016/10/02 Changeling 4 F Brumeux Pr. Ricciotti E Mauro Frediani 1800m Milano 6-9 Soc. All. Botti E.- Brivio C.
2016/10/02 Candiani Street 6 G Caroline Adrien Pr. Ricciotti E Mauro Frediani 1800m Milano 2-9 Sordigaloppo Srl
2016/10/02 Apelle Fan 5 C Alpha Media Pr. Luca Brunoro 2200m Merano 5-8 Codias P.
2016/10/02 Brex Drago 4 C Shibuni's Thea Pr. Flossy 1600m Roma 1-9 A.Botti Srl
2016/10/02 Mujas 5 C Vitta's Touch Pr. Flossy 1600m Roma 2-9 F.Turner
2016/10/02 Quiz Evolution 5 C Marie Camargo Pr. Too Much Trouble 1600m Roma 4-10 I.Bugattella
2016/10/02 Rio Apache 4 C Donna Frivola Pr. Nello Coccia 3300m Merano 4-4 Romano Raf.
2016/10/02 Astro Benigno 5 G Acqua Scura Pr. Nello Coccia 3300m Merano SCR Favero P.
2016/10/01 Santa Serena 3 F Dayara Pr. Fizzonasco 1500m Milano 8-12 C. Fais
2016/10/01 Roccahid 5 F Rocca Del Milo Pr. Il Marchesino 1500m Siracusa 2-11 Impelluso Claudio
2016/10/01 Rijahid 6 G Carthaginoise Pr. 16 Omnium Anglo-Arabo 2600m Chilivani 4-8 Pinna F
2016/10/01 Lorqueen 3 F Loire Pr. Basiglio 2000m Milano 11-11 A. Botti Srl Soc. All.
2016/10/01 Lexicon 3 C Lyonette Pr. Gladiatorus 1500m Firenze 3-8 L.Sorbino
2016/08/30 Tildema 8 C Donna Francesca Pr. Sir Edward 2150m Corridonia SCR Cristino D.
2016/08/30 Lexicon 3 C Lyonette Pr. Memorial David Marinucci 1750m Corridonia 1-6 Sorbino L.
2016/08/29 Time Sky 2 C Trans Gold Prix de Valseme (Claiming) 1500m Deauville 4-12 A&Amp;g. Botti (S)
2016/08/29 Kiwi Bay 11 G Bay Of Plenty FR Protecting Your Wealth Claiming Stakes (6) 3yo+ 8f Newcastle 1-10 Michael Dods
2016/08/28 Rijahid 6 G Carthaginoise Pr. Assessor.Turismo,Artig.E Comme 2400m Chilivani 3-10 Pinna F
2016/08/27 Musicante Di Breme 6 C Elendil Pr. Grizzetti ,Ietta E Edo 1600m Varese 5-7 M. Amerio
2016/08/27 Sforzesca 2 F Sformi Pr. Indian Wells 1200m Siracusa 6-7 C. Impelluso
2016/08/27 Torcida 3 F Coimbra Usa Pr. Nydrion 2250m Napoli 2-5 D. Pierdomenico
2016/08/27 Candiani Street 6 C Caroline Adrien Pr. Citta' Di Varese 2300m Varese 8-8 Sordigaloppo
2016/08/27 Miss Mitturia 3 F Miss Jaridin Pr. Domenico Ferrero 1600m Varese SCR Stella Giordano
2016/08/26 Up to the Moon 4 F Bianca Martina Pr. Grosseto Calcio 1750m Grosseto SCR Mass. Muzzi
2016/08/26 Piccola Anna 5 F Annyrock Girl Pr. B.Monte Dei Paschi Di Siena 1750m Grosseto 1-9 A. Mataresi
2016/08/21 Mujaesce 4 F Acquiesce Pr. Bolsena 1600m Tagliacozzo 2-6 L.A.Acuna
2016/08/21 Zamuja 5 C Mazaya Paydirekt-Rennen 3yo+ 1600m Dusseldorf 11-11 Stijn Derycke
2016/08/21 Astro Benigno 5 G Acqua Scura Pr. Ocean 3000m Merano 1-6 Favero P.
2016/08/20 Ruta 4 F Rometta Pr. Miocamen 2250m Napoli 2-2 Lodigiani Pietro
2016/08/19 Up to the Moon 4 F Bianca Martina Pr. Caldane 1750m Grosseto 4-5 Mass. Muzzi
2016/08/19 Piccola Anna 5 F Annyrock Girl Pr. Caldane 1750m Grosseto 1-5 A. Mataresi
2016/08/17 Queen Tango 3 F Mamacita Tango Pr. Panathlon 1600m Varese 4-4 Luc. Mariani
2016/08/16 Tildema 8 C Donna Francesca Pr. Citta' Di Corridonia 2150m Corridonia 6-9 D. Cristino
2016/08/16 Lexicon 3 C Lyonette Pr. Radiagold San Benedetto Del T 1750m Corridonia 2-8 L. Sorbino
2016/08/15 Nelly Darrier 5 F Nicole Dillon Pr. Creme Anglaise-Mem.G.Giottoli (L) 3800m Merano 2-7 Ilenia Nero
2016/08/15 Mychoon 6 G Spania Pr. Azienda Agricola Belussi 1600m Merano 2-8 Giuliano Rota
2016/08/15 Rio Apache 4 C Donna Frivola Pr. Saverio Lembo 3300m Merano SCR Raffaele Romano
2016/08/14 Apelle Fan 5 C Alpha Media Pr. Clemente Papi-Tr. Agri 2200m Merano 5-10 P.M. Codias
2016/08/14 Autre Art 3 F Pocket A Pound Pr. Festa Del Bambino 1000m Tagliacozzo 2-4 Paola Maria Gaetano
2016/08/14 For Me Only 4 F Fil De Seda Pr. Castel Korb 1400m Merano 6-19 R. Discepolo
2016/08/13 Formula Magica 3 F Sformi Prix de la Mascotte Ponychet (Prix Madame Francois Andre) 2100m Pornichet-la Baule SCR P. Fleurie
2016/08/13 Treasure Island 4 C Fantastica Pr. Vroum Vroum Mag 1800m Napoli 1-7 Soc.All.L. Polito
2016/08/10 Lady Nobel 5 F Tecna Pr. Antica Selleria Salvati 1800m Capalbio 6-6 G. Moccia
2016/08/10 Kiwi Bay 11 G Bay Of Plenty FR Journal Classified Claiming Stakes (0-75) (6) 3yo+ 7.5f Beverley 3-6 Michael Dods
2016/08/09 Lexicon 3 C Lyonette Pr. Memorial Luigi Lanzi 2150m Corridonia 3-7 Sorbino L.
2016/08/09 Garinei 6 C Gorgona Pr. Gian Battista Velluti 1750m Corridonia SCR Di Legge M.
2016/08/07 Lafortune 3 F Lucia Anguissola Pr. San Cassiano 1600m Merano 1-10 R. Discepolo
2016/08/07 Apelle Fan 5 C Alpha Media Pr. Vilpiano 2200m Merano 6-8 P.M. Codias
2016/08/07 Brillante Blu 3 C Oropa Pr. Quellenhof Resort 1600m Merano 3-8 C. Fais
2016/08/07 Mujaesce 4 F Acquiesce Pr. Rist. Vecchia Posta 1600m Tagliacozzo 1-9 L.A. Acuna
2016/08/07 Formula Magica 3 F Sformi Prix Georges Courbe 1700m La-Roche-Posay 10-14 P. Fleurie
2016/08/06 Ruta 4 F Rometta Pr. Jinkitis 2250m Napoli 2-7 P. Lodigiani
2016/08/06 Santa Serena 3 F Dayara Pr. la Novella 1600m Varese 5-11 C. Fais
2016/08/06 Miss Mitturia 3 F Miss Jaridin Pr. Biandronno 1400m Varese 10-10 Stella Giordano
2016/08/05 Azalea 2 F Miss Quality Pr. Marco Paganini 1600m Grosseto 6-8 S. Pecoraro
2016/08/03 Kiwi Bay 11 G Bay Of Plenty FR Riu Hotels Ladies Day Veterans Handicap (0-80) (4) 6yo+ 8f Pontefract 4-8 Michael Dods
2016/07/31 Torcida 3 F Coimbra Usa Pr. Memorial M. Ciamei 2150m Tagliacozzo 1-6 Giuseppe Ligas
2016/07/31 Bosina 3 F Dabousiya Pr. Planet Cafe' 1350m Tagliacozzo 2-5 S. Bietolini
2016/07/31 Candiani Street 6 C Caroline Adrien Pr. Cima Muta 1600m Merano 8-11 Sordigaloppo
2016/07/31 Demeteor 6 C Eros Love Pr. G.P. Citta' Di Tagliacozzo 2150m Tagliacozzo 8-8 R. Menichetti
2016/07/31 Nelly Darrier 5 F Nicole Dillon Pr. Val Senales 3550m Merano 4-7 Ilenia Nero
2016/07/31 Lord Vincent 2 C What's Baby Pr. Lana 1400m Merano 3-6 P.L. Giannotti
2016/07/30 Tequila Tango 3 F Diamanika Pr. Giovanni Borghi 1600m Varese 7-9 Antonio Marcialis
2016/07/30 Musicante Di Breme 6 C Elendil Pr. Giovanni Borghi 1600m Varese 4-9 M. Amerio
2016/07/29 Ruta 4 F Rometta Pr. 4 Stormo Amedeo D'Aosta 2200m Grosseto 7-7 P. Lodigiani
2016/07/29 Changeling 4 F Brumeux Pr. Umberto E Sandro Lotti 1750m Grosseto SCR Endo Botti Galoppo
2016/07/27 Queen Tango 3 F Mamacita Tango Pr. Angelo Frattini 2100m Varese 7-8 Luc. Mariani
2016/07/27 Oli Grace 3 F Nuance Pr. Jupiter Island 1400m Napoli 5-7 R. Consumati
2016/07/27 Miss Mitturia 3 F Miss Jaridin Pr. Pallanza 1500m Varese 5-5 Stella Giordano
2016/07/27 Kiwi Bay 11 G Bay Of Plenty FR Uspga Golf Betting At 188bet Handicap (0-75) (5) 3yo+ 10f Redcar 3-9 Michael Dods
2016/07/27 Danublue 6 F La Reggente Pr. Ass.Alpini Varese 1500m Varese SCR L. Biagetti
2016/07/27 Brillante Blu 3 C Oropa Pr. Lions Club San Giorgio 1500m Varese 3-10 C. Fais
2016/07/25 Rosellino 6 C Renee Dubois Pr. Princesa Carina (Dirt) 1600m Palermo 6-9 Leonardo J.Rac
2016/07/24 Mujaesce 4 F Acquiesce Pr. Ascanio 1600m Tagliacozzo 5-8 L.A. Acuna
2016/07/24 Astro Benigno 5 G Acqua Scura Pr. Dolomiti Patrimonio Unesco 3000m Merano 1-5 P. Favero
2016/07/23 Demeteor 6 C Eros Love Pr. Memorial Mirko Marcialis 2250m Varese 5-9 R. Menichetti
2016/07/22 Up to the Moon 4 F Bianca Martina Pr. Terzieri Rioni E Contrade Di C 1600m Grosseto 4-11 Mass. Muzzi
2016/07/22 Piccola Anna 5 F Annyrock Girl Pr. Terzieri Rioni E Contrade Di C 1600m Grosseto 2-11 A. Mataresi
2016/07/20 Mujahidofcaffeina 7 C Ada Of Caffeina Pr. Ten Up 1600m Napoli 7-10 R. Brogi
2016/07/19 Tildema 8 C Donna Francesca Pr. Memorial Roberto Rampichini 1750m Corridonia 2-6 D. Cristino
2016/07/16 Mickai 5 G Miss Sultin Pr. Mergellina - Tris - 2000m Napoli 3-13 A. Botti
2016/07/16 For Me Only 4 F Fil De Seda Pr. Silvio Carletti 1600m Varese 5-13 R. Discepolo
2016/07/16 Naldina 3 F Nicole Dillon Pr. Soragna 1800m Napoli 4-5 R. Santini
2016/07/16 Changeling 4 F Brumeux Pr. Soragna 1800m Napoli 1-5 Endo Botti Galoppo
2016/07/16 Demeteor 6 C Eros Love Pr. Mergellina - Tris - 2000m Napoli 5-13 R. Menichetti
2016/07/16 Quiz Evolution 5 C Marie Camargo Pr. Longines World Agnano Fege 1400m Napoli 6-10 I. Bugattella
2016/07/16 Mickai 5 G Miss Sultin Pr. Mergellina - Tris - 2000m Napoli 3-13 A. Botti
2016/07/16 For Me Only 4 F Fil De Seda Pr. Silvio Carletti 1600m Varese 5-13 R. Discepolo
2016/07/16 Naldina 3 F Nicole Dillon Pr. Soragna 1800m Napoli 4-5 R. Santini
2016/07/16 Changeling 4 F Brumeux Pr. Soragna 1800m Napoli 1-5 Endo Botti Galoppo
2016/07/16 Demeteor 6 C Eros Love Pr. Mergellina - Tris - 2000m Napoli 5-13 R. Menichetti
2016/07/16 Quiz Evolution 5 C Marie Camargo Pr. Longines World Agnano Fege 1400m Napoli 6-10 I. Bugattella
2016/07/15 Rijahid 6 C Carthaginoise Pr. G.P.D'Italia Dell'Anglo-Arabo 2200m Grosseto 1-6 Geraci F.
2016/07/15 Lord Vincent 2 C What's Baby Pr. Mario Tolomei-Trofeo Its 1000m Grosseto 3-5 P.L. Giannotti
2016/07/14 Formula Magica 3 F Sformi Prix des Entraineurs de Senonnes (Claiming) 2300m Senonnes-Pouance 6-12 P. Fleurie
2016/07/14 Mychoon 6 G Spania Prix de Thonon 2000m Divonne-Les-Bains 4-10 G. Rota
2016/07/13 Santa Serena 3 F Dayara Pr. Guido Ermolli 1600m Varese 3-9 C. Fais
2016/07/13 Ruta 4 F Rometta Pr. Corrida 1700m Napoli 1-9 P. Lodigiani
2016/07/13 Rosenquist 3 C Regina Aldi Pr. Bago - Ii Tris - 1800m Napoli 2-13 R. Santini
2016/07/13 Musicante Di Breme 6 C Elendil Pr. Guido Ermolli 1600m Varese 4-9 M. Amerio
2016/07/13 Esme 4 G Diamantina Sparthos ITY Paschahandicap (Dirt) 3yo+ 1730m Jägersro 4-8 H-I Larsen
2016/07/12 Lexicon 3 C Lyonette Pr. My Top 1750m Corridonia 4-8 Sorbino L.
2016/07/12 Garinei 6 C Gorgona Pr. Ramonti 1750m Corridonia SCR Di Legge M.
2016/07/10 Autre Art 3 F Pocket a Pound Pr. Ass.I Girasoli 1350m Tagliacozzo 4-7 P.M.Gaetano
2016/07/08 Top Experience 12 G Once Removed Pr. Enzo Chiucini 2200m Grosseto 9-12 V. Di Maggio
2016/07/07 Lady Nobel 5 F Tecna Pr. Osilo 1000m Sassari SCR A. Godani
2016/07/06 Total Obsession 9 M Buon Amici GB Barry Featherstone 70th Birthday Celebratory Handicap (0-60) (6) 4yo+ 15.8f Lingfield SCR Mark Hoad
2016/07/03 Jolie Tango 2 F Nikita Tango Pr. Luciano Mantovani (L) 1500m Milano 9-10 Antonio Marcialis
2016/07/03 Persefone 2 F Livietta Pr. Criterium Ambrosiano 1200m Milano 1-6 Soc.All. Biondi Raffaele Srl
2016/07/03 Qurqul 10 G Paris Dreamer Prix de la Fontaine Sevigne (Handicap) 2300m Dax 5-12 P. le Geay
2016/07/03 Bosina 3 F Daousiya Pr. Federalpol 1350m Tagliacozzo SCR S.Bietolini
2016/07/03 Von Teese 5 F Vaniglia Pr. Giuseppe Chiodini 3300m Merano 6-7 Cova R.
2016/07/03 Astro Benigno 5 G Acqua Scura Pr. Giuseppe Chiodini 3300m Merano 2-7 Favero P.
2016/07/03 Zamuja 5 C Mazaya Prix de Pau (Handicap) 1600m Saint-Cloud 13-17 S. Derycke
2016/07/03 Mychoon 6 G Spania Pr. Scipione Martini 1600m Merano 2-8 Rota G.
2016/07/02 Lorqueen 3 F Loire Pr. Mario Benetti 2100m Varese 5-11 A. Botti
2016/07/02 Danublue 6 F La Reggente Pr. Aza Nikolic 1400m Varese 6-9 L. Biagetti
2016/05/31 Mujahidofcaffeina 7 C Ada of Caffeina Pr. Altesse Royale 1800m Roma 1-7 R.Brogi
2016/05/31 Autre Art 3 F Pocket a Pound Pr. Kempton Park-Ii Tris 1400m Roma 5-13 P.M-Gaetano Soc.All
2016/05/30 Kiwi Bay 11 G Bay Of Plenty FR Market Cross Jewellers Handicap (0-80) (4) 4yo+ 10f Redcar 2-10 Michael Dods
2016/05/29 Apelle Fan 5 C Alpha Media Pr. Cantina Merano 2400m Merano 5-10 Codias P.
2016/05/29 Von Teese 5 F Vaniglia Pr. Gargazzone 3000m Merano SCR Cova R.
2016/05/29 Torcida 3 F Coimbra Pr. Roberto 1600m Roma 7-9 G.Ligas
2016/05/29 Rio Apache 4 C Donna Frivola Pr. Gargazzone 3000m Merano 1-9 Romano Raf.
2016/05/29 Quiz Evolution 5 C Marie Camargo Pr. Pio Settimi 1600m Roma 3-7 I.Bugattella
2016/05/29 Perego 3 C Pietrasanta Pr. Merano - Tattersalls (L) 2000m Milano 3-10 Ald. E S. Botti Srl
2016/05/29 Blindman 6 G Red Hot Salsa Pr. Trenno 1800m Milano 14-14 Salvestrini Letizia
2016/05/27 Zubat 2 C Clefairy Pr. Odola 1200m Roma SCR Grizz.& Ricc.
2016/05/26 Middle Gray 6 F Above the Sea Pr. Paolo Demidoff 1500m Firenze 5-10 E.Castelli
2016/05/26 Azalea 2 F Miss Quality Pr. Societa' Anonima Fiorentina 1200m Firenze 6-6 S.Pecoraro
2016/05/26 Bosina 3 F Daousiya Pr. Lombardia 1350m Tagliacozzo 2-7 S.Bietolini
2016/05/26 Qurqul 10 G Paris Dreamer Prix J.L. de Roux (Handicap) 3000m Dax 7-10 P. le Geay
2016/05/25 Total Obsession 9 M Buon Amici GB First Title Insurance Plc Selling Stakes (6) 4yo+ 11.5f Lingfield 4-5 Mark Hoad
2016/05/22 Another Full Power 7 G Miss Schivani Pr. Tudini - Tris Straordinaria (G3) 1200m Roma 11-15 M.Grassi
2016/05/22 Astro Benigno 5 G Acqua Scura Pr. Lord Madonna 3300m Merano 5-5 Favero P.
2016/05/22 Demeteor 6 C Eros Love Pr. Edmondo Botti 2400m Roma 7-9 R.Menichetti
2016/05/22 Hallowed 4 C Finafinorum Pr. Dionisia 1500m Roma 7-11 G.Cassanelli
2016/05/22 Mujas 5 C Vitta's Touch Pr. Corriere Dello Sport 1500m Roma 1-9 F.Turner
2016/05/22 Mychoon 6 G Spania Pr. Trauttmansdorff 1600m Merano 2-7 Rota G.
2016/05/21 Crazy Dream 3 F Makoto Pr. Il Paralupo 1500m Milano 3-7 Soc. All. Botti E.- Brivio C.
2016/05/21 Lady Nobel 5 F Tecna Pr. Rotary Club Porto Torres 2300m Chilivani 7-7 Floris M
2016/05/21 Changeling 4 F Brumeux Pr. Karla Willer 1700m Milano 3-6 Soc. All. Botti E.- Brivio C.
2016/05/21 Roccahid 5 F Rocca Del Milo Pr. Emanuela Ben 1100m Siracusa 5-6 Gianni Salvatore
2016/05/21 Persefone 2 F Livietta Pr. Enrico Baragiola 1200m Milano 2-5 Soc.All. Biondi Raffaele Srl
2016/05/20 Lorqueen 3 F Loire Pr. Inzago 2000m Milano 6-11 Ald. E S. Botti Srl
2016/05/20 Brillante Blu 3 G Oropa Pr. Carugate 1500m Milano 4-6 C. Fais
2016/05/19 Total Obsession 9 M Buon Amici GB Mail Newspapers Handicap (0-60) (6) 4yo+ 11.5f Lingfield 9-10 Mark Hoad
2016/05/19 Rosellino 5 C Renee Dubois Pr. Charlier 2005 (Dirt) 1600m La Plata 5-12 Leonardo J.Rac
2016/05/18 Kiwi Bay 11 G Bay Of Plenty FR Cce Enterprises Handicap (0-75) (5) 4yo+ 10f Ayr 5-9 Michael Dods
2016/05/18 Best Tango 6 G Nikita Tango FR The Sauternes Cup (Hcp) (C3) 1650m Happy Valley 4-12 W Y So
2016/05/18 Relationship 5 G Pioggia Nera Pr. San Siro Classic 3^ Eliminat. 2000m Milano 12-12 Gonnelli Team Srl
2016/05/18 Miss Mitturia 3 F Miss Jaridin Pr. Scuderia Ronchetto 1200m Milano 10-11 Giordano Stella
2016/05/18 Miraglia 4 C Magnific Fitz Pr. San Siro Mile 3^ Eliminatoria 1600m Milano SCR Santini Riccardo
2016/05/18 Tequila Tango 3 F Diamanika Pr. Scuderia Ronchetto 1200m Milano 3-11 Marcialis Antonio
2016/05/18 Artorius 3 G Dagnente Pr. Adamello 2400m Milano 6-8 Miliani Gabriele
2016/05/16 Rio Apache 4 C Donna Frivola Pr. Glorenza 3000m Merano 2-9 Romano Raf.
2016/05/16 Nelly Darrier 5 F Nicole Dillon Pr. Val Venosta 3550m Merano 2-9 Nero I.
2016/05/16 Inventi 3 G Donna Francesca Pr. Naturno 3000m Merano 4-8 Marcialis M.
2016/05/16 Apelle Fan 5 C Alpha Media Pr. Terlano 2200m Merano 4-9 Codias P.
2016/05/16 Von Teese 5 F Vaniglia Pr. Saltusio 3000m Merano SCR Cova R.
2016/05/15 Time Sky 2 C Trans Gold Pr. Bormio 1000m Milano 3-6 Ald. E S. Botti Srl
2016/05/15 Treasure Island 4 C Fantastica Pr. Country Hotel Montebelli 1900m Roma 3-9 Soc.All.Polito Luigi
2016/05/14 Musicante Di Breme 6 G Elendil Pr. Del Clubino Dadi 1600m Milano 1-10 Amerio Marco
2016/05/14 Dedree Del Domm 5 G Dama Di Picche Pr. Ozenfant 2100m Siracusa 11-12 Cannarella Giuseppe
2016/05/14 Musicante Di Breme 6 G Elendil Pr. Del Clubino Dadi 1600m Milano 1-10 Amerio Marco
2016/05/14 Dedree Del Domm 5 G Dama Di Picche Pr. Ozenfant 2100m Siracusa 11-12 Cannarella Giuseppe
2016/05/12 Middle Gray 6 F Above the Sea Pr. Societa' Fiorentina Di Corse 1500m Firenze 4-11 E.Castelli
2016/05/11 Queen Tango 3 F Mamacita Tango Pr. Velate 1500m Milano 7-9 Marcialis Antonio
2016/05/11 Ruta 4 F Rometta Pr. Nagoya 2250m Napoli 4-8 Lodigiani Pietro
2016/05/11 Zanella 6 F Zabetta Pr. Soroptimist 2000m Milano 5-9 Sordigaloppo Srl
2016/05/11 Tony's Power 9 G Cuba Lady Pr. Tregasio 2200m Milano 7-12 Ficara Valentino
2016/05/11 Brillante Blu 3 G Oropa Pr. Velate 1500m Milano 1-9 C. Fais
2016/05/10 Zamuja 5 C Mazaya Prix du Poteau Nibert (Claiming) 1900m Chantilly 8-12 D. Windrif
2016/05/10 Zamuja 5 C Mazaya Prix du Poteau Nibert (Claiming) 1900m Chantilly 8-12 D. Windrif
2016/05/08 Time Sky 2 C Trans Gold Pr. Cernobbio 1000m Milano 2-6 Ald. E S. Botti Srl
2016/05/08 Up to the Moon 4 F Bianca Martina Pr. Teti 1600m Milano 9-9 Ald. E S. Botti Srl
2016/05/08 For Me Only 4 F Fil de Seda Pr. Jebel Ali Racecourse-Ii Tris 1400m Roma 5-11 R.Discepolo
2016/05/08 Artorius 3 G Dagnente Pr. Vergano 2000m Milano 3-9 Miliani Gabriele
2016/05/07 Mujas 5 C Vitta's Touch Pr. la Montagnetta 1600m Milano 7-7 Turner Frank
2016/05/07 Dedree Del Domm 5 G Dama Di Picche Pr. Licinia 2000m Siracusa 4-10 Cannarella Giuseppe
2016/05/07 Ghja 5 F Sparegh Pr. Round Pie 1700m Siracusa 2-6 Postiglione Stefano
2016/05/07 Blindman 6 G Red Hot Salsa Pr. la Montagnetta 1600m Milano 1-7 Salvestrini Letizia
2016/05/07 Lady Nobel 5 F Tecna Pr. Lago Coghinas 1600m Chilivani 6-6 Floris M
2016/05/07 Mychoon 6 G Spania Pr. Clemente Papi 1600m Milano 5-10 Rota Giuliano
2016/05/07 Perego 3 C Pietrasanta Pr. Metauro 2000m Milano 2-6 Ald. E S. Botti Srl
2016/05/07 Roccahid 5 F Rocca Del Milo Pr. Giuncata 1500m Siracusa 6-6 Gianni Salvatore
2016/05/07 Gold Blake 4 F Sanpa Fan Pr. Riu Mannu 1800m Chilivani 9-9 Mullanu C
2016/05/07 Mujas 5 C Vitta's Touch Pr. la Montagnetta 1600m Milano 7-7 Turner Frank
2016/05/07 Dedree Del Domm 5 G Dama Di Picche Pr. Licinia 2000m Siracusa 4-10 Cannarella Giuseppe
2016/05/07 Ghja 5 F Sparegh Pr. Round Pie 1700m Siracusa 2-6 Postiglione Stefano
2016/05/07 Blindman 6 G Red Hot Salsa Pr. la Montagnetta 1600m Milano 1-7 Salvestrini Letizia
2016/05/07 Lady Nobel 5 F Tecna Pr. Lago Coghinas 1600m Chilivani 6-6 Floris M
2016/05/07 Mychoon 6 G Spania Pr. Clemente Papi 1600m Milano 5-10 Rota Giuliano
2016/05/07 Perego 3 C Pietrasanta Pr. Metauro 2000m Milano 2-6 Ald. E S. Botti Srl
2016/05/07 Roccahid 5 F Rocca Del Milo Pr. Giuncata 1500m Siracusa 6-6 Gianni Salvatore
2016/05/07 Gold Blake 4 F Sanpa Fan Pr. Riu Mannu 1800m Chilivani 9-9 Mullanu C
2016/05/06 Tilly Rose 2 F Miss Clizia Pr. In Fijar 1200m Roma SCR R.Brogi
2016/05/06 Quiz Evolution 5 C Marie Camargo Pr. Newcastle 1600m Roma 2-7 I.Bugattella
2016/05/05 Qurqul 10 G Paris Dreamer Prix Pigeon Tp Loire Anjou (Prix Leon Carabin) (Handicap) 2000m Le Lion-D'Angers 8-16 P. le Geay
2016/05/04 Tequila Tango 3 F Diamanika Pr. Razza Ticino 1500m Milano 3-13 Marcialis Antonio
2016/05/04 Crazy Dream 3 F Makoto Pr. Gessate 1800m Milano 9-9 Soc. All. Botti E.- Brivio C.
2016/05/04 Tequila Tango 3 F Diamanika Pr. Razza Ticino 1500m Milano 3-13 Marcialis Antonio
2016/05/04 Crazy Dream 3 F Makoto Pr. Gessate 1800m Milano 9-9 Soc. All. Botti E.- Brivio C.
2016/05/02 Kiwi Bay 11 G Bay Of Plenty FR Beverley Annual Badgeholders Handicap (0-85) (4) 4yo+ 8.5f Beverley 6-12 Michael Dods
2016/05/01 Preston 6 C Pinfeather Pr. Evergreen 1100m Siracusa SCR De Luca Antonio
2016/05/01 Persefone 2 F Livietta Pr. Poncia 1000m Milano 4-5 Soc.All. Biondi Raffaele Srl
2016/05/01 Valmaid 4 F Valroy Pr. Lambro 1400m Milano 6-8 Ceriotti Walter
2016/05/01 Penalty 2 C Fidate Correnti Pr. Toulouse Lautrec 1000m Roma 1-9 A&s Botti Srl
2016/05/01 Demeteor 6 C Eros Love Pr. Bruno Agriformi 2100m Roma 1-7 R.Menichetti
2016/03/31 Best Tango 6 G Nikita Tango FR Tai Hang Hcp (C3) 1200m Happy Valley SCR W Y So
2016/03/30 Up to the Moon 4 F Bianca Martina Pr. Veduggio 1500m Milano SCR Ald. E S. Botti Srl
2016/03/30 Queen Tango 3 F Mamacita Tango Pr. Brigherio 1800m Milano 9-10 Marcialis Antonio
2016/03/30 Nelly Darrier 5 F Nicole Dillon Pr. Brivio 3600m Milano 3-8 I.Nero
2016/03/30 Lexicon 3 G Lyonette Pr. Brigherio 1800m Milano 4-10 Il Cavallo In Testa Srl Soc.All.
2016/03/29 Zamuja 5 C Mazaya Prix de Beaucaire (Handicap) 1500m Marseille Pont De Vivaux 7-11 P. Chatelain
2016/03/29 Treasure Island 4 C Fantastica Pr. Gift for Love 1800m Napoli 1-9 Polito L.
2016/03/29 Torcida 3 F Coimbra Pr. Saragon 2250m Napoli 2-6 Ligas Giuseppe
2016/03/29 Larice Da Fogliano 4 C Attachment Pr. Gift for Love 1800m Napoli 8-9 Saia Onofrio
2016/03/28 Kiwi Bay 11 G Bay Of Plenty FR Pinnacle Racing Syndicate Shares Now Available Handicap (Pinnacle Cup Straight Mile Qualifier) (0-85) (4) 4yo+ 8f Redcar 13-15 Michael Dods
2016/03/28 Last Temptation 5 C Tirsa Pr. Sea Dancer 1600m Siracusa SCR Lo Piparo Erasmo
2016/03/28 Demeteor 6 C Eros Love Pr. Melbury Lad 2400m Roma 1-8 R.Menichetti
2016/03/28 Crazy Dream 3 F Makoto Pr. Scuderia Bocconi 1600m Milano SCR Soc. All. Botti E.- Brivio C.
2016/03/28 Preston 6 C Pinfeather Pr. Oldstock 1900m Siracusa 1-8 De Luca Antonio
2016/03/28 Quiz Evolution 5 C Marie Camargo Pr. Trofeo Zaini 1600m Roma 1-5 I.Bugattella
2016/03/28 Qurqul 10 G Paris Dreamer Prix Restaurant le Puy Gourmand - Nicole Faurie (Claiming) 2500m Langon 5-12 P. le Geay
2016/03/28 Relationship 5 G Pioggia Nera Pr. Grignone 2400m Milano 1-10 Gonnelli Team Srl
2016/03/28 Roccahid 5 F Rocca Del Milo Pr. Sea Dancer 1600m Siracusa 4-7 Caruso Vincenzo
2016/03/28 Piccola Anna 5 F Annyrock Girl Pr. Nure 1400m Milano 5-7 Mataresi Andrea
2016/03/27 Tubinga 6 F Tegyra Pr. Renate 2000m Milano 11-13 Dettori Sergio
2016/03/27 Mujadale 8 G Newdale Ecycle Solutions Stawell Cup 2000m Stawell SCR P A Jones
2016/03/27 Formula Magica 3 F Sformi Prix Capitaine Gefflot 1700m Machecoul 8-10 P. Fleurie
2016/03/27 Artorius 3 G Dagnente Pr. Resegone 2200m Milano 5-6 Miliani Gabriele
2016/03/26 Wicklewood 10 G Pinini GB St Austell Brewery Handicap Chase (0-100) (5) 5yo+ 21f Newton Abbot PU Mark Gillard
2016/03/25 Ruta 4 F Rometta Pr. Empery 2200m Roma 3-9 P.Lodigiani
2016/03/24 Top Experience 12 G Once Removed Pr. Confesercenti Toscana Nord 2200m Pisa 3-8 V.Di Maggio
2016/03/23 Brillante Blu 3 C Oropa Pr. Aicurzio 1500m Milano 6-8 C. Fais
2016/03/23 Lexicon 3 C Lyonette Pr. Concorezzo 2000m Milano 4-6 Il Cavallo In Testa Srl Soc.All.
2016/03/23 Miraglia 4 C Magnific Fitz Pr. Cogliate 1700m Milano SCR Santini Riccardo
2016/03/23 Tony's Power 9 G Cuba Lady Pr. Macherio 2000m Milano 4-10 Ficara Valentino
2016/03/20 Mujahidofcaffeina 7 C Ada of Caffeina Pr. Mill Reef 1500m Roma 6-10 R.Brogi
2016/03/20 For Me Only 4 F Fil de Seda Pr. Cornate 1400m Milano SCR Discepolo Renato
2016/03/20 Lorqueen 3 F Loire Pr. Banca Di Pisa E Fornacette 1750m Pisa 5-9 A.E S.Botti
2016/03/20 Middle Gray 6 F Above the Sea Pr. 58 San Rossore 1600m Pisa 7-7 E.Castelli
2016/03/20 Torcida 3 F Coimbra Pr. Rakti 1700m Roma 3-9 G.Ligas
2016/03/20 Mickai 5 C Miss Sultin Pr. 17 Regione Toscana (L) 2200m Pisa 3-5 A.E S.Botti
2016/03/19 Dedree Del Domm 5 G Dama Di Picche Pr. Omero 1700m Siracusa 5-6 Cannarella Giuseppe
2016/03/19 Chanel Tango 4 F Softy Pr. Camaiore 1600m Grosseto 4-7 Mureddu M.
2016/03/18 Autre Art 3 F Pocket a Pound Pr. Over 1200m Roma 5-6 P.M-Gaetano Soc.All
2016/03/16 Spitfire 11 G Fresh Fruit Daily GB Daily Unibet Early Prices From 9am Handicap (0-60) (6) 4yo+ 6f Southwell 2-6 J R Jenkins
2016/03/16 Best Tango 6 G Nikita Tango FR H.K. Exchanges Chall. Cup (C3) 1200m Happy Valley 11-12 W Y So
2016/03/15 Bosina 3 F Daousiya Pr. Light Wind 1700m Roma 8-9 S.Bietolini
2016/03/14 Wicklewood 10 G Pinini GB Bathwick Tyres Bridgwater Handicap Chase (0-100) (5) 5yo+ 16.1f Taunton PU Mark Gillard
2016/03/13 Mujahidofcaffeina 7 C Ada of Caffeina Pr. Vincenzo Barocchiere 1800m Roma 3-8 R.Brogi
2016/03/13 Crazy Dream 3 F Makoto Pr. Razza Del Soldo 1600m Milano 4-11 Soc. All. Botti E.- Brivio C.
2016/03/13 Middle Gray 6 F Above the Sea Pr. William Corbin 1500m Pisa 3-4 E.Castelli
2016/03/13 Santa Serena 3 F Dayara Pr. Cesare Degli Occhi 1600m Milano 4-7 C. Fais
2016/03/13 Top Experience 12 G Once Removed Pr. Il Fotoamatore 2000m Pisa 6-9 V.Di Maggio
2016/03/12 Ruta 4 F Rometta Pr. Porta Ovile 2400m Grosseto 4-8 Lodigiani P.
2016/03/12 Roccahid 5 F Rocca Del Milo Pr. Samedi Soir 1400m Siracusa 5-8 Caruso Vincenzo
2016/03/12 Ghja 5 F Sparegh Pr. Mile 1700m Siracusa 8-10 Postiglione Stefano
2016/03/12 Chanel Tango 4 F Softy Pr. Porta Camollia 1750m Grosseto 7-7 Mureddu M.
2016/03/11 Another Full Power 7 G Miss Schivani Pr. Matahawk 1200m Roma 2-5 M.Grassi
2016/03/10 Zamuja 5 C Mazaya Prix du Bois de la Tuilerie (Claiming) 1500m Chantilly 6-8 T. Castanheira (S)
2016/03/10 Piccola Anna 5 F Annyrock Girl Pr. Mario Cipolloni 1800m Pisa 4-11 A.Mataresi
2016/03/09 Treasure Island 4 C Fantastica Pr. Macrina Pompea -Ippica Naz 2250m Napoli 2-10 Polito L.
2016/03/09 Ruta 4 F Rometta Pr. Man Alone 1800m Napoli SCR Lodigiani Pietro
2016/03/09 Larice Da Fogliano 4 C Attachment Pr. Man Alone 1800m Napoli 5-9 Saia Onofrio
2016/03/09 For Me Only 4 F Fil de Seda Pr. Damascus Regal -Ippica Naz 1400m Napoli 1-11 Discepolo Renato Giacomo
2016/03/08 Quiz Evolution 5 C Marie Camargo Pr. Noldinger 1400m Roma 6-9 I.Bugattella
2016/03/08 Autre Art 3 F Pocket a Pound Pr. Nordance 1200m Roma 1-5 P.M-Gaetano Soc.All
2016/03/06 Blindman 6 G Red Hot Salsa Pr. Sakhee's Secret 1700m Roma 5-7 L.Salvestrini
2016/03/06 Demeteor 6 C Eros Love Pr. Brunellesca - Ii Tris 2100m Roma 8-10 R.Menichetti
2016/03/06 Miraglia 4 C Magnific Fitz Pr. Giglio 1750m Pisa 1-6 R.Santini
2016/03/06 Mujahidofcaffeina 7 C Ada of Caffeina Pr. Brunellesca - Ii Tris 2100m Roma 5-10 R.Brogi
2016/03/06 Qurqul 10 G Paris Dreamer Prix de la Societe de Niort 2600m Angouleme 5-11 P. le Geay
2016/03/05 Mujadale 8 G Newdale 3aw Roy Higgins Quality (L) 2600m Flemington SCR P A Jones
2016/03/05 Dedree Del Domm 5 G Dama Di Picche Pr. Gift for Love 2100m Siracusa 7-7 Cannarella Giuseppe
2016/03/03 Spitfire 11 G Fresh Fruit Daily GB Unibet Offer Daily Jockey & Trainer Specials Handicap (0-65) (6) 4yo+ 6f Southwell 6-11 J R Jenkins
2016/03/02 Valmaid 4 F Valroy Pr. Mistan 1500m Varese 1-6 W.Ceriotti
2016/03/01 Torcida 3 F Coimbra Pr. Brigadier Gerard 1600m Roma 7-8 G.Ligas
2016/02/28 Santa Serena 3 F Dayara Pr. Xlix Andreina 1600m Pisa 2-6 C.Fais
2016/02/28 Perego 3 C Pietrasanta Pr. Xlix Thomas Rook 1600m Pisa 2-8 E.Botti Galoppo
2016/02/28 Naldina 3 F Nicole Dillon Pr. Xlix Andreina 1600m Pisa 4-6 R.Santini
2016/02/27 Von Teese 5 F Vaniglia Pr. Clemente Papi Ostacoli 3500m Treviso 6-6 Cova R.
2016/02/27 Preston 6 C Pinfeather Pr. Kampis 2000m Siracusa 6-11 De Luca Antonio
2016/02/27 Nusayef 4 G Noisette Pr. Maserada 3000m Treviso 11-11 Cova R.
2016/02/26 Chanel Tango 4 F Softy Pr. Cortona 1600m Grosseto 1-8 Mureddu M.
2016/02/25 Piccola Anna 5 F Annyrock Girl Pr. Mauro Montersoli 2000m Pisa 1-6 A.Mataresi
2016/02/24 Zamuja 5 C Mazaya Prix de Sainte-Maxime (Handicap) 1600m Cagnes-Sur-Mer 14-15 T. Castanheira (S)
2016/02/23 Mujahidofcaffeina 7 C Ada of Caffeina Pr. Figaro 1700m Napoli 5-6 Brogi Roberto
2016/02/21 Mujas 5 C Vitta's Touch Pr. Xxiii Federico Regoli 1600m Pisa 9-11 F.Turner
2016/02/21 Austro 6 G Dalaiya Pr. Xvii Galileo Galilei 2200m Pisa 11-11 F.Pinna
2016/02/21 Mickai 5 C Miss Sultin Pr. Xvii Galileo Galilei 2200m Pisa 1-11 E.Botti Galoppo
2016/02/21 Queen Tango 3 F Mamacita Tango Pr. Societa' Italiana Mascalcia 1750m Pisa 11-13 I.Saggiomo
2016/02/20 Treasure Island 4 C Fantastica Pr. Violetta 2000m Napoli 3-6 Polito L.
2016/02/20 Roccahid 5 F Rocca Del Milo Pr. Roman Elsie 1500m Siracusa 4-8 Caruso Vincenzo
2016/02/20 Preston 6 C Pinfeather Pr. Lanzone 1800m Siracusa 1-9 De Luca Antonio
2016/02/20 Labbe 6 G Lucia Anguissola Pr. Siviglia 1700m Napoli 3-6 Santini Riccardo
2016/02/19 Ruta 4 F Rometta Pr. Vignanello 1750m Grosseto 5-8 Lodigiani P.
2016/02/19 Mujadale 8 G Newdale S.C.C.F. Torney Night Cup (L) 2500m Moonee Valley 12-12 P A Jones
2016/02/19 Lucinasco 4 C Lia Pr. Ronciglione 2400m Grosseto 6-6 Ferramosca F.
2016/02/19 Chanel Tango 4 F Softy Pr. Vignanello 1750m Grosseto SCR Mureddu M.
2016/02/18 Middle Gray 6 F Above the Sea Pr. Giannutri 1500m Pisa 1-5 E.Castelli
2016/02/18 Chanel Tango 4 F Softy Pr. Luigi Regoli 1500m Pisa 5-8 M.Mureddu
2016/02/17 Wicklewood 10 G Pinini GB Haygain Hay Steamers Clean Healthy Forage Handicap Chase (0-100) (5) 5yo+ 19.8f Towcester PU Mark Gillard
2016/02/17 Up to the Moon 4 F Bianca Martina Pr. Alborada 1400m Varese 4-5 E.Botti
2016/02/17 Qurqul 10 G Paris Dreamer Prix du Bousquet (Handicap) 2400m Mont-De-Marsan 7-12 P. le Geay
2016/02/17 Inventi 3 G Donna Francesca Prix des Jacynthes (Claiming) 1600m Cagnes-Sur-Mer 7-10 A. Marcialis
2016/02/16 Larice Da Fogliano 4 C Attachment Pr. Little John 1600m Napoli 4-6 Saia Onofrio
2016/02/14 Rio Apache 4 C Donna Frivola Pr. Xxiv Criterium D'Inverno (G2) 3500m Pisa 3-8 I.Saggiomo
2016/02/13 Dedree Del Domm 5 G Dama Di Picche Pr. Armani 1900m Siracusa 7-9 Cannarella Giuseppe
2016/02/13 Mujalibera 4 F Chryse Pr. Armani 1900m Siracusa 9-9 Gianni Salvatore
2016/02/13 Preston 6 C Pinfeather Pr. Armani 1900m Siracusa 2-9 De Luca Antonio
2016/02/13 Torcida 3 F Coimbra Pr. Conte de Simone 1800m Napoli 6-8 Ligas Giuseppe
2016/02/13 Treasure Island 4 C Fantastica Pr. Felice 2250m Napoli 2-8 Polito L.
2016/02/13 Mujahidofcaffeina 7 C Ada of Caffeina Pr. King 1700m Napoli 1-5 Brogi Roberto
2016/02/11 Blindman 6 G Red Hot Salsa Pr. Antonio Regoli 2000m Pisa SCR L.Salvestrini
2016/02/10 Demeteor 6 C Eros Love Pr. S.A.B Allevamento Besnate 2100m Varese 7-9 R.Menichetti
2016/02/07 Santa Serena 3 F Dayara Pr. Harry Bracci Torsi 1500m Pisa SCR C.Fais
2016/02/07 Queen Tango 3 F Mamacita Tango Pr. Unione Industriale Pisana 2000m Pisa 6-6 R.Romano
2016/02/07 Perego 3 C Pietrasanta Pr. Renzo Guidotti 1500m Pisa 2-7 E.Botti Galoppo
2016/02/07 Naldina 3 F Nicole Dillon Pr. Harry Bracci Torsi 1500m Pisa 5-6 R.Santini
2016/02/07 Miraglia 4 C Magnific Fitz Pr. San Michele 1500m Pisa 5-7 R.Santini
2016/02/07 Labbe 6 G Lucia Anguissola Pr. Santa Marta 1900m Pisa 5-7 R.Santini
2016/02/06 Zamuja 5 C Mazaya Prix du Cros de Cagnes (Handicap) 1600m Cagnes-Sur-Mer 1-15 T. Castanheira (S)
2016/02/06 Tubinga 6 F Tegyra Pr. Numbersixvalverde 2000m Napoli 3-5 Dettori Sergio
2016/02/06 Roccahid 5 F Rocca Del Milo Pr. Montepulciano 1200m Siracusa 5-8 Caruso Vincenzo
2016/02/06 Love Me Again 3 F Libertina Pr. Mon Mome 2000m Napoli 8-8 Osthaus M.
2016/02/06 Larice Da Fogliano 4 C Attachment Pr. Seven-Years-Old and Up 1800m Napoli 7-7 Saia Onofrio
2016/02/05 Ruta 4 F Rometta Pr. Montefiascone 2200m Grosseto 5-6 Lodigiani P.
2016/02/05 Chanel Tango 4 F Softy Pr. Bolsena 1600m Grosseto 1-8 Mureddu M.
2016/02/04 Nelly Darrier 5 F Nicole Dillon Pr. Oleandro 3500m Pisa 8-8 I.Nero
2016/02/04 Wicklewood 10 G Pinini GB Follow @totepool On Twitter Conditional Jockeys' Handicap Chase (0-100) (5) 5yo+ 16.3f Towcester F Mark Gillard
2016/02/02 Wicklewood 10 G Pinini GB Bestcasino.Co.Uk the Best Online Casino Site Handicap Hurdle (0-100) (5) 4yo+ 19.5f Lingfield ABAN Mark Gillard
2016/02/01 Lorqueen 3 F Loire Prix de Ramatuelle 2150m Cagnes-Sur-Mer 9-16 Endo Botti Galoppo Snc
2016/01/31 Visere Maius 4 C Onanga Pr. Luca Ghini 1800m Pisa 7-14 D.Mochi
2016/01/31 Mujas 5 C Vitta's Touch Pr. Circolo Filippo Mazzei 1500m Pisa 1-10 F.Turner
2016/01/31 Mickai 5 C Miss Sultin Pr. Agnano -Ippica Naz. V7- 2000m Napoli 3-8 Endo Botti Galoppo Snc
2016/01/31 Another Full Power 7 G Miss Schivani Pr. Guido Ruffo Della Scaletta 1000m Napoli 2-11 Grassi Maurizio
2016/01/30 Roccahid 5 F Rocca Del Milo Pr. Chianciano 1200m Siracusa SCR Caruso Vincenzo
2016/01/30 Preston 6 C Pinfeather Pr. Salsomaggiore 2000m Siracusa 3-8 De Luca Antonio
2016/01/30 Ghja 5 F Sparegh Pr. Centro Benessere 1600m Siracusa 4-8 Postiglione Stefano
2016/01/30 Dedree Del Domm 5 G Dama Di Picche Pr. Fiuggi 2300m Siracusa 1-7 Cannarella Giuseppe
2016/01/29 Tubinga 6 F Tegyra Pr. Il Messaggero 1800m Napoli 6-8 Dettori Sergio
2016/01/28 Top Experience 12 G Once Removed Pr. Ildo Tellini 2000m Pisa 7-11 V.Di Maggio
2016/01/28 Piccola Anna 5 F Annyrock Girl Pr. Santa Cristina 1500m Pisa 4-7 A.Mataresi
2016/01/28 Middle Gray 6 F Above the Sea Pr. Santa Cristina 1500m Pisa 3-7 E.Castelli
2016/01/28 For Me Only 4 F Fil de Seda Pr. Parlascio 1500m Pisa 1-9 R.Discepolo
2016/01/28 Austro 6 G Dalaiya Pr. Ildo Tellini 2000m Pisa SCR F.Pinna
2016/01/24 Rio Apache 4 C Donna Frivola Pr. Corsa Siepi Dei 4 Anni (L) 3500m Pisa 3-9 R.Romano
2016/01/24 Perego 3 C Pietrasanta Pr. Ferruccio Gemignani 1500m Pisa 3-9 E.Botti Galoppo
2016/01/23 Quiz Evolution 5 C Marie Camargo Pr. Kerkenna - Tris Straordinaria 1600m Roma 3-8 I.Bugattella
2016/01/22 Mujahidofcaffeina 7 C Ada of Caffeina Pr. Mirandolina 1700m Napoli 1-7 Brogi Roberto
2016/01/20 Musicante Di Breme 6 C Elendil Pr. Segeste 1500m Varese 7-7 M.Amerio
2016/01/19 Wicklewood 10 G Pinini GB Racing Uk Profits Returned to Racing Handicap Chase (0-110) (4) 5yo+ 19.2f Exeter ABAN Mark Gillard
2016/01/17 Top Experience 12 G Once Removed Pr. Ersilio Verricelli 1900m Pisa 7-14 V.Di Maggio
2016/01/17 Ghja 5 F Sparegh Pr. Ortigia 1700m Siracusa SCR Postiglione Stefano
2016/01/17 Dedree Del Domm 5 G Dama Di Picche Pr. Solarino 2100m Siracusa 1-12 Cannarella Giuseppe
2016/01/16 Love Me Again 3 F Libertina Pr. Brighton 1600m Roma 8-8 M.Osthaus
2016/01/16 Autre Art 3 F Pocket a Pound Pr. Fontex 1200m Roma 6-8 P.M-Gaetano Soc.All
2016/01/15 Torcida 3 F Coimbra Pr. Go to San Gennaro 1800m Napoli 7-16 Ligas Giuseppe
2016/01/14 Visere Maius 4 C Onanga Pr. Rigoli 2000m Pisa 5-13 D.Mochi
2016/01/14 Rio Apache 4 C Donna Frivola Pr. Silet 3500m Pisa 2-9 R.Romano
2016/01/14 Nusayef 4 G Noisette Pr. Silet 3500m Pisa 8-9 R.Cova
2016/01/12 Ruta 4 F Rometta Pr. Zambesi 2200m Roma 5-9 P.Lodigiani
2016/01/12 Mujalibera 4 F Chryse Pr. Zambesi 2200m Roma 8-9 A.Affe'
2016/01/10 Wicklewood 10 G Pinini GB Follow @totepool On Twitter Handicap Hurdle (0-100) (5) 4yo+ 20f Ffos Las ABAN Mark Gillard
2016/01/10 Tildema 8 C Donna Francesca Pr. John Langham 1500m Pisa 5-12 D.Cristino
2016/01/10 Spitfire 11 G Fresh Fruit Daily GB Daily Unibet Early Prices From 9am Selling Stakes (6) 4yo+ 6f Southwell 2-6 J R Jenkins
2016/01/10 Santa Serena 3 F Dayara Pr. Walter Wright 1500m Pisa 2-6 C.Fais
2016/01/09 Mujahidofcaffeina 7 C Ada of Caffeina Pr. Canova 1600m Roma 3-5 R.Brogi
2016/01/09 Demeteor 6 C Eros Love Pr. Vespisedda 2200m Roma 6-6 R.Menichetti
2016/01/08 Tubinga 6 F Tegyra Pr. Stella Madrid - Ii Tris - 2250m Napoli 4-11 Dettori Sergio
2016/01/08 Treasure Island 4 C Fantastica Pr. Stella Madrid - Ii Tris - 2250m Napoli 6-11 Polito L.
2016/01/06 Roccahid 5 F Rocca Del Milo Pr. Mercedes 1400m Siracusa 1-5 Caruso Vincenzo
2016/01/06 Austro 6 G Dalaiya Pr. Carlo Cacciamano 1800m Pisa 3-12 F.Pinna
2016/01/03 Middle Gray 6 F Above the Sea Pr. Ranieri Galletti 1500m Pisa 5-8 E.Castelli
2016/01/03 Middle Gray 6 F Above the Sea Pr. Ranieri Galletti 1500m Pisa 5-8 E.Castelli
2016/01/02 Mujalibera 4 F Chryse Pr. Licola 2200m Roma 3-4 A.Affe'
2016/01/02 Mujalibera 4 F Chryse Pr. Licola 2200m Roma 3-4 A.Affe'
2016/01/01 Mujadale 8 G Newdale Bagot Hcp (L) 2800m Flemington 1-13 P A Jones
2016/01/01 Labbe 6 G Lucia Anguissola Pr. Norman 2000m Pisa 1-6 R.Santini
2016/01/01 Ghja 5 F Sparegh Pr. Romantico 1600m Siracusa 1-7 Postiglione Stefano
2016/01/01 Dedree Del Domm 5 G Dama Di Picche Pr. Rinascimento 2000m Siracusa 3-10 Cannarella Giuseppe
2016/01/01 Mujadale 8 G Newdale Bagot Hcp (L) 2800m Flemington 1-13 P A Jones
2016/01/01 Labbe 6 G Lucia Anguissola Pr. Norman 2000m Pisa 1-6 R.Santini
2016/01/01 Ghja 5 F Sparegh Pr. Romantico 1600m Siracusa 1-7 Postiglione Stefano
2016/01/01 Dedree Del Domm 5 G Dama Di Picche Pr. Rinascimento 2000m Siracusa 3-10 Cannarella Giuseppe
2015/12/31 Mujahidofcaffeina 6 C Ada of Caffeina Pr. Montorselli 1600m Roma 1-6 R.Brogi
2015/12/31 Autre Art 2 F Pocket a Pound Pr. Tommy Way 1200m Roma 1-6 P.M-Gaetano Soc.All
2015/12/30 Ruta 3 F Rometta Pr. Gingillo - Ii Tris - 2000m Napoli SCR Lodigiani Pietro
2015/12/30 Demeteor 5 C Eros Love Pr. Handicap Di Fine Anno - Ip 1800m Napoli 9-11 Menichetti Riccardo
2015/12/29 Torcida 2 F Coimbra Pr. Badajoz 1500m Roma 3-7 G.Ligas
2015/12/29 Larice Da Fogliano 3 C Attachment Pr. Ortis 1500m Roma 8-10 O.Saia
2015/12/27 Piccola Anna 4 F Annyrock Girl Pr. Raffaele Festinesi 1500m Pisa 2-8 A.Mataresi
2015/12/27 Tildema 7 C Donna Francesca Pr. Sandro Atzori 1500m Pisa SCR D.Cristino
2015/12/27 Danublue 5 F La Reggente Pr. Raffaele Festinesi 1500m Pisa 1-8 L.Biagetti
2015/12/27 For Me Only 3 F Fil de Seda Pr. Raffaele Festinesi 1500m Pisa 3-8 R.Discepolo
2015/12/26 Musicante Di Breme 5 G Elendil Pr. Federico Caprilli 1500m Livorno 5-8 M.Amerio
2015/12/26 Changeling 3 F Brumeux Pr. Orefic. Cantini E Russo 1500m Livorno SCR E.Botti Galoppo
2015/12/26 Top Experience 11 G Once Removed Pr. Guido Cave Bondi 2250m Livorno SCR V.Di Maggio
2015/12/24 Visere Maius 3 C Onanga Pr. Giuseppe Valenzano 1500m Pisa 10-10 D.Mochi
2015/12/24 Top Experience 11 G Once Removed Pr. Vittorio Rosa 2000m Pisa 1-7 V.Di Maggio
2015/12/24 Tildema 7 C Donna Francesca Pr. Vittorio Rosa 2000m Pisa 5-7 D.Cristino
2015/12/23 Treasure Island 3 C Fantastica Pr. Fra Galdino 2250m Napoli SCR Soc.All.L. Polito
2015/12/22 Mujahidofcaffeina 6 C Ada of Caffeina Pr. Sangioveto 1600m Roma 3-5 R.Brogi
2015/12/22 Autre Art 2 F Pocket a Pound Pr. Cavaliere D'Arpino 1200m Roma 3-7 P.M-Gaetano Soc.All
2015/12/21 Romago 5 C Reszveny Pr. Tagliamento 1950m Varese SCR F.Pes
2015/12/20 Mujas 4 C Vitta's Touch Pr. Giuseppe Chiodini 1500m Pisa SCR F.Turner
2015/12/20 Middle Gray 5 F Above the Sea Pr. Giuseppe Chiodini 1500m Pisa 5-12 E.Castelli
2015/12/20 Crazy Dream 2 F Makoto Pr. Carlo Biffi 1500m Pisa 3-13 E.Botti Galoppo
2015/12/20 Chanel Tango 3 F Softy Pr. Scaletta 1200m Pisa 5-8 R.Romano
2015/12/19 Roccahid 4 F Rocca Del Milo Pr. Spegasc 1600m Siracusa SCR Caruso Vincenzo
2015/12/19 Lady Nobel 4 F Tecna Pr. Ps Distribuzione 1600m Villacidro 5-10 Floris M
2015/12/19 Austro 5 G Dalaiya Pr. 4 Citta' Di Villacidro 2200m Villacidro 4-9 Pinna F
2015/12/18 Danublue 5 F La Reggente Pr. Barriera Margherita 1500m Livorno 4-7 V.Toccolini
2015/12/17 Wicklewood 9 G Pinini GB 25% Off Nyd Tickets Until Christmas Eve Amateur Riders' Handicap Hurdle (0-100) (5) 3yo+ 21.6f Exeter SCR Mark Gillard
2015/12/17 Tildema 7 C Donna Francesca Pr. Il Portone 1500m Pisa 5-11 D.Cristino
2015/12/17 Piccola Anna 4 F Annyrock Girl Pr. Il Portone 1500m Pisa 4-11 A.Mataresi
2015/12/16 Ruta 3 F Rometta Pr. Tibullo - Ii Tris - 2250m Napoli SCR P. Lodigiani
2015/12/14 Romago 5 C Reszveny Pr. Oleggio 2100m Varese 3-4 F.Pes
2015/12/13 Santa Serena 2 F Dayara Pr. Criterium Di Pisa (L) 1500m Pisa 9-9 C.Fais
2015/12/13 Musicante Di Breme 5 G Elendil Pr. Giorgio Macchi 1600m Pisa 1-11 M.Amerio
2015/12/13 Mujadale 8 G Newdale Tab Werribee Cup (L) 2600m Werribee 2-9 P A Jones
2015/12/13 Candiani Street 5 C Caroline Adrien Pr. Giorgio Macchi 1600m Pisa 4-11 Soc.S.Sordi
2015/12/12 Treasure Island 3 C Fantastica Pr. Dr Devious 1900m Roma 8-8 Soc.All.Polito Luigi
2015/12/12 Ghja 4 F Sparegh Pr. Maribelle 1700m Siracusa 3-11 Postiglione Stefano
2015/12/12 Filomarina 5 F Falange Pr. Memorial Daniela Ratti 2000m Siracusa 1-6 Postiglione Stefano
2015/12/12 Dedree Del Domm 4 G Dama Di Picche Pr. Tarlazzi 2100m Siracusa 2-5 Cannarella Giuseppe
2015/12/12 Treasure Island 3 C Fantastica Pr. Dr Devious 1900m Roma 8-8 Soc.All.Polito Luigi
2015/12/12 Ghja 4 F Sparegh Pr. Maribelle 1700m Siracusa 3-11 Postiglione Stefano
2015/12/12 Filomarina 5 F Falange Pr. Memorial Daniela Ratti 2000m Siracusa 1-6 Postiglione Stefano
2015/12/12 Dedree Del Domm 4 G Dama Di Picche Pr. Tarlazzi 2100m Siracusa 2-5 Cannarella Giuseppe
2015/12/11 Zanella 5 F Zabetta Pr. Villa Letizia 1950m Livorno 7-9 S.Sordi
2015/12/11 Torcida 2 F Coimbra Pr. Blue Man 1500m Napoli 2-6 Ligas Giuseppe
2015/12/11 Top Experience 11 G Once Removed Pr. Villa Fabbricotti 2250m Livorno 2-10 V.Di Maggio
2015/12/11 Mujahidofcaffeina 6 C Ada of Caffeina Pr. War Admiral -Ippica Naz.- 1800m Napoli 6-11 Brogi Roberto
2015/12/11 Lucinasco 3 C Lia Pr. Villa Letizia 1950m Livorno SCR F.Ferramosca
2015/12/11 Autre Art 2 F Pocket a Pound Pr. Blue Man 1500m Napoli 6-6 Soc All Gaetano P.M.
2015/12/10 Zamuja 4 C Mazaya Prix Yves Parenti (Handicap) 1800m Lyon - La Soie 14-15 A&Amp;g. Botti (S)
2015/12/09 Mujalibera 3 F Chryse Pr. Kastoria 1800m Napoli 6-9 Affe' Agostino
2015/12/09 Chanel Tango 3 F Softy Pr. San Giovanni D'Asso 1600m Grosseto 9-11 Romano R.
2015/12/08 Last Temptation 4 C Tirsa Pr. Gruppo Marconi 1400m Siracusa 9-10 Lo Piparo Erasmo
2015/12/07 Romago 5 C Reszveny Pr. Marostica 1950m Varese 6-7 F.Pes
2015/12/07 Relationship 4 C Pioggia Nera Pr. Marostica 1950m Varese 5-7 Gonnelli Team
2015/12/07 Inventi 2 G Donna Francesca Pr. Asiago 1000m Varese 1-4 A.Marcialis
2015/12/06 Musicante Di Breme 5 G Elendil Pr. Rosenberg 1600m Pisa 12-16 M.Amerio
2015/12/06 Lucinasco 3 C Lia Pr. Amedeo Tanzi 1750m Pisa 6-6 F.Ferramosca
2015/12/06 Changeling 3 F Brumeux Pr. Rosenberg 1600m Pisa 10-16 E.Botti Galoppo
2015/12/06 Candiani Street 5 C Caroline Adrien Pr. Rosenberg 1600m Pisa 8-16 S.Sordi
2015/12/03 Piccola Anna 4 F Annyrock Girl Pr. Manna 1500m Pisa 4-8 A.Mataresi
2015/12/03 Middle Gray 5 F Above the Sea Pr. Manna 1500m Pisa 3-8 E.Castelli
2015/12/02 Tubinga 5 F Tegyra Pr. Gio Ponti 2000m Napoli 1-7 Dettori Sergio
2015/12/02 Ruta 3 F Rometta Pr. Torre Del Lago 2200m Grosseto 7-8 Lodigiani P.
2015/12/02 Demeteor 5 C Eros Love Pr. Go to Pr. Unire 2250m Napoli 4-4 Menichetti Riccardo
2015/11/30 Zanella 5 F Zabetta Pr. Tonale 1950m Varese 9-10 Sordigaloppo
2015/11/30 Esme 3 G Diamantina Sparthos ITY Hereshandicap (Dirt) 3yo+ 2400m Jägersro 4-8 H-I Larsen
2015/11/29 Bosina 2 F Daousiya Pr. Stuck 1400m Roma 6-7 S.Bietolini
2015/11/29 Brillante Blu 2 C Oropa Pr. Palazzo Sassetti 1750m Pisa 6-12 C.Fais
2015/11/29 Crazy Dream 2 F Makoto Pr. Palazzo Sassetti 1750m Pisa 2-12 E.Botti Galoppo
2015/11/29 For Me Only 3 F Fil de Seda Pr. Toscanelli 1400m Pisa 2-10 R.Discepolo
2015/11/29 Mujahidofcaffeina 6 C Ada of Caffeina Pr. Antiloco 1600m Roma SCR R.Brogi
2015/11/29 Mujalibera 3 F Chryse Pr. Gioviano 2200m Roma 6-9 A.Affe'
2015/11/29 Quiz Evolution 4 C Marie Camargo Pr. Antiloco 1600m Roma 4-7 I.Bugattella
2015/11/29 Top Experience 11 G Once Removed Pr. Palazzo Roncioni 1750m Pisa 1-11 V.Di Maggio
2015/11/28 Austro 5 C Dalaiya Pr. Ass.Turismo,Artigianato E Comm 1800m Villacidro 4-11 Pinna F
2015/11/26 Wicklewood 9 G Pinini GB County Gazette - "The Favourite for News" Handicap Hurdle (Div Ii) (0-100) (5) 3yo+ 19f Taunton 10-12 Mark Gillard
2015/11/25 Von Teese 4 F Vaniglia Pr. Ladispoli 2200m Grosseto 7-8 Cova R.
2015/11/25 Chanel Tango 3 F Softy Pr. Ostia 1600m Grosseto 6-7 Romano R.
2015/11/24 Blindman 5 G Red Hot Salsa Pr. Windsor 1900m Roma 1-5 Letizia Salvestrini
2015/11/23 Inventi 2 G Donna Francesca Pr. Il Purosangue 1400m Varese 1-8 Antonio Marcialis
2015/11/22 Another Full Power 6 G Miss Schivani Pr. Capannelle-Tris Straordinaria 1200m Roma 1-16 M.Grassi
2015/11/22 Demeteor 5 C Eros Love Pr. Farrel -Mem Cesare Mercalli 2200m Roma 9-10 R.Menichetti
2015/11/22 Esme 3 G Diamantina Sparthos ITY Hereshandicap (Dirt) 3yo+ 2400m Jägersro ABAN H-I Larsen
2015/11/22 Lucinasco 3 C Lia Pr. New Model 1200m Pisa 6-9 F.Ferramosca
2015/11/22 Santa Serena 2 F Dayara Pr. Sirlad 1500m Pisa 4-6 C.Fais
2015/11/22 Torcida 2 F Coimbra Pr. Sette Colli 1600m Roma 8-15 G.Ligas
2015/11/22 Middle Gray 5 F Above the Sea Pr. Elena Cumani 1500m Pisa 1-8 E.Castelli
2015/11/22 Mickai 4 C Miss Sultin Pr. Canisbay 2200m Pisa 1-9 E.Botti Galoppo
2015/11/22 Another Full Power 6 G Miss Schivani Pr. Capannelle-Tris Straordinaria 1200m Roma 1-16 M.Grassi
2015/11/22 Demeteor 5 C Eros Love Pr. Farrel -Mem Cesare Mercalli 2200m Roma 9-10 R.Menichetti
2015/11/22 Esme 3 G Diamantina Sparthos ITY Hereshandicap (Dirt) 3yo+ 2400m Jägersro ABAN H-I Larsen
2015/11/22 Lucinasco 3 C Lia Pr. New Model 1200m Pisa 6-9 F.Ferramosca
2015/11/22 Santa Serena 2 F Dayara Pr. Sirlad 1500m Pisa 4-6 C.Fais
2015/11/22 Torcida 2 F Coimbra Pr. Sette Colli 1600m Roma 8-15 G.Ligas
2015/11/22 Middle Gray 5 F Above the Sea Pr. Elena Cumani 1500m Pisa 1-8 E.Castelli
2015/11/22 Mickai 4 C Miss Sultin Pr. Canisbay 2200m Pisa 1-9 E.Botti Galoppo
2015/11/22 Another Full Power 6 G Miss Schivani Pr. Capannelle-Tris Straordinaria 1200m Roma 1-16 M.Grassi
2015/11/22 Demeteor 5 C Eros Love Pr. Farrel -Mem Cesare Mercalli 2200m Roma 9-10 R.Menichetti
2015/11/22 Esme 3 G Diamantina Sparthos ITY Hereshandicap (Dirt) 3yo+ 2400m Jägersro ABAN H-I Larsen
2015/11/22 Lucinasco 3 C Lia Pr. New Model 1200m Pisa 6-9 F.Ferramosca
2015/11/22 Santa Serena 2 F Dayara Pr. Sirlad 1500m Pisa 4-6 C.Fais
2015/11/22 Torcida 2 F Coimbra Pr. Sette Colli 1600m Roma 8-15 G.Ligas
2015/11/22 Middle Gray 5 F Above the Sea Pr. Elena Cumani 1500m Pisa 1-8 E.Castelli
2015/11/22 Mickai 4 C Miss Sultin Pr. Canisbay 2200m Pisa 1-9 E.Botti Galoppo
2015/11/21 Mujadale 8 G Newdale Sportsbet.Com.Au Ballarat Cup (L) 2200m Ballarat 7-17 P A Jones
2015/11/21 Filomarina 5 F Falange Pr. Camerino 2000m Siracusa 2-7 Postiglione Stefano
2015/11/21 Dedree Del Domm 4 G Dama Di Picche Pr. Ancona 2100m Siracusa 6-10 Cannarella Giuseppe
2015/11/21 Mujadale 8 G Newdale Sportsbet.Com.Au Ballarat Cup (L) 2200m Ballarat 7-17 P A Jones
2015/11/21 Filomarina 5 F Falange Pr. Camerino 2000m Siracusa 2-7 Postiglione Stefano
2015/11/21 Dedree Del Domm 4 G Dama Di Picche Pr. Ancona 2100m Siracusa 6-10 Cannarella Giuseppe
2015/11/21 Mujadale 8 G Newdale Sportsbet.Com.Au Ballarat Cup (L) 2200m Ballarat 7-17 P A Jones
2015/11/21 Filomarina 5 F Falange Pr. Camerino 2000m Siracusa 2-7 Postiglione Stefano
2015/11/21 Dedree Del Domm 4 G Dama Di Picche Pr. Ancona 2100m Siracusa 6-10 Cannarella Giuseppe
2015/11/20 Autre Art 2 F Pocket a Pound Pr. Dedalo 1200m Roma 1-7 P.M-Gaetano Soc.All
2015/11/20 Autre Art 2 F Pocket a Pound Pr. Dedalo 1200m Roma 1-7 P.M-Gaetano Soc.All
2015/11/19 Spitfire 10 G Fresh Fruit Daily GB Play Scoop6soccer In Betfred Shops Claiming Stakes (6) 3yo+ 6f Chelmsford SCR J R Jenkins
2015/11/19 Piccola Anna 4 F Annyrock Girl Pr. Peccioli 1500m Pisa SCR A.Mataresi
2015/11/19 Brillante Blu 2 C Oropa Pr. Colline Pisane 1200m Pisa 6-10 C.Fais
2015/11/19 Spitfire 10 G Fresh Fruit Daily GB Play Scoop6soccer In Betfred Shops Claiming Stakes (6) 3yo+ 6f Chelmsford SCR J R Jenkins
2015/11/19 Piccola Anna 4 F Annyrock Girl Pr. Peccioli 1500m Pisa SCR A.Mataresi
2015/11/19 Brillante Blu 2 C Oropa Pr. Colline Pisane 1200m Pisa 6-10 C.Fais
2015/11/18 Ruta 3 F Rometta Pr. Marciana 1750m Grosseto 6-10 Lodigiani P.
2015/11/18 Rosellino 5 C Renee Dubois Pr. Must Go On 2014 (Dirt) 1600m San Isidro 12-12 Leonardo J.Rac
2015/11/18 Ruta 3 F Rometta Pr. Marciana 1750m Grosseto 6-10 Lodigiani P.
2015/11/18 Rosellino 5 C Renee Dubois Pr. Must Go On 2014 (Dirt) 1600m San Isidro 12-12 Leonardo J.Rac
2015/11/17 Mujas 4 C Vitta's Touch Pr. Fouquet 1600m Roma 10-10 F. Turner
2015/11/17 Mujalibera 3 F Chryse Pr. Red Rocks 1800m Roma 7-10 A. Affe'
2015/11/17 Mujahidofcaffeina 6 C Ada Of Caffeina Pr. Moroldo 1600m Roma 2-5 R. Brogi
2015/11/17 Mujas 4 C Vitta's Touch Pr. Fouquet 1600m Roma 10-10 F. Turner
2015/11/17 Mujalibera 3 F Chryse Pr. Red Rocks 1800m Roma 7-10 A. Affe'
2015/11/17 Mujahidofcaffeina 6 C Ada Of Caffeina Pr. Moroldo 1600m Roma 2-5 R. Brogi
2015/11/16 Romago 5 C Reszveny Pr. Canazei 2100m Varese 6-11 F. Pes
2015/11/16 Inventi 2 G Donna Francesca Pr. Stella Alpina 1000m Varese 3-8 Antonio Marcialis
2015/11/16 Romago 5 C Reszveny Pr. Canazei 2100m Varese 6-11 F. Pes
2015/11/16 Inventi 2 G Donna Francesca Pr. Stella Alpina 1000m Varese 3-8 Antonio Marcialis
2015/11/15 Valvibrata 6 F Victorian Girl Pr. Buontalenta-Mem.G.Valiani (L) 2000m Roma 7-8 C. Felaco
2015/11/15 Inventi 2 G Donna Francesca Pr. Epidendrum 1500m Pisa SCR Ant.Marcialis
2015/11/15 Valvibrata 6 F Victorian Girl Pr. Buontalenta-Mem.G.Valiani (L) 2000m Roma 7-8 C. Felaco
2015/11/15 Inventi 2 G Donna Francesca Pr. Epidendrum 1500m Pisa SCR Ant.Marcialis
2015/11/13 Autre Art 2 F Pocket a Pound Pr. Marco Visconti 1600m Roma 2-10 P.M-Gaetano Soc.All
2015/11/13 Autre Art 2 F Pocket a Pound Pr. Marco Visconti 1600m Roma 2-10 P.M-Gaetano Soc.All
2015/11/11 Von Teese 4 F Vaniglia Pr. Adige 2200m Grosseto 6-11 R. Cova
2015/11/11 Ruta 3 F Rometta Pr. Adige 2200m Grosseto SCR P. Lodigiani
2015/11/11 Von Teese 4 F Vaniglia Pr. Adige 2200m Grosseto 6-11 R. Cova
2015/11/11 Ruta 3 F Rometta Pr. Adige 2200m Grosseto SCR P. Lodigiani
2015/11/10 Torcida 2 F Coimbra Usa Pr. Maris 1500m Roma SCR Giuseppe Ligas
2015/11/10 Mujahidofcaffeina 6 C Ada Of Caffeina Pr. Michelangelo 1900m Roma 2-8 R. Brogi
2015/11/10 Torcida 2 F Coimbra Usa Pr. Maris 1500m Roma SCR Giuseppe Ligas
2015/11/10 Mujahidofcaffeina 6 C Ada Of Caffeina Pr. Michelangelo 1900m Roma 2-8 R. Brogi
2015/11/09 Visere Maius 3 C Onanga Pr. Sassella 2100m Varese 6-8 L. Jack
2015/11/09 Lexicon 2 C Lyonette Pr. Sagrantino 1500m Varese 1-8 Il Cavallo In Testa
2015/11/09 Visere Maius 3 C Onanga Pr. Sassella 2100m Varese 6-8 L. Jack
2015/11/09 Lexicon 2 C Lyonette Pr. Sagrantino 1500m Varese 1-8 Il Cavallo In Testa
2015/11/08 Quiz Evolution 4 C Marie Camargo Pr. Melozzo Da Forli 1500m Roma 6-9 I.Bugattella
2015/11/08 Another Full Power 6 G Miss Schivani Pr. Carlo E Francesco Aloisi (G3) 1200m Roma 7-12 M.Grassi
2015/11/08 Mujadale 8 G Newdale Classicbet Ararat Gold Cup 2000m Ararat 3-9 P A Jones
2015/11/08 Candiani Street 5 C Caroline Adrien Pr. Altrek 2200m Pisa SCR S.Sordi
2015/11/08 Demeteor 5 C Eros Love Pr. Pietro Palmieri 2200m Roma 9-10 R.Menichetti
2015/11/08 Quiz Evolution 4 C Marie Camargo Pr. Melozzo Da Forli 1500m Roma 6-9 I.Bugattella
2015/11/08 Another Full Power 6 G Miss Schivani Pr. Carlo E Francesco Aloisi (G3) 1200m Roma 7-12 M.Grassi
2015/11/08 Mujadale 8 G Newdale Classicbet Ararat Gold Cup 2000m Ararat 3-9 P A Jones
2015/11/08 Candiani Street 5 C Caroline Adrien Pr. Altrek 2200m Pisa SCR S.Sordi
2015/11/08 Demeteor 5 C Eros Love Pr. Pietro Palmieri 2200m Roma 9-10 R.Menichetti
2015/11/07 Austro 5 C Dalaiya Pr. Premio D'Autunno 2200m Sassari 2-9 Pinna F
2015/11/07 Candiani Street 5 G Caroline Adrien Pr. Quaderna 1700m Milano 8-11 Sordigaloppo Srl
2015/11/07 Kiwi Bay 10 G Bay Of Plenty FR Betfred "Supports Jack Berry House" Apprentice Handicap (Final of Racing In Yorkshire Future Stars) (0-90) (3) 3yo+ 7f Doncaster 22-22 Michael Dods
2015/11/07 Tony's Power 8 G Cuba Lady Pr. San Siro 3000m Milano 6-10 Ficara Valentino
2015/11/07 Naldina 2 F Nicole Dillon Pr. Ferruccio Gorni 1600m Milano 3-5 Santini Riccardo
2015/11/07 Nelly Darrier 4 F Nicole Dillon Pr. Ettore Tagliabue 3600m Milano 5-5 I.Nero
2015/11/07 Preston 5 C Pinfeather Pr. Brook 1800m Siracusa 4-5 De Luca Antonio
2015/11/07 Roccahid 4 F Rocca Del Milo Pr. Cassandra 1100m Siracusa 2-8 Caruso Vincenzo
2015/11/07 Austro 5 C Dalaiya Pr. Premio D'Autunno 2200m Sassari 2-9 Pinna F
2015/11/07 Candiani Street 5 G Caroline Adrien Pr. Quaderna 1700m Milano 8-11 Sordigaloppo Srl
2015/11/07 Kiwi Bay 10 G Bay Of Plenty FR Betfred "Supports Jack Berry House" Apprentice Handicap (Final of Racing In Yorkshire Future Stars) (0-90) (3) 3yo+ 7f Doncaster 22-22 Michael Dods
2015/11/07 Tony's Power 8 G Cuba Lady Pr. San Siro 3000m Milano 6-10 Ficara Valentino
2015/11/07 Naldina 2 F Nicole Dillon Pr. Ferruccio Gorni 1600m Milano 3-5 Santini Riccardo
2015/11/07 Nelly Darrier 4 F Nicole Dillon Pr. Ettore Tagliabue 3600m Milano 5-5 I.Nero
2015/11/07 Preston 5 C Pinfeather Pr. Brook 1800m Siracusa 4-5 De Luca Antonio
2015/11/07 Roccahid 4 F Rocca Del Milo Pr. Cassandra 1100m Siracusa 2-8 Caruso Vincenzo
2015/11/06 Paaratte Pat 8 G Gem of Glen Argyle Trios After The Last (Bm64) 1000m Cranbourne 8-9 B J McCarthy
2015/11/06 Paaratte Pat 8 G Gem of Glen Argyle Trios After The Last (Bm64) 1000m Cranbourne 8-9 B J McCarthy
2015/11/05 Spitfire 10 G Fresh Fruit Daily GB Scoop6soccer the £1 Million Football Bet Claiming Stakes (6) 3yo+ 6f Chelmsford 3-7 J R Jenkins
2015/11/05 Spitfire 10 G Fresh Fruit Daily GB Scoop6soccer the £1 Million Football Bet Claiming Stakes (6) 3yo+ 6f Chelmsford 3-7 J R Jenkins
2015/11/04 Relationship 4 G Pioggia Nera Pr. Fletta 2000m Milano 1-9 Gonnelli Team Srl
2015/11/04 Artorius 2 G Dagnente Pr. Dello Spluga 1800m Milano 1-8 Miliani Gabriele
2015/11/04 Relationship 4 G Pioggia Nera Pr. Fletta 2000m Milano 1-9 Gonnelli Team Srl
2015/11/04 Artorius 2 G Dagnente Pr. Dello Spluga 1800m Milano 1-8 Miliani Gabriele
2015/11/04 Relationship 4 G Pioggia Nera Pr. Fletta 2000m Milano 1-9 Gonnelli Team Srl
2015/11/04 Artorius 2 G Dagnente Pr. Dello Spluga 1800m Milano 1-8 Miliani Gabriele
2015/11/03 Paaratte Pat 8 G Gem of Glen Argyle (Bm64) 1000m Bairnsdale SCR B J McCarthy
2015/11/03 Paaratte Pat 8 G Gem of Glen Argyle (Bm64) 1000m Bairnsdale SCR B J McCarthy
2015/11/03 Paaratte Pat 8 G Gem of Glen Argyle (Bm64) 1000m Bairnsdale SCR B J McCarthy
2015/11/01 Filomarina 5 F Falange Pr. Grotta Azzurra 1800m Siracusa 1-5 Postiglione Stefano
2015/11/01 Blindman 5 G Red Hot Salsa Pr. Nearco (L) 1600m Roma 7-10 L.Salvestrini
2015/11/01 Hallowed 3 C Finafinorum Pr. Welsh Guide 1800m Roma 10-10 G.Cassanelli
2015/11/01 Top Experience 11 G Once Removed Pr. Grease 1750m Pisa 6-13 V.Di Maggio
2015/11/01 Crazy Dream 2 F Makoto Pr. Festa Dello Sport 1750m Pisa 6-10 E.Botti Galoppo
2015/11/01 Esme 3 G Diamantina Sparthos ITY Everestlopning (Dirt) 3yo+ 2400m Jägersro 6-11 H-I Larsen
2015/11/01 Filomarina 5 F Falange Pr. Grotta Azzurra 1800m Siracusa 1-5 Postiglione Stefano
2015/11/01 Blindman 5 G Red Hot Salsa Pr. Nearco (L) 1600m Roma 7-10 L.Salvestrini
2015/11/01 Hallowed 3 C Finafinorum Pr. Welsh Guide 1800m Roma 10-10 G.Cassanelli
2015/11/01 Top Experience 11 G Once Removed Pr. Grease 1750m Pisa 6-13 V.Di Maggio
2015/11/01 Crazy Dream 2 F Makoto Pr. Festa Dello Sport 1750m Pisa 6-10 E.Botti Galoppo
2015/11/01 Esme 3 G Diamantina Sparthos ITY Everestlopning (Dirt) 3yo+ 2400m Jägersro 6-11 H-I Larsen
2015/11/01 Filomarina 5 F Falange Pr. Grotta Azzurra 1800m Siracusa 1-5 Postiglione Stefano
2015/11/01 Blindman 5 G Red Hot Salsa Pr. Nearco (L) 1600m Roma 7-10 L.Salvestrini
2015/11/01 Hallowed 3 C Finafinorum Pr. Welsh Guide 1800m Roma 10-10 G.Cassanelli
2015/11/01 Top Experience 11 G Once Removed Pr. Grease 1750m Pisa 6-13 V.Di Maggio
2015/11/01 Crazy Dream 2 F Makoto Pr. Festa Dello Sport 1750m Pisa 6-10 E.Botti Galoppo
2015/11/01 Esme 3 G Diamantina Sparthos ITY Everestlopning (Dirt) 3yo+ 2400m Jägersro 6-11 H-I Larsen
2015/10/31 Lexicon 2 C Lyonette Pr. Monte Bisbino 1500m Milano 3-7 Il Cavallo In Testa Srl Soc.All.
2015/10/31 Inventi 2 G Donna Francesca Pr. Monte Bisbino 1500m Milano 6-7 Marcialis Antonio
2015/10/30 Mujalibera 3 F Chryse Pr. Connaught-Ii Tris 2200m Roma 9-14 A.Affe'
2015/10/30 Mujadale 8 G Newdale Millers Horsham Cup 1800m Horsham 6-7 P A Jones
2015/10/29 Piccola Anna 4 F Annyrock Girl Pr. Fame and Glory 1500m Firenze 4-6 A.Mataresi
2015/10/29 For Me Only 3 F Fil de Seda Pr. Soldier of Fortune 1500m Firenze 1-8 R.Discepolo
2015/10/28 Brillante Blu 2 C Oropa Pr. Fairyhouse 1400m Milano 3-10 C. Fais
2015/10/28 Candiani Street 5 G Caroline Adrien Pr. Trofeo Agri 1600m Milano 5-10 Sordigaloppo Srl
2015/10/28 Musicante Di Breme 5 G Elendil Pr. Trofeo Agri 1600m Milano 4-10 Amerio Marco
2015/10/28 Ruta 3 F Rometta Pr. Manarola 2400m Grosseto 2-8 Lodigiani P.
2015/10/28 Santa Serena 2 F Dayara Pr. Fairyhouse 1400m Milano 1-10 C. Fais
2015/10/28 Tubinga 5 F Tegyra Pr. Del Foscagno 2000m Milano 4-7 Dettori Sergio
2015/10/28 Visere Maius 3 C Onanga Pr. Caroli 1500m Milano 4-5 Jack Luigi Claudio
2015/10/28 Von Teese 4 F Vaniglia Pr. Manarola 2400m Grosseto 1-8 Cova R.
2015/10/27 Torcida 2 F Coimbra Usa Pr. Traghetto 1400m Roma 6-8 Giuseppe Ligas
2015/10/27 Larice Da Fogliano 3 C Attachment Pr. Development 1600m Roma 11-12 L. Ciminelli
2015/10/25 Mujahidofcaffeina 6 C Ada Of Caffeina Pr. Tabacon 1600m Roma 5-10 R. Brogi
2015/10/24 Zanella 5 F Zabetta Pr. Amedeo Tanzi 2200m Milano 6-10 Sordigaloppo Srl
2015/10/24 Sedriano 4 C Seminar Pr. Rosa 1700m Siracusa 9-13 E. Cutrale
2015/10/24 Ghja 4 F Sparegh Pr. Rosa 1700m Siracusa 6-13 S. Postiglione
2015/10/24 Dedree Del Domm 4 G Dama Di Picche Pr. Rosa 1700m Siracusa 10-13 G. Cannarella
2015/10/24 Zanella 5 F Zabetta Pr. Amedeo Tanzi 2200m Milano 6-10 Sordigaloppo Srl
2015/10/24 Sedriano 4 C Seminar Pr. Rosa 1700m Siracusa 9-13 E. Cutrale
2015/10/24 Ghja 4 F Sparegh Pr. Rosa 1700m Siracusa 6-13 S. Postiglione
2015/10/24 Dedree Del Domm 4 G Dama Di Picche Pr. Rosa 1700m Siracusa 10-13 G. Cannarella
2015/10/22 Top Experience 11 G Once Removed Pr. Avenir Certain 2000m Firenze 2-6 V. Di Maggio
2015/10/21 Tequila Tango 2 F Diamanika Pr. Boffalora 1500m Milano 6-11 Il Cavallo In Testa Srl Soc.All.
2015/10/21 Lexicon 2 C Lyonette Pr. Hokkaido 1800m Milano 5-8 Il Cavallo In Testa Srl Soc.All.
2015/10/20 Mujalibera 3 F Chryse Pr. Ferro 1700m Roma 3-9 A.Affe'
2015/10/18 Torcida 2 F Coimbra Pr. Scire 1500m Roma 3-4 G.Ligas
2015/10/18 Cleo Fan 4 C Cuprea Pr. Jockey Club (G1) 2400m Milano 8-8 S. Botti
2015/10/18 Esme 3 G Diamantina Sparthos ITY Cherubinihandicap (Dirt) 3yo+ 2400m Täby 4-15 H-I Larsen
2015/10/18 Mujahidofcaffeina 6 C Ada of Caffeina Pr. Slap Shot 1800m Roma 2-10 R.Brogi
2015/10/18 Paaratte Pat 8 G Gem of Glen Argyle Brotech Services (Bm64) 1100m Warrnambool 6-13 B J McCarthy
2015/10/18 Brex Drago 3 C Shibuni's Thea Pr. Del Piazzale (G3) 1800m Milano 4-6 S. Botti
2015/10/18 Miraglia 3 C Magnific Fitz Pr. Lascro 2000m Roma 4-9 R.Santini
2015/10/18 Torcida 2 F Coimbra Pr. Scire 1500m Roma 3-4 G.Ligas
2015/10/18 Cleo Fan 4 C Cuprea Pr. Jockey Club (G1) 2400m Milano 8-8 S. Botti
2015/10/18 Esme 3 G Diamantina Sparthos ITY Cherubinihandicap (Dirt) 3yo+ 2400m Täby 4-15 H-I Larsen
2015/10/18 Mujahidofcaffeina 6 C Ada of Caffeina Pr. Slap Shot 1800m Roma 2-10 R.Brogi
2015/10/18 Paaratte Pat 8 G Gem of Glen Argyle Brotech Services (Bm64) 1100m Warrnambool 6-13 B J McCarthy
2015/10/18 Brex Drago 3 C Shibuni's Thea Pr. Del Piazzale (G3) 1800m Milano 4-6 S. Botti
2015/10/18 Miraglia 3 C Magnific Fitz Pr. Lascro 2000m Roma 4-9 R.Santini
2015/10/17 Roccahid 4 F Rocca Del Milo Pr. Delle Alpi 1400m Siracusa 1-13 Caruso Vincenzo
2015/10/17 Rio Apache 3 C Donna Frivola Pr. Del Prato 3600m Milano 4-4 Raf. Romano
2015/10/17 Tubinga 5 F Tegyra Pr. Niemet 2000m Milano 2-6 Dettori Sergio
2015/10/17 Filomarina 5 F Falange Pr. Favorita 1900m Siracusa 4-6 Postiglione Stefano
2015/10/17 Candiani Street 5 G Caroline Adrien Pr. Quadronno 1600m Milano 4-8 Sordigaloppo Srl
2015/10/17 Roccahid 4 F Rocca Del Milo Pr. Delle Alpi 1400m Siracusa 1-13 Caruso Vincenzo
2015/10/17 Rio Apache 3 C Donna Frivola Pr. Del Prato 3600m Milano 4-4 Raf. Romano
2015/10/17 Tubinga 5 F Tegyra Pr. Niemet 2000m Milano 2-6 Dettori Sergio
2015/10/17 Filomarina 5 F Falange Pr. Favorita 1900m Siracusa 4-6 Postiglione Stefano
2015/10/17 Candiani Street 5 G Caroline Adrien Pr. Quadronno 1600m Milano 4-8 Sordigaloppo Srl
2015/10/16 Another Full Power 6 G Miss Schivani Pr. Aringo 1200m Roma 1-6 M.Grassi
2015/10/16 Another Full Power 6 G Miss Schivani Pr. Aringo 1200m Roma 1-6 M.Grassi
2015/10/14 Von Teese 4 F Vaniglia Pr. Colle Salvetti 1750m Grosseto 5-7 Cova R.
2015/10/14 Tony's Power 8 G Cuba Lady Pr. Prato Maslino 2400m Milano 4-7 Ficara Valentino
2015/10/14 Santa Serena 2 F Dayara Pr. Ocala 1200m Milano 2-8 C. Fais
2015/10/14 Ruta 3 F Rometta Pr. Vada 2200m Grosseto 1-7 Lodigiani P.
2015/10/14 Nusayef 3 G Noisette Pr. Vada 2200m Grosseto 7-7 Cova R.
2015/10/14 Gagliarda 3 F Gorgona Pr. Calafuria 2200m Grosseto 7-7 Salvestrini L.
2015/10/14 Brillante Blu 2 C Oropa Pr. Ocala 1200m Milano 6-8 C. Fais
2015/10/12 Zamuja 4 C Mazaya Prix Rabelais (Handicap) 1350m Angers 6-10 A&Amp;g. Botti (S)
2015/10/12 Zamuja 4 C Mazaya Prix Rabelais (Handicap) 1350m Angers 6-10 A&Amp;g. Botti (S)
2015/10/11 Musicante Di Breme 5 C Elendil Pr. Cascine 1500m Firenze 5-15 M.Amerio
2015/10/11 Musicante Di Breme 5 C Elendil Pr. Cascine 1500m Firenze 5-15 M.Amerio
2015/10/11 Musicante Di Breme 5 C Elendil Pr. Cascine 1500m Firenze 5-15 M.Amerio
2015/10/10 Valmaid 3 F Valroy Pr. Tremalzo 1600m Milano 5-7 V.Varchetta
2015/10/10 Sedriano 4 C Seminar Pr. Roatan 2300m Siracusa 5-6 Cutrale Enzo
2015/10/10 Dedree Del Domm 4 G Dama Di Picche Pr. Nassau 1700m Siracusa 3-12 Impelluso Claudio
2015/10/10 Tequila Tango 2 F Diamanika Pr. Vaprio D'Adda 1200m Milano SCR Il Cavallo In Testa Srl Soc.All.
2015/10/10 Valmaid 3 F Valroy Pr. Tremalzo 1600m Milano 5-7 V.Varchetta
2015/10/10 Sedriano 4 C Seminar Pr. Roatan 2300m Siracusa 5-6 Cutrale Enzo
2015/10/10 Dedree Del Domm 4 G Dama Di Picche Pr. Nassau 1700m Siracusa 3-12 Impelluso Claudio
2015/10/10 Tequila Tango 2 F Diamanika Pr. Vaprio D'Adda 1200m Milano SCR Il Cavallo In Testa Srl Soc.All.
2015/10/10 Valmaid 3 F Valroy Pr. Tremalzo 1600m Milano 5-7 V.Varchetta
2015/10/10 Sedriano 4 C Seminar Pr. Roatan 2300m Siracusa 5-6 Cutrale Enzo
2015/10/10 Dedree Del Domm 4 G Dama Di Picche Pr. Nassau 1700m Siracusa 3-12 Impelluso Claudio
2015/10/10 Tequila Tango 2 F Diamanika Pr. Vaprio D'Adda 1200m Milano SCR Il Cavallo In Testa Srl Soc.All.
2015/10/09 Mujalibera 3 F Chryse Pr. Damascus Regal 1600m Roma 9-12 A. Affe'
2015/10/09 Mujalibera 3 F Chryse Pr. Damascus Regal 1600m Roma 9-12 A. Affe'
2015/10/09 Mujalibera 3 F Chryse Pr. Damascus Regal 1600m Roma 9-12 A. Affe'
2015/10/07 Von Teese 4 F Vaniglia Pr. Santa Margherita 2400m Grosseto 6-7 Cova R.
2015/10/07 Tubinga 5 F Tegyra Pr. Baldiscio 2000m Milano 3-8 Dettori Sergio
2015/10/07 Mujadream 4 C Carbonia Pr. Santa Margherita 2400m Grosseto 3-7 S.A.Clodia Srl
2015/10/07 Lexicon 2 C Lyonette Pr. Deauville 1700m Milano 4-12 Il Cavallo In Testa Srl Soc.All.
2015/10/07 Inventi 2 G Donna Francesca Pr. Deauville 1700m Milano 8-12 Marcialis Antonio
2015/10/07 Artorius 2 G Dagnente Pr. Deauville 1700m Milano 5-12 Ingardo Pasquale
2015/10/07 Von Teese 4 F Vaniglia Pr. Santa Margherita 2400m Grosseto 6-7 Cova R.
2015/10/07 Tubinga 5 F Tegyra Pr. Baldiscio 2000m Milano 3-8 Dettori Sergio
2015/10/07 Mujadream 4 C Carbonia Pr. Santa Margherita 2400m Grosseto 3-7 S.A.Clodia Srl
2015/10/07 Lexicon 2 C Lyonette Pr. Deauville 1700m Milano 4-12 Il Cavallo In Testa Srl Soc.All.
2015/10/07 Inventi 2 G Donna Francesca Pr. Deauville 1700m Milano 8-12 Marcialis Antonio
2015/10/07 Artorius 2 G Dagnente Pr. Deauville 1700m Milano 5-12 Ingardo Pasquale
2015/10/07 Von Teese 4 F Vaniglia Pr. Santa Margherita 2400m Grosseto 6-7 Cova R.
2015/10/07 Tubinga 5 F Tegyra Pr. Baldiscio 2000m Milano 3-8 Dettori Sergio
2015/10/07 Mujadream 4 C Carbonia Pr. Santa Margherita 2400m Grosseto 3-7 S.A.Clodia Srl
2015/10/07 Lexicon 2 C Lyonette Pr. Deauville 1700m Milano 4-12 Il Cavallo In Testa Srl Soc.All.
2015/10/07 Inventi 2 G Donna Francesca Pr. Deauville 1700m Milano 8-12 Marcialis Antonio
2015/10/07 Artorius 2 G Dagnente Pr. Deauville 1700m Milano 5-12 Ingardo Pasquale
2015/10/06 Mujahidofcaffeina 6 C Ada of Caffeina Pr. Ulpiano 1500m Roma 7-9 R.Brogi
2015/10/06 Bosina 2 F Dabousiya Pr. Flying Water 1700m Roma 11-11 S. Bietolini
2015/10/06 Mujahidofcaffeina 6 C Ada of Caffeina Pr. Ulpiano 1500m Roma 7-9 R.Brogi
2015/10/06 Bosina 2 F Dabousiya Pr. Flying Water 1700m Roma 11-11 S. Bietolini
2015/10/06 Mujahidofcaffeina 6 C Ada of Caffeina Pr. Ulpiano 1500m Roma 7-9 R.Brogi
2015/10/06 Bosina 2 F Dabousiya Pr. Flying Water 1700m Roma 11-11 S. Bietolini
2015/10/05 Rosellino 5 C Renee Dubois Pr. Ocurrencia (Dirt) 1800m Palermo 6-8 Leonardo J.Rac
2015/10/05 Rosellino 5 C Renee Dubois Pr. Ocurrencia (Dirt) 1800m Palermo 6-8 Leonardo J.Rac
2015/10/05 Rosellino 5 C Renee Dubois Pr. Ocurrencia (Dirt) 1800m Palermo 6-8 Leonardo J.Rac
2015/10/04 Mujas 4 C Vitta's Touch Pr. Flossy 1600m Roma 1-5 F.Turner
2015/10/04 Lorqueen 2 F Loire Pr. Angelo Depas 1800m Milano 6-10 Botti Stefano
2015/10/04 Quiz Evolution 4 C Marie Camargo Pr. Tom Seymour 1600m Roma 7-9 I.Bugattella
2015/10/04 Valvibrata 6 F Victorian Girl Pr. Archidamia (L) 2000m Roma 4-9 C.Felaco
2015/10/04 Piccola Anna 4 F Annyrock Girl Pr. Triomen 1400m Milano 4-8 Mataresi Andrea
2015/10/04 Mujas 4 C Vitta's Touch Pr. Flossy 1600m Roma 1-5 F.Turner
2015/10/04 Lorqueen 2 F Loire Pr. Angelo Depas 1800m Milano 6-10 Botti Stefano
2015/10/04 Quiz Evolution 4 C Marie Camargo Pr. Tom Seymour 1600m Roma 7-9 I.Bugattella
2015/10/04 Valvibrata 6 F Victorian Girl Pr. Archidamia (L) 2000m Roma 4-9 C.Felaco
2015/10/04 Piccola Anna 4 F Annyrock Girl Pr. Triomen 1400m Milano 4-8 Mataresi Andrea
2015/10/04 Mujas 4 C Vitta's Touch Pr. Flossy 1600m Roma 1-5 F.Turner
2015/10/04 Lorqueen 2 F Loire Pr. Angelo Depas 1800m Milano 6-10 Botti Stefano
2015/10/04 Quiz Evolution 4 C Marie Camargo Pr. Tom Seymour 1600m Roma 7-9 I.Bugattella
2015/10/04 Valvibrata 6 F Victorian Girl Pr. Archidamia (L) 2000m Roma 4-9 C.Felaco
2015/10/04 Piccola Anna 4 F Annyrock Girl Pr. Triomen 1400m Milano 4-8 Mataresi Andrea
2015/10/03 Preston 5 C Pinfeather Pr. Heraklion 1900m Siracusa 7-7 De Luca Antonio
2015/10/03 Ghja 4 F Sparegh Pr. Lord Carmelo 1500m Siracusa 2-9 Postiglione Stefano
2015/10/03 Demeteor 5 C Eros Love Pr. Ortles 2000m Milano 5-8 Menichetti R.
2015/10/03 Gold Blake 3 F Sanpa Fan Pr. Sella Del Diavolo 1200m Chilivani 3-6 Mullanu C
2015/10/03 Dedree Del Domm 4 G Dama Di Picche Pr. Il Marchesino 1800m Siracusa 5-8 Impelluso Claudio
2015/10/03 Rio Apache 3 C Donna Frivola Pr. Monte Stella 3200m Milano 5-8 Raf. Romano
2015/10/03 Austro 5 C Dalaiya Pr. 40 Gran Premio Regione Sarda 2400m Chilivani 2-14 Pinna F
2015/10/03 Up to the Moon 3 F Bianca Martina Pr. Ippocampo 1600m Milano 1-9 Botti Stefano
2015/10/03 Preston 5 C Pinfeather Pr. Heraklion 1900m Siracusa 7-7 De Luca Antonio
2015/10/03 Ghja 4 F Sparegh Pr. Lord Carmelo 1500m Siracusa 2-9 Postiglione Stefano
2015/10/03 Demeteor 5 C Eros Love Pr. Ortles 2000m Milano 5-8 Menichetti R.
2015/10/03 Gold Blake 3 F Sanpa Fan Pr. Sella Del Diavolo 1200m Chilivani 3-6 Mullanu C
2015/10/03 Dedree Del Domm 4 G Dama Di Picche Pr. Il Marchesino 1800m Siracusa 5-8 Impelluso Claudio
2015/10/03 Rio Apache 3 C Donna Frivola Pr. Monte Stella 3200m Milano 5-8 Raf. Romano
2015/10/03 Austro 5 C Dalaiya Pr. 40 Gran Premio Regione Sarda 2400m Chilivani 2-14 Pinna F
2015/10/03 Up to the Moon 3 F Bianca Martina Pr. Ippocampo 1600m Milano 1-9 Botti Stefano
2015/10/03 Preston 5 C Pinfeather Pr. Heraklion 1900m Siracusa 7-7 De Luca Antonio
2015/10/03 Ghja 4 F Sparegh Pr. Lord Carmelo 1500m Siracusa 2-9 Postiglione Stefano
2015/10/03 Demeteor 5 C Eros Love Pr. Ortles 2000m Milano 5-8 Menichetti R.
2015/10/03 Gold Blake 3 F Sanpa Fan Pr. Sella Del Diavolo 1200m Chilivani 3-6 Mullanu C
2015/10/03 Dedree Del Domm 4 G Dama Di Picche Pr. Il Marchesino 1800m Siracusa 5-8 Impelluso Claudio
2015/10/03 Rio Apache 3 C Donna Frivola Pr. Monte Stella 3200m Milano 5-8 Raf. Romano
2015/10/03 Austro 5 C Dalaiya Pr. 40 Gran Premio Regione Sarda 2400m Chilivani 2-14 Pinna F
2015/10/03 Up to the Moon 3 F Bianca Martina Pr. Ippocampo 1600m Milano 1-9 Botti Stefano
2015/10/02 Torcida 2 F Coimbra Usa Pr. Brook 1200m Roma 6-6 Giuseppe Ligas
2015/10/02 Mujadale 8 G Newdale The Cup Club Jra Cup (G3) 2040m Moonee Valley SCR P A Jones
2015/10/02 Another Full Power 6 G Miss Schivani Pr. Guido Reni 1200m Roma 3-11 M. Grassi
2015/10/02 Torcida 2 F Coimbra Usa Pr. Brook 1200m Roma 6-6 Giuseppe Ligas
2015/10/02 Mujadale 8 G Newdale The Cup Club Jra Cup (G3) 2040m Moonee Valley SCR P A Jones
2015/10/02 Another Full Power 6 G Miss Schivani Pr. Guido Reni 1200m Roma 3-11 M. Grassi
2015/10/02 Torcida 2 F Coimbra Usa Pr. Brook 1200m Roma 6-6 Giuseppe Ligas
2015/10/02 Mujadale 8 G Newdale The Cup Club Jra Cup (G3) 2040m Moonee Valley SCR P A Jones
2015/10/02 Another Full Power 6 G Miss Schivani Pr. Guido Reni 1200m Roma 3-11 M. Grassi
2015/10/02 Torcida 2 F Coimbra Usa Pr. Brook 1200m Roma 6-6 Giuseppe Ligas
2015/10/02 Mujadale 8 G Newdale The Cup Club Jra Cup (G3) 2040m Moonee Valley SCR P A Jones
2015/10/02 Another Full Power 6 G Miss Schivani Pr. Guido Reni 1200m Roma 3-11 M. Grassi
2015/10/01 Top Experience 11 G Once Removed Pr. Crackerjack King 1800m Firenze 2-6 V. Di Maggio
2015/10/01 Middle Gray 5 F Above The Sea Pr. Vincitori Del Derby Italiano 1500m Firenze 7-9 Elisa Castelli
2015/10/01 For Me Only 3 F Fil De Seda Pr. Rakty 1500m Firenze 4-9 R. Discepolo
2015/10/01 Top Experience 11 G Once Removed Pr. Crackerjack King 1800m Firenze 2-6 V. Di Maggio
2015/10/01 Middle Gray 5 F Above The Sea Pr. Vincitori Del Derby Italiano 1500m Firenze 7-9 Elisa Castelli
2015/10/01 For Me Only 3 F Fil De Seda Pr. Rakty 1500m Firenze 4-9 R. Discepolo
2015/10/01 Top Experience 11 G Once Removed Pr. Crackerjack King 1800m Firenze 2-6 V. Di Maggio
2015/10/01 Middle Gray 5 F Above The Sea Pr. Vincitori Del Derby Italiano 1500m Firenze 7-9 Elisa Castelli
2015/10/01 For Me Only 3 F Fil De Seda Pr. Rakty 1500m Firenze 4-9 R. Discepolo
2015/09/20 Demeteor 5 C Eros Love Pr. Siberian Express 2200m Roma 5-5 R.Menichetti
2015/09/20 Mujahidofcaffeina 6 C Ada of Caffeina Pr. Rembrandt 1700m Roma 4-8 R.Brogi
2015/09/20 Nelly Darrier 4 F Nicole Dillon Pr. Ow Lana 3000m Merano 1-4 Nero I.
2015/09/20 Zamuja 4 C Mazaya Prix Credit Mutuel - Prix de Longchamp (Handicap) 1650m Craon 2-12 A&Amp;g. Botti (S)
2015/09/20 Valvibrata 6 F Victorian Girl Pr. Cetorelli Maria Pia 2000m Roma 3-6 C.Felaco
2015/09/20 Naldina 2 F Nicole Dillon Pr. Coolmore (L) 1500m Milano 5-7 Santini Riccardo
2015/09/20 Mychoon 5 G Spania Pr. Ortles 1900m Merano 2-7 Rota G.
2015/09/20 Cleo Fan 4 C Cuprea Pr. Federico Tesio (G2) 2200m Milano 3-7 Botti Stefano
2015/09/20 Apelle Fan 4 C Alpha Media Pr. Brauhotel Martinerhof 2200m Merano 1-9 Codias P.
2015/09/19 Dedree Del Domm 4 G Dama Di Picche Pr. Mile 2100m Siracusa 5-10 Impelluso Claudio
2015/09/19 Lexicon 2 C Lyonette Pr. Castelletto Ticino 1700m Milano 7-8 Il Cavallo In Testa
2015/09/19 Mujadale 8 G Newdale Penang Trophy (L) 3yo+ 1800m Morphettville Parks 10-11 P A Jones
2015/09/19 Piccola Anna 4 F Annyrock Girl Pr. Cadelle 1400m Milano 1-9 A. Mataresi
2015/09/19 Roccahid 4 F Rocca Del Milo Pr. Wayne 1100m Siracusa 1-5 Caruso Vincenzo
2015/09/17 Kiwi Bay 10 G Bay Of Plenty FR Hillhouse Quarry Supporting the Ayrshire Hospice Handicap (0-85) (4) 3yo+ 8f Ayr 2-11 Michael Dods
2015/09/16 Tubinga 5 F Tegyra Pr. Bodengo 2000m Milano 1-8 S. Dettori
2015/09/16 Best Tango 6 G Nikita Tango FR The Community Chest Cup (C3) 1650m Happy Valley SCR W Y So
2015/09/16 Artorius 2 G Dagnente Pr. Penice 1600m Milano 4-6 P. Ingardo
2015/09/16 Tubinga 5 F Tegyra Pr. Bodengo 2000m Milano 1-8 S. Dettori
2015/09/16 Best Tango 6 G Nikita Tango FR The Community Chest Cup (C3) 1650m Happy Valley SCR W Y So
2015/09/16 Artorius 2 G Dagnente Pr. Penice 1600m Milano 4-6 P. Ingardo
2015/09/15 Quiz Evolution 4 C Marie Camargo Pr. Piazza Bainsizza-Tris 1500m Roma 2-13 I. Bugattella
2015/09/15 Mujalibera 3 F Chryse Pr. Slip Anchor 2200m Roma 3-9 A. Affe'
2015/09/15 Quiz Evolution 4 C Marie Camargo Pr. Piazza Bainsizza-Tris 1500m Roma 2-13 I. Bugattella
2015/09/15 Mujalibera 3 F Chryse Pr. Slip Anchor 2200m Roma 3-9 A. Affe'
2015/09/13 Paaratte Pat 8 G Gem of Glen Argyle Casterton News (Bm64) 1000m Casterton SCR B J McCarthy
2015/09/13 Musicante Di Breme 5 C Elendil Pr. Renzo Zambarda 1600m Merano 2-4 M. Amerio
2015/09/13 Mujas 4 C Vitta's Touch Pr. Gianni Crotti 1800m Milano 4-8 F. Turner
2015/09/13 Torcida 2 F Coimbra Usa Pr. Repubbliche Marinare (L) 1500m Roma 8-8 Giuseppe Ligas
2015/09/13 Perego 2 C Pietrasanta Pr. Sga-Asta Selezionata 18 Sett. 1500m Milano 4-4 S. Botti
2015/09/13 Lady Nobel 4 F Tecna Pr. Grifone 1600m Roma 9-10 Stefania Celli
2015/09/13 Tony's Power 8 G Cuba Lady Pr. Monterosa 3000m Milano 8-9 V. Ficara
2015/09/13 Brex Drago 3 C Shibuni's Thea Pr. Giuliano Moroni 1700m Milano 1-4 S. Botti
2015/09/12 Top Experience 11 G Once Removed Pr. Cima de Pluie 1800m Firenze 2-6 V. Di Maggio
2015/09/12 Sedriano 4 C Seminar Pr. Superliga 1400m Siracusa 4-7 E. Cutrale
2015/09/12 Relationship 4 C Pioggia Nera Pr. Rocking Spa 2200m Firenze 5-5 Gonnelli Team
2015/09/12 Ghja 4 F Sparegh Pr. Super League 1600m Siracusa 2-9 S. Postiglione
2015/09/12 Up to the Moon 3 F Bianca Martina Pr. Genzianella 1600m Milano 3-5 S. Botti
2015/09/11 Garinei 5 C Gorgona Pr. Mosconi 2200m Roma 2-5 M. Di Legge
2015/09/11 Esme 3 G Diamantina Sparthos ITY Baker Tillys Redovisningshandicap (Dirt) 3yo+ 1730m Jägersro 2-11 H-I Larsen
2015/09/10 Middle Gray 5 F Above The Sea Pr. Big Del Galoppo Italiano 1500m Firenze 8-13 Elisa Castelli
2015/09/09 Valmaid 3 F Valroy Pr. Danivo 1200m Milano 7-10 P. Ingardo
2015/09/08 Blindman 5 G Red Hot Salsa Pr. Orsa Maggiore 1600m Roma 2-6 Letizia Salvestrini
2015/09/08 Mujalibera 3 F Chryse Pr. Great Boss-Tris 1600m Roma 6-12 A. Affe'
2015/09/07 Lucky Event 4 F Lucky My Lady Pr. D'Artagnan 1350m Corridonia 6-6 Giovannetti E.
2015/09/07 Lucky Event 4 F Lucky My Lady Pr. D'Artagnan 1350m Corridonia 6-6 Giovannetti E.
2015/09/06 Nelly Darrier 4 F Nicole Dillon Pr. Lions Club Maiense 3300m Merano 6-6 Ilenia Nero
2015/09/06 Gagliarda 3 F Gorgona Pr. Collesano 2200m Firenze 1-8 Letizia Salvestrini
2015/09/06 Changeling 3 F Brumeux Pr. Pietro Bessero (L) 1600m Milano 6-9 Endo Botti Galoppo
2015/09/06 Naldina 2 F Nicole Dillon Pr. Tattersalls 1500m Milano 4-6 R. Santini
2015/09/06 Nusayef 3 C Noisette Pr. Collesano 2200m Firenze 8-8 R. Cova
2015/09/06 Nelly Darrier 4 F Nicole Dillon Pr. Lions Club Maiense 3300m Merano 6-6 Ilenia Nero
2015/09/06 Silver Tango 3 C Mamacita Tango Pr. Ettore Tagliabue (G3) 3300m Merano 2-7 Raffaele Romano
2015/09/06 Gagliarda 3 F Gorgona Pr. Collesano 2200m Firenze 1-8 Letizia Salvestrini
2015/09/06 Candiani Street 5 C Caroline Adrien Pr. Diomede 1600m Milano 3-5 Sordigaloppo
2015/09/06 Changeling 3 F Brumeux Pr. Pietro Bessero (L) 1600m Milano 6-9 Endo Botti Galoppo
2015/09/06 Naldina 2 F Nicole Dillon Pr. Tattersalls 1500m Milano 4-6 R. Santini
2015/09/06 Nusayef 3 C Noisette Pr. Collesano 2200m Firenze 8-8 R. Cova
2015/09/06 Silver Tango 3 C Mamacita Tango Pr. Ettore Tagliabue (G3) 3300m Merano 2-7 Raffaele Romano
2015/09/06 Candiani Street 5 C Caroline Adrien Pr. Diomede 1600m Milano 3-5 Sordigaloppo
2015/09/05 Inventi 2 C Donna Francesca Pr. Pontenure 1600m Milano 5-5 Marcialis Antonio
2015/09/05 Miraglia 3 C Magnific Fitz Pr. Dogi 1700m Milano 6-11 Santini Riccardo
2015/09/05 Tubinga 5 F Tegyra Pr. Tartano 2000m Milano 4-7 Dettori Sergio
2015/09/05 Tony's Power 8 G Cuba Lady Pr. San Lucio 2400m Milano 2-7 Ficara Valentino
2015/09/05 Mujadale 8 G Newdale 1print Craig Opie Cup 1600m Moonee Valley 5-12 P A Jones
2015/09/05 Demeteor 5 C Eros Love Pr. Handicap D'Autunno 2000m Roma 6-9 R.Menichetti
2015/09/05 Hallowed 3 C Finafinorum Pr. Ortello-Ii Tris 1600m Roma 3-10 G.Cassanelli
2015/09/05 Filomarina 5 F Falange Pr. Liga 2000m Siracusa 2-4 Postiglione Stefano
2015/09/05 Gold Fish 6 C Afreeta Pr. Eredivisie 1800m Siracusa SCR Papa Salvatore
2015/09/05 Valvibrata 6 F Victorian Girl Pr. Handicap D'Autunno 2000m Roma 4-9 C.Felaco
2015/09/05 Inventi 2 C Donna Francesca Pr. Pontenure 1600m Milano 5-5 Marcialis Antonio
2015/09/05 Miraglia 3 C Magnific Fitz Pr. Dogi 1700m Milano 6-11 Santini Riccardo
2015/09/05 Tubinga 5 F Tegyra Pr. Tartano 2000m Milano 4-7 Dettori Sergio
2015/09/05 Tony's Power 8 G Cuba Lady Pr. San Lucio 2400m Milano 2-7 Ficara Valentino
2015/09/05 Mujadale 8 G Newdale 1print Craig Opie Cup 1600m Moonee Valley 5-12 P A Jones
2015/09/05 Demeteor 5 C Eros Love Pr. Handicap D'Autunno 2000m Roma 6-9 R.Menichetti
2015/09/05 Hallowed 3 C Finafinorum Pr. Ortello-Ii Tris 1600m Roma 3-10 G.Cassanelli
2015/09/05 Filomarina 5 F Falange Pr. Liga 2000m Siracusa 2-4 Postiglione Stefano
2015/09/05 Gold Fish 6 C Afreeta Pr. Eredivisie 1800m Siracusa SCR Papa Salvatore
2015/09/05 Valvibrata 6 F Victorian Girl Pr. Handicap D'Autunno 2000m Roma 4-9 C.Felaco
2015/09/03 For Me Only 3 F Fil De Seda Pr. Ruler of the World 1500m Firenze 2-5 R. Discepolo
2015/09/03 For Me Only 3 F Fil De Seda Pr. Ruler of the World 1500m Firenze 2-5 R. Discepolo
2015/09/01 Valmaid 3 F Valroy Pr. Stresa 1400m Varese 6-8 P. Ingardo
2015/09/01 Mujahid of Centra 3 F Centra Of Caffeina Pr. Vezzano-Ii Tris 1600m Roma 6-13 R. Brogi
2015/09/01 Fedora 3 F Incibubu Pr. Isola Dei Pescatori 1000m Varese 5-5 Gonnelli Team
2015/09/01 Apelle Fan 4 C Alpha Media Pr. Tenuta Mocajo 1950m Varese 4-7 S. Dettori
2015/09/01 Valmaid 3 F Valroy Pr. Stresa 1400m Varese 6-8 P. Ingardo
2015/09/01 Mujahid of Centra 3 F Centra Of Caffeina Pr. Vezzano-Ii Tris 1600m Roma 6-13 R. Brogi
2015/09/01 Fedora 3 F Incibubu Pr. Isola Dei Pescatori 1000m Varese 5-5 Gonnelli Team
2015/09/01 Apelle Fan 4 C Alpha Media Pr. Tenuta Mocajo 1950m Varese 4-7 S. Dettori
2015/09/01 Valmaid 3 F Valroy Pr. Stresa 1400m Varese 6-8 P. Ingardo
2015/09/01 Mujahid of Centra 3 F Centra Of Caffeina Pr. Vezzano-Ii Tris 1600m Roma 6-13 R. Brogi
2015/09/01 Fedora 3 F Incibubu Pr. Isola Dei Pescatori 1000m Varese 5-5 Gonnelli Team
2015/09/01 Apelle Fan 4 C Alpha Media Pr. Tenuta Mocajo 1950m Varese 4-7 S. Dettori
2015/08/31 Nata's Jam 3 F Scant Pr. Memorial David Marinucci 1350m Corridonia 3-5 M. Pisano
2015/08/30 Astro Benigno 4 G Acqua Scura Pr. Piero E Franco Richard (G3) 3900m Merano 4-7 P. Favero
2015/08/30 Rijahid 5 G Carthaginoise Pr. Regione Autonoma Della Sardegn 1800m Chilivani SCR Pinna F
2015/08/30 Austro 5 C Dalaiya Pr. Tommaso Ruiu 1800m Chilivani 1-8 F. Pinna
2015/08/29 Mujahidofcaffeina 6 C Ada Of Caffeina Pr. Fine Estate 1600m Napoli 4-5 R. Brogi
2015/08/29 Sedriano 4 C Seminar Pr. Syrna 1200m Siracusa 4-7 E. Cutrale
2015/08/29 Dedree Del Domm 4 G Dama Di Picche Pr. Fogo 2000m Siracusa 1-11 C. Impelluso
2015/08/29 Preston 5 C Pinfeather Pr. Maio 1800m Siracusa 4-8 A. De Luca
2015/08/28 Esme 3 G Diamantina Sparthos ITY Kvickenlopning (Dirt) 3yo+ 1200m Jägersro 6-7 H-I Larsen
2015/08/25 Donna Noceta 4 F Schlenderaca Pr. Mose' 2100m Varese SCR Gonnelli Team
2015/08/23 Mychoon 5 G Spania Pr. Pfostl Stube Algund 1900m Merano 2-8 Giuliano Rota
2015/08/23 Piccola Anna 4 F Annyrock Girl Pr. Maurizio Martelloni 1500m Livorno 1-5 A. Mataresi
2015/08/22 Apelle Fan 4 C Alpha Media Pr. Villa Bassa 2100m Varese 3-5 S.Dettori
2015/08/22 Chanel Tango 3 F Softy Pr. Dobbiaco 1600m Varese 3-6 Viggiu' Srl Soc.All.
2015/08/22 Fedora 3 F Incibubu Pr. Brunico 1400m Varese 6-6 Gonnelli Team
2015/08/21 Nusayef 3 G Noisette Pr. Bagno Gondoletta 2200m Grosseto 4-6 R. Cova
2015/08/21 Mujadream 4 C Carbonia Pr. Bagno Sirena 2400m Grosseto 2-5 S.Al. Clodia-Narduzzi
2015/08/21 Ruta 3 F Rometta Pr. Bagno Gondoletta 2200m Grosseto 6-6 P. Lodigiani
2015/08/19 Larice Da Fogliano 3 C Attachment Pr. Pennekamp 1800m Napoli 3-6 L. Ciminelli
2015/08/19 Lady Nobel 4 F Tecna Pr. Il Girasole -Capalbio- 1800m Capalbio 3-5 Celli S.
2015/08/19 Kiwi Bay 10 G Bay Of Plenty FR Apollobet Best Odds Guaranteed Handicap (London Mile Series Qualifier) (Div Ii) (0-85) (4) 3yo+ 7.9f Carlisle 5-7 Michael Dods
2015/08/19 Larice Da Fogliano 3 C Attachment Pr. Pennekamp 1800m Napoli 3-6 L. Ciminelli
2015/08/19 Lady Nobel 4 F Tecna Pr. Il Girasole -Capalbio- 1800m Capalbio 3-5 Celli S.
2015/08/19 Kiwi Bay 10 G Bay Of Plenty FR Apollobet Best Odds Guaranteed Handicap (London Mile Series Qualifier) (Div Ii) (0-85) (4) 3yo+ 7.9f Carlisle 5-7 Michael Dods
2015/08/18 Valmaid 3 F Valroy Pr. Cascate Del Toce 1500m Varese 3-5 P. Ingardo
2015/08/18 Tony's Power 8 C Cuba Lady Pr. Bellavista 1950m Varese 2-5 V. Ficara
2015/08/18 Paaratte Pat 8 G Gem of Glen Argyle Classicbet.Com.Au (Bm64) 1000m Bairnsdale 9-9 Luke Oliver
2015/08/18 Donna Noceta 4 F Schlenderaca Pr. Chorse 2100m Varese 5-5 Gonnelli Team
2015/08/18 Valmaid 3 F Valroy Pr. Cascate Del Toce 1500m Varese 3-5 P. Ingardo
2015/08/18 Tony's Power 8 C Cuba Lady Pr. Bellavista 1950m Varese 2-5 V. Ficara
2015/08/18 Paaratte Pat 8 G Gem of Glen Argyle Classicbet.Com.Au (Bm64) 1000m Bairnsdale 9-9 Luke Oliver
2015/08/18 Donna Noceta 4 F Schlenderaca Pr. Chorse 2100m Varese 5-5 Gonnelli Team
2015/08/17 Tildema 7 C Donna Francesca Pr. Citta' Di Corridonia 2150m Corridonia 2-10 D. Cristino
2015/08/17 Tildema 7 C Donna Francesca Pr. Citta' Di Corridonia 2150m Corridonia 2-10 D. Cristino
2015/08/16 Mujalibera 3 F Chryse Pr. Planet Cafe Tagliacozzo 2150m Tagliacozzo 2-4 A. Affe'
2015/08/16 Esme 3 G Diamantina Sparthos ITY Augustihandicap (Turf) 3yo+ 1400m Göteborg 9-15 H-I Larsen
2015/08/16 Astro Benigno 4 G Acqua Scura Pr. Saverio Lembo 3300m Merano 1-5 P. Favero
2015/08/16 Mujalibera 3 F Chryse Pr. Planet Cafe Tagliacozzo 2150m Tagliacozzo 2-4 A. Affe'
2015/08/16 Esme 3 G Diamantina Sparthos ITY Augustihandicap (Turf) 3yo+ 1400m Göteborg 9-15 H-I Larsen
2015/08/16 Astro Benigno 4 G Acqua Scura Pr. Saverio Lembo 3300m Merano 1-5 P. Favero
2015/08/16 Mujalibera 3 F Chryse Pr. Planet Cafe Tagliacozzo 2150m Tagliacozzo 2-4 A. Affe'
2015/08/16 Esme 3 G Diamantina Sparthos ITY Augustihandicap (Turf) 3yo+ 1400m Göteborg 9-15 H-I Larsen
2015/08/16 Astro Benigno 4 G Acqua Scura Pr. Saverio Lembo 3300m Merano 1-5 P. Favero
2015/08/16 Mujalibera 3 F Chryse Pr. Planet Cafe Tagliacozzo 2150m Tagliacozzo 2-4 A. Affe'
2015/08/16 Esme 3 G Diamantina Sparthos ITY Augustihandicap (Turf) 3yo+ 1400m Göteborg 9-15 H-I Larsen
2015/08/16 Astro Benigno 4 G Acqua Scura Pr. Saverio Lembo 3300m Merano 1-5 P. Favero
2015/08/15 Blindman 5 C Red Hot Salsa Pr. Delle Alpi 1600m Merano SCR Letizia Salvestrini
2015/08/15 Rio Apache 3 C Donna Frivola Pr. Estejo 2200m Merano SCR Raffaele Romano
2015/08/15 Mychoon 5 G Spania Pr. Delle Alpi 1600m Merano 5-11 Giuliano Rota
2015/08/15 Blindman 5 C Red Hot Salsa Pr. Delle Alpi 1600m Merano SCR Letizia Salvestrini
2015/08/15 Rio Apache 3 C Donna Frivola Pr. Estejo 2200m Merano SCR Raffaele Romano
2015/08/15 Mychoon 5 G Spania Pr. Delle Alpi 1600m Merano 5-11 Giuliano Rota
2015/08/14 Paaratte Pat 8 G Gem of Glen Argyle B&B Aluminium (Bm64) 1000m Geelong Synthetic SCR Luke Oliver
2015/08/14 Rosellino 5 C Renee Dubois Pr. the Alchemist 2009 (Turf) 1600m San Isidro 5-9 Leonardo J.Rac
2015/08/13 Top Experience 11 G Once Removed Pr. le Of-Fenzi-Ve Di Giamma 1950m Livorno 2-4 V.Di Maggio
2015/08/12 Mujahid of Centra 3 F Centra Of Caffeina Pr. Jinkitis 1500m Napoli SCR R. Brogi
2015/08/12 Lady Nobel 4 F Tecna Pr. Punto Snai Torricella 1800m Capalbio 1-6 Celli S.
2015/08/11 Relationship 4 C Pioggia Nera Pr. Carlo Bodini 2250m Varese 5-5 Gonnelli Team
2015/08/10 Nata's Jam 3 F Scant Pr. Eugenio Niccolai 1350m Corridonia 4-5 M. Pisano
2015/08/10 Lucky Event 4 F Lucky My Lady Pr. Memorial Corrado Di Stasio 1350m Corridonia 5-5 Elisabetta Giovannetti
2015/08/09 Demeteor 5 C Eros Love Pr. 75 Coppa Del Mare 2250m Livorno 8-13 R. Menichetti
2015/08/09 Zamuja 4 C Mazaya Prix de L'Hippodrome du Valparaiso Sporting Club (Claiming) 1500m Deauville 10-16 A&Amp;g. Botti (S)
2015/08/09 Astro Benigno 4 G Acqua Scura Pr. Vincenzo Pollio 3800m Merano SCR P. Favero
2015/08/08 Zanella 5 F Zabetta Pr. Camillo Tinozzi 2100m Varese 1-6 Sordigaloppo Srl
2015/08/08 Chanel Tango 3 F Softy Pr. Ancilla E Disma Ferrario 1000m Varese 7-7 Viggiu' Srl Soc.All.
2015/08/08 Apelle Fan 4 C Alpha Media Pr. Mario Grilli 1950m Varese 2-7 S.Dettori
2015/08/07 Changeling 3 F Brumeux Pr. Citta' Di Grosseto 1750m Grosseto 1-11 Endo Botti Galoppo
2015/08/07 Austro 5 C Dalaiya Pr. S.I.S. Mem Nino Costa 2000m Sassari 3-9 F. Pinna
2015/08/06 Nusayef 3 C Noisette Pr. Simba 1950m Livorno 3-3 R. Cova
2015/08/06 Gagliarda 3 F Gorgona Pr. Croce Rossa 1950m Livorno 1-3 Letizia Salvestrini
2015/08/05 Mujahidofcaffeina 6 C Ada of Caffeina Pr. India 1700m Napoli 3-4 Brogi Roberto
2015/08/05 Lady Nobel 4 F Tecna Pr. Stella Polare -M. Di Castro- 2200m Capalbio 2-5 Celli S.
2015/08/05 Esme 3 G Diamantina Sparthos ITY Paschahandicap (Dirt) 3yo+ 1200m Jägersro 1-8 H-I Larsen
2015/08/01 Valmaid 3 F Valroy Pr. Luciano Frattini 1500m Varese 3-6 P. Ingardo
2015/08/01 Donna Noceta 4 F Schlenderaca Pr. Rancio 2100m Varese 6-6 Gonnelli Team
2015/08/01 Torcida 2 F Coimbra Usa Pr. Memorial Domenico E Giusep 1600m Napoli 3-5 Giuseppe Ligas
2015/08/01 Kiwi Bay 10 G Bay Of Plenty FR Totepool Thirsk Summer Cup (Handicap) (0-90) (3) 3yo+ 8f Thirsk 16-17 Michael Dods
2015/07/29 Larice Da Fogliano 3 C Attachment Pr. Cigar 2000m Napoli 2-6 O. Saia
2015/07/28 Valmaid 3 F Valroy Pr. Ass. Naz. Alpini 1500m Varese SCR P. Ingardo
2015/07/27 Nata's Jam 3 F Scant Pr. Memorial Adriano Diamanti 1750m Corridonia 5-9 Pisano M.
2015/07/26 Astro Benigno 4 G Acqua Scura Pr. Cleto Borella 3000m Merano 1-6 Favero P.
2015/07/26 Mychoon 5 G Spania Pr. San Cassiano 1600m Merano 2-9 Rota G.
2015/07/26 Nusayef 3 C Noisette Pr. Panathlon Club 1950m Livorno 5-6 R.Cova
2015/07/25 Zanella 5 F Zabetta Pr. Milia E Filippo Pozzi 1600m Varese 4-6 Sordigaloppo
2015/07/25 Zamuja 4 C Mazaya Prix Techni Spectacle - Mgpf (Claiming) 1600m Vichy 1-15 A&Amp;g. Botti (S)
2015/07/25 Chanel Tango 3 F Softy Pr. Fondazione Molina 1600m Varese 2-5 Viggiu' Srl Soc.All.
2015/07/24 Austro 5 C Dalaiya Pr. San Rossore 2000m Sassari 1-4 Pinna F
2015/07/21 Justice Fighter 7 G Lady Impetuous Bruce Clough Mazda Hcp (58) 1000m Racing.Com Park 4-10 L J Bell
2015/07/21 Apelle Fan 4 C Alpha Media Pr. Per Me Uriah Heep 1950m Varese 3-5 S.Dettori
2015/07/19 Piccola Anna 4 F Annyrock Girl Pr. Elio Casella 1500m Livorno 3-7 A.Mataresi
2015/07/19 Nusayef 3 C Noisette Pr. Cam 2250m Livorno 3-4 R.Cova
2015/07/19 Mujalibera 3 F Chryse Pr. Avv. Gabriele Sciarretta 2150m Tagliacozzo SCR A.Affe'
2015/07/19 Changeling 3 F Brumeux Pr. Accademia Navale 1950m Livorno SCR E.Botti Galoppo
2015/07/18 Artorius 2 C Dagnente Pr. Welma E Paolo Castellini 1600m Varese 4-6 Viggiu' Srl Soc.All.
2015/07/18 Relationship 4 C Pioggia Nera Pr. Provincia Di Varese 2250m Varese 2-4 Gonnelli Team
2015/07/18 Valvibrata 6 F Victorian Girl Pr. Soragna 1800m Napoli 5-9 Felaco Castrese
2015/07/18 Demeteor 5 C Eros Love Pr. Mergellina 2000m Napoli 3-8 Menichetti Riccardo
2015/07/17 Kiwi Bay 10 G Bay Of Plenty FR Colstrope Cup Handicap (0-95) (3) 3yo+ 8f Pontefract 2-6 Michael Dods
2015/07/16 Paaratte Pat 7 G Gem of Glen Argyle Michaels Of Donald (Bm64) 1002m Donald 7-10 Luke Oliver
2015/07/15 Mujahidofcaffeina 6 C Ada of Caffeina Pr. Kauto Star 1600m Napoli 4-4 Brogi Roberto
2015/07/15 Mujahid of Centra 3 F Centra of Caffeina Pr. Ten Up 1500m Napoli 5-5 Brogi Roberto
2015/07/14 Valmaid 3 F Valroy Pr. Angera 2100m Varese 5-5 P.Ingardo
2015/07/13 Rosellino 5 C Renee Dubois Pr. Es Corino (Dirt) 1600m Palermo 8-8 Leonardo J.Rac
2015/07/12 Top Experience 11 G Once Removed Pr. Bistolfi - I Prova Trofeo Mont 1950m Livorno SCR V.Di Maggio
2015/07/12 Gagliarda 3 F Gorgona Pr. Honduras 1950m Livorno SCR L.Salvestrini
2015/07/11 Mujadream 4 C Carbonia Pr. Ksar 2000m Napoli 8-9 Narduzzi M.
2015/07/11 Zanella 5 F Zabetta Pr. Giovanni Castiglioni 1600m Varese 3-10 Sordigaloppo Srl
2015/07/11 Chanel Tango 3 F Softy Pr. Roberto Ferrario 1600m Varese 2-9 Viggiu' Srl Soc.All.
2015/07/11 Larice Da Fogliano 3 C Attachment Pr. Subotica 1700m Napoli 6-8 Saia Onofrio
2015/07/10 Roccahid 4 F Rocca Del Milo Pr. Egina 1300m Siracusa SCR Caruso Vincenzo
2015/07/10 Gagliarda 3 F Gorgona Pr. Miss Arte E Moda 1600m Grosseto 7-10 Salvestrini L.
2015/07/10 Filomarina 5 F Falange Pr. Rodi 1600m Siracusa 7-8 Postiglione Stefano
2015/07/10 Dedree Del Domm 4 G Dama Di Picche Pr. Salamina 2000m Siracusa 5-10 Impelluso Claudio
2015/07/08 Mujahid of Centra 3 F Centra Of Caffeina Pr. Drum Taps 1500m Napoli 3-6 R. Brogi
2015/07/07 Paaratte Pat 7 G Gem of Glen Argyle W Hill Winter Syn. Series-Bm70 1100m Geelong Synthetic 3-7 Luke Oliver
2015/07/06 Tildema 7 C Donna Francesca Pr. Memorial Delio Canullo 1750m Corridonia 1-5 D. Cristino
2015/07/05 Lady Nobel 4 F Tecna Pr. Casa Shop 1600m Tagliacozzo 7-11 S.Celli
2015/07/05 Silver Tango 3 C Mamacita Tango Pr. Dei Giovani Ex Val D'Adige (L) 3300m Merano 2-7 Raffaele Romano
2015/07/05 Austro 5 G Dalaiya Pr. Caprino 1600m Milano 3-11 L. Vitabile
2015/07/05 Nelly Darrier 4 F Nicole Dillon Pr. Lx Premio Ezio Vanoni (G) 3800m Merano SCR Josef Vana sr
2015/07/05 Mujalibera 3 F Chryse Pr. Allevamento A.Antonini 2150m Tagliacozzo 5-7 A.Affe'
2015/07/05 Astro Benigno 4 G Acqua Scura Pr. Lx Premio Ezio Vanoni (G) 3800m Merano SCR P. Favero
2015/07/05 Lady Nobel 4 F Tecna Pr. Casa Shop 1600m Tagliacozzo 7-11 S.Celli
2015/07/05 Silver Tango 3 C Mamacita Tango Pr. Dei Giovani Ex Val D'Adige (L) 3300m Merano 2-7 Raffaele Romano
2015/07/05 Austro 5 G Dalaiya Pr. Caprino 1600m Milano 3-11 L. Vitabile
2015/07/05 Nelly Darrier 4 F Nicole Dillon Pr. Lx Premio Ezio Vanoni (G) 3800m Merano SCR Josef Vana sr
2015/07/05 Mujalibera 3 F Chryse Pr. Allevamento A.Antonini 2150m Tagliacozzo 5-7 A.Affe'
2015/07/05 Astro Benigno 4 G Acqua Scura Pr. Lx Premio Ezio Vanoni (G) 3800m Merano SCR P. Favero
2015/07/04 Zamuja 4 C Mazaya Prix de Bonne Nouvelle (Claiming) 1400m Longchamp 8-13 A&Amp;g. Botti (S)
2015/07/04 Relationship 4 C Pioggia Nera Pr. War Horse 2100m Varese 4-6 Gonnelli Team
2015/07/04 Kiwi Bay 10 G Bay Of Plenty FR Brilliant Betting Tips @ Bookies.Com Handicap (0-85) (4) 3yo+ 7.9f Carlisle 3-8 Michael Dods
2015/07/04 Donna Noceta 4 F Schlenderaca Pr. Viggiu' 1500m Varese 4-5 Gonnelli Team
2015/07/04 Chanel Tango 3 F Softy Pr. Oldrini 1000m Varese 3-9 Viggiu' srl
2015/07/04 Apelle Fan 4 C Alpha Media Pr. War Horse 2100m Varese 3-6 S. Dettori
2015/07/04 Zamuja 4 C Mazaya Prix de Bonne Nouvelle (Claiming) 1400m Longchamp 8-13 A&Amp;g. Botti (S)
2015/07/04 Relationship 4 C Pioggia Nera Pr. War Horse 2100m Varese 4-6 Gonnelli Team
2015/07/04 Kiwi Bay 10 G Bay Of Plenty FR Brilliant Betting Tips @ Bookies.Com Handicap (0-85) (4) 3yo+ 7.9f Carlisle 3-8 Michael Dods
2015/07/04 Donna Noceta 4 F Schlenderaca Pr. Viggiu' 1500m Varese 4-5 Gonnelli Team
2015/07/04 Chanel Tango 3 F Softy Pr. Oldrini 1000m Varese 3-9 Viggiu' srl
2015/07/04 Apelle Fan 4 C Alpha Media Pr. War Horse 2100m Varese 3-6 S. Dettori
2015/07/03 Preston 5 C Pinfeather Pr. Internazionali D'Italia 1100m Siracusa SCR M. Restuccia
2015/07/03 Justice Fighter 7 G Lady Impetuous Polytrack (Bm64) 1000m Racing.Com Park 5-8 L J Bell
2015/07/03 Gold Fish 6 C Afreeta Pr. Wimbledon 1700m Siracusa 5-9 S. Papa
2015/07/03 Ghja 4 F Sparegh Pr. Wimbledon 1700m Siracusa 1-9 S. Postiglione
2015/07/03 Dedree Del Domm 4 G Dama Di Picche Pr. Us Open 2100m Siracusa 2-10 C. Impelluso
2015/07/03 Preston 5 C Pinfeather Pr. Internazionali D'Italia 1100m Siracusa SCR M. Restuccia
2015/07/03 Justice Fighter 7 G Lady Impetuous Polytrack (Bm64) 1000m Racing.Com Park 5-8 L J Bell
2015/07/03 Gold Fish 6 C Afreeta Pr. Wimbledon 1700m Siracusa 5-9 S. Papa
2015/07/03 Ghja 4 F Sparegh Pr. Wimbledon 1700m Siracusa 1-9 S. Postiglione
2015/07/03 Dedree Del Domm 4 G Dama Di Picche Pr. Us Open 2100m Siracusa 2-10 C. Impelluso
2015/07/02 Piccola Anna 4 F Annyrock Girl Pr. Lionello Milani 1500m Livorno 4-7 A.Mataresi
2015/07/02 Piccola Anna 4 F Annyrock Girl Pr. Lionello Milani 1500m Livorno 4-7 A.Mataresi
2015/07/01 Ruta 3 F Rometta Pr. Miss Andretti 2000m Napoli SCR P. Lodigiani
2015/07/01 Best Tango 5 G Nikita Tango FR Serving The Community Hcp (C3) 1600m Sha Tin 13-14 W Y So
2015/07/01 Another Full Power 6 G Miss Schivani Pr. Last Tycoon 1000m Napoli 5-6 M. Grassi
2015/07/01 Ruta 3 F Rometta Pr. Miss Andretti 2000m Napoli SCR P. Lodigiani
2015/07/01 Best Tango 5 G Nikita Tango FR Serving The Community Hcp (C3) 1600m Sha Tin 13-14 W Y So
2015/07/01 Another Full Power 6 G Miss Schivani Pr. Last Tycoon 1000m Napoli 5-6 M. Grassi
2015/06/28 Lady Nobel 4 F Tecna Pr. Bianco 1350m Tagliacozzo 7-11 G.Cassanelli
2015/06/28 Up to the Moon 3 F Bianca Martina Pr. Ulvi Liegi 1500m Livorno 1-5 S.Botti
2015/06/28 Top Experience 11 G Once Removed Pr. Gino Romiti 1950m Livorno 4-15 V.Di Maggio
2015/06/28 River Law 3 F Raica Pr. Rosato 1600m Tagliacozzo 5-7 G.Colella
2015/06/28 Visere Maius 3 C Onanga Pr. Renato Natali 1950m Livorno 7-8 R.Valeri
2015/06/28 Justice Fighter 7 G Lady Impetuous The Win Network Hcp (58) 1000m Moe SCR L J Bell
2015/06/27 Roccahid 4 F Rocca Del Milo Pr. Msc Poesia 1500m Siracusa 3-12 Caruso Vincenzo
2015/06/27 Valmaid 3 F Valroy Pr. Borlezza 2000m Milano 4-6 Ingardo Pasquale
2015/06/27 Filomarina 5 F Falange Pr. Msc Splendida 2000m Siracusa 1-8 Postiglione Stefano
2015/06/26 Gold Blake 3 F Sanpa Fan Pr. Nulvi 2000m Sassari 6-10 C. Mullanu
2015/06/26 Romago 5 C Reszveny Pr. Nulvi 2000m Sassari 10-10 F. Pes
2015/06/24 Mujadream 4 C Carbonia Pr. Montevarchi 2400m Grosseto SCR S.A.Clodia Srl
2015/06/24 Rosellino 4 C Renee Dubois Pr. Boario 2013-2014 (Dirt) 1400m San Isidro 1-13 Leonardo J.Rac
2015/06/24 Artorius 2 C Dagnente Pr. Reno 1200m Milano 3-5 Viggiu' Srl
2015/06/22 Nata's Jam 3 F Scant Pr. Umbria 1350m Corridonia 2-9 Pisano M.
2015/06/21 Piccola Anna 4 F Annyrock Girl Pr. Tenerani 1500m Livorno 2-7 A. Mataresi
2015/06/21 Austro 5 G Dalaiya Pr. Varrone 1600m Milano 3-7 L. Vitabile
2015/06/21 Mujalibera 3 F Chryse Pr. Puglia 2150m Tagliacozzo 4-9 A.Affe'
2015/06/21 For Me Only 3 F Fil De Seda Pr. Romanella 1350m Livorno 5-8 R. Discepolo
2015/06/20 Tubinga 5 F Tegyra Pr. Scuderia Pieffe 1800m Milano 4-8 S. Dettori
2015/06/20 Torcida 2 F Coimbra Usa Pr. Vincenzo Celli 1600m Grosseto 2-5 Giuseppe Ligas
2015/06/20 Von Teese 4 F Vaniglia Pr. Giuliana Ponticelli 2200m Grosseto 7-9 R. Cova
2015/06/20 Rio Apache 3 C Donna Frivola Pr. Vallelunga 2000m Milano 3-6 Endo Botti Galoppo
2015/06/20 Ghja 4 F Sparegh Pr. Flexa 1500m Siracusa 5-9 S. Postiglione
2015/06/19 Ruta 3 F Rometta Pr. Dobrowa 2250m Napoli 1-4 Lodigiani Pietro
2015/06/19 Gold Blake 3 F Sanpa Fan Pr. Apertura 1500m Sassari 6-13 Mullanu C
2015/06/18 Top Experience 11 G Once Removed Pr. Apertura 1500m Livorno 8-10 V.Di Maggio
2015/06/18 Tildema 7 C Donna Francesca Pr. Apertura 1500m Livorno 7-10 D.Cristino
2015/06/17 Zamuja 4 C Mazaya Prix de Ressons (Claiming) 1600m Compiegne 3-13 A&Amp;g. Botti (S)
2015/06/17 Valmaid 3 F Valroy Pr. Rinago 1800m Milano 3-8 Ingardo Pasquale
2015/06/17 Apelle Fan 4 C Alpha Media Pr. Riotorto 2400m Milano 4-6 Dettori Sergio
2015/06/14 Tony's Power 8 G Cuba Lady Pr. Racing Club Equidia 2800m Milano 6-9 Ficara Valentino
2015/06/14 Nelly Darrier 4 F Nicole Dillon Pr. Val Martello 3800m Merano 3-8 Josef Vana sr
2015/06/14 Nata's Jam 3 F Scant Pr. Angelo Bazzi 1000m Milano 14-14 Marcialis Antonio
2015/06/14 Mychoon 5 G Spania Pr. Castel Rametz 1600m Merano 3-4 Giuliano Rota
2015/06/14 Silver Tango 3 C Mamacita Tango Pr. Cermes 3000m Merano 2-8 Raffaele Romano
2015/06/14 Tubinga 5 F Tegyra Pr. Pioverna 2000m Milano 4-6 Dettori Sergio
2015/06/13 Relationship 4 G Pioggia Nera Pr. Alpe 2400m Milano 3-5 Gonnelli Team
2015/06/13 Artorius 2 C Dagnente Pr. Dongo 1400m Milano 6-6 Viggiu' srl
2015/06/12 Hallowed 3 C Finafinorum Pr. Cat Thief 1500m Napoli 3-7 Cassanelli Giovanni
2015/06/12 Hallowed 3 C Finafinorum Pr. Cat Thief 1500m Napoli 3-7 Cassanelli Giovanni
2015/06/10 Von Teese 4 F Vaniglia Pr. Amalfi 2200m Grosseto 5-8 Cova R.
2015/06/10 Ruta 3 F Rometta Pr. Ravello 1750m Grosseto 6-8 Lodigiani P.
2015/06/10 Gagliarda 3 F Gorgona Pr. Tredenus 2000m Milano 7-7 Salvestrini Letizia
2015/06/10 Best Tango 5 G Nikita Tango FR Lai Kok Hcp (C3) 1650m Happy Valley 10-12 W Y So
2015/06/09 Wicklewood 9 G Pinini GB Nis Signs Handicap Chase (0-110) (4) 5yo+ 24f Southwell PU Mark Gillard
2015/06/09 Mujadream 4 C Carbonia Pr. Altesse Royale 1800m Roma 7-9 Soc.All.Clodia
2015/06/08 Kiwi Bay 10 G Bay Of Plenty FR Weatherbys Hamilton Handicap (0-85) (4) 4yo+ 8f Thirsk 2-8 Michael Dods
2015/06/07 Miraglia 3 C Magnific Fitz Pr. Palvis 1600m Milano 2-9 Discepolo Renato
2015/06/07 Cleo Fan 4 C Cuprea Pr. Gran Premio Di Milano (G1) 2400m Milano 5-8 Botti Stefano
2015/06/07 Brex Drago 3 C Shibuni's Thea Pr. D'Estate (L) 1600m Milano 1-6 Botti Stefano
2015/06/06 Roccahid 4 F Rocca Del Milo Pr. Ever Hope 1200m Siracusa 3-9 Caruso Vincenzo
2015/06/06 Zanella 5 F Zabetta Pr. Cavallo Di Leonardo 2000m Milano 4-8 Sordigaloppo Srl
2015/06/06 Tubinga 5 F Tegyra Pr. Cavallo Di Leonardo 2000m Milano 5-8 Dettori Sergio
2015/06/06 Austro 5 G Dalaiya Pr. Nure 1500m Milano 2-7 Bazzani Silvia
2015/06/06 Gold Fish 6 C Afreeta Pr. Ester Phillips 2300m Siracusa 3-7 Papa Salvatore
2015/06/06 Ghja 4 F Sparegh Pr. Etiope 1500m Siracusa 3-8 Postiglione Stefano
2015/06/06 Dedree Del Domm 4 G Dama Di Picche Pr. Ester Phillips 2300m Siracusa 5-7 Impelluso Claudio
2015/06/04 Piccola Anna 4 F Annyrock Girl Pr. Tazza D'Oro 1500m Firenze 1-7 A.Mataresi
2015/06/04 Piccola Anna 4 F Annyrock Girl Pr. Tazza D'Oro 1500m Firenze 1-7 A.Mataresi
2015/06/03 Nusayef 3 G Noisette Pr. Unione Veterani Sportivi 1750m Grosseto 8-9 Cova R.
2015/06/02 Blindman 5 G Red Hot Salsa Pr. Capannelle Trotto-Ii Tris 1600m Roma 1-13 L.Salvestrini
2015/06/02 Demeteor 5 C Eros Love Pr. Enzo E Tullio Mei 2000m Roma 6-11 R.Menichetti
2015/06/02 Filomarina 5 F Falange Pr. Circuito Di Detroit 1200m Siracusa 6-10 Postiglione Stefano
2015/06/02 Ghja 4 F Sparegh Pr. Circuito Di Sepang 1600m Siracusa SCR Postiglione Stefano
2015/06/02 Another Full Power 6 G Miss Schivani Pr. Aldo E Renato Ricchi-Tris 1000m Roma 1-16 M.Grassi
2015/06/02 Ruta 3 F Rometta Pr. Artan 1800m Roma 9-9 P.Lodigiani
2015/06/02 Zamuja 4 C Mazaya Prix Andre Carrus (Handicap) 1600m Longchamp 12-16 A&Amp;g. Botti (S)
2015/06/02 Mujahidofcaffeina 6 C Ada of Caffeina Pr. Capannelle Trotto-Ii Tris 1600m Roma 8-13 R.Brogi
2015/06/02 Quiz Evolution 4 C Marie Camargo Pr. Capannelle Trotto-Ii Tris 1600m Roma 4-13 I.Bugattella
2015/06/01 Mujahid of Centra 3 F Centra Of Caffeina Pr. Al Rep 1400m Napoli 2-6 R. Brogi
2015/05/31 Candiani Street 5 C Caroline Adrien Pr. Carlo Vittadini (G2) 1600m Milano 8-9 Sordigaloppo Srl
2015/05/31 Silver Tango 3 C Mamacita Tango Pr. Prime Siepi 3000m Merano 2-11 Romano Raf.
2015/05/31 Mychoon 5 G Spania Pr. Passo Stelvio 1500m Merano 1-6 Rota G.
2015/05/31 Vallecupa 4 F My Meltemi Pr. Giovanni Miliani 2200m Milano 5-6 Zarroli Daniele
2015/05/31 Valvibrata 6 F Victorian Girl Pr. Giovanni Miliani 2200m Milano 6-6 Felaco Castrese
2015/05/30 Nata's Jam 3 F Scant Pr. Beluiso 1000m Milano 8-9 Marcialis Antonio
2015/05/30 Gold Blake 3 F Sanpa Fan Pr. Rotary Club Ozieri 1800m Chilivani 1-6 Mullanu C
2015/05/30 Chanel Tango 3 F Softy Pr. Beluiso 1000m Milano 9-9 Viggiu' Srl
2015/05/28 Mujadream 4 C Carbonia Pr. Havresac Ii 1800m Firenze 3-7 S.All.Clodia Srl
2015/05/28 Top Experience 11 G Once Removed Pr. Carlos Canevaro 2000m Firenze 2-5 V.Di Maggio
2015/05/28 Tildema 7 C Donna Francesca Pr. Melton 1500m Firenze 5-8 D.Cristino
2015/05/27 Musicante Di Breme 5 G Elendil Pr. Molinetto 1500m Milano 5-7 Amerio Marco
2015/05/27 Von Teese 4 F Vaniglia Pr. Chiessi 2200m Grosseto 3-7 Cova R.
2015/05/27 Tony's Power 8 G Cuba Lady Pr. Scuderia Cisalpina 2400m Milano 1-3 Ficara Valentino
2015/05/27 Rosellino 4 C Renee Dubois Pr. Orpengamio 2012 (Dirt) 1400m San Isidro 2-10 Leonardo J.Rac
2015/05/27 Danublue 5 F La Reggente Pr. Criterium Europeo Delle Amazzo 1600m Milano 7-8 V.Toccolini
2015/05/26 Quiz Evolution 4 C Marie Camargo Pr. Repubblica Argentina 1600m Roma 2-5 I.Bugattella
2015/05/25 Nelly Darrier 4 F Nicole Dillon Pr. Valle Aurina 3550m Merano 3-6 Vana J. Sr.
2015/05/25 Astro Benigno 4 G Acqua Scura Pr. Valle Aurina 3550m Merano 4-6 Favero P.
2015/05/25 Autre Art 2 F Pocket a Pound Pr. Theodorica 1000m Napoli 1-5 Gaetano P.M.
2015/05/25 Mujahid of Centra 3 F Centra of Caffeina Pr. Dacia 1500m Napoli 4-7 Brogi Roberto
2015/05/25 Mujahidofcaffeina 6 C Ada of Caffeina Pr. Nagoya 1800m Napoli 1-6 Brogi Roberto
2015/05/25 Mychoon 5 G Spania Pr. Trauttmansdorff 2200m Merano 3-5 Rota G.
2015/05/25 Nelly Darrier 4 F Nicole Dillon Pr. Valle Aurina 3550m Merano 3-6 Vana J. Sr.
2015/05/25 Astro Benigno 4 G Acqua Scura Pr. Valle Aurina 3550m Merano 4-6 Favero P.
2015/05/25 Autre Art 2 F Pocket a Pound Pr. Theodorica 1000m Napoli 1-5 Gaetano P.M.
2015/05/25 Mujahid of Centra 3 F Centra of Caffeina Pr. Dacia 1500m Napoli 4-7 Brogi Roberto
2015/05/25 Mujahidofcaffeina 6 C Ada of Caffeina Pr. Nagoya 1800m Napoli 1-6 Brogi Roberto
2015/05/25 Mychoon 5 G Spania Pr. Trauttmansdorff 2200m Merano 3-5 Rota G.
2015/05/24 Qurqul 9 G Paris Dreamer Prix J.L. de Roux (Handicap) 3000m Dax 8-13 P. le Geay
2015/05/24 Vallecupa 4 F My Meltemi Pr. Coppa D'Oro Di Milano (L) 3000m Milano 8-8 Zarroli Daniele
2015/05/24 Austro 5 G Dalaiya Pr. Curone 1500m Milano 2-4 Bazzani Silvia
2015/05/24 Artorius 2 C Dagnente Pr. Cernobbio 1200m Milano 6-8 Viggiu' Srl
2015/05/24 For Me Only 3 F Fil de Seda Pr. Mathilde Bonaparte 1200m Firenze 4-7 R.Discepolo
2015/05/24 Qurqul 9 G Paris Dreamer Prix J.L. de Roux (Handicap) 3000m Dax 8-13 P. le Geay
2015/05/24 Vallecupa 4 F My Meltemi Pr. Coppa D'Oro Di Milano (L) 3000m Milano 8-8 Zarroli Daniele
2015/05/24 Austro 5 G Dalaiya Pr. Curone 1500m Milano 2-4 Bazzani Silvia
2015/05/24 Artorius 2 C Dagnente Pr. Cernobbio 1200m Milano 6-8 Viggiu' Srl
2015/05/24 For Me Only 3 F Fil de Seda Pr. Mathilde Bonaparte 1200m Firenze 4-7 R.Discepolo
2015/05/23 Al Amir 6 C Trop Tardive Pr. Ellidiano 1200m Siracusa 9-13 De Luca Antonio
2015/05/23 Gold Blake 3 F Sanpa Fan Pr. Riu Minore 1600m Chilivani 3-6 Mullanu C
2015/05/23 Middle Gray 5 F Above the Sea Pr. Secchia 1600m Milano 6-7 Castelli Elisa
2015/05/23 Roccahid 4 F Rocca Del Milo Pr. El Scigulat 1600m Siracusa 7-8 Caruso Vincenzo
2015/05/23 Al Amir 6 C Trop Tardive Pr. Ellidiano 1200m Siracusa 9-13 De Luca Antonio
2015/05/23 Gold Blake 3 F Sanpa Fan Pr. Riu Minore 1600m Chilivani 3-6 Mullanu C
2015/05/23 Middle Gray 5 F Above the Sea Pr. Secchia 1600m Milano 6-7 Castelli Elisa
2015/05/23 Roccahid 4 F Rocca Del Milo Pr. El Scigulat 1600m Siracusa 7-8 Caruso Vincenzo
2015/05/23 Al Amir 6 C Trop Tardive Pr. Ellidiano 1200m Siracusa 9-13 De Luca Antonio
2015/05/23 Gold Blake 3 F Sanpa Fan Pr. Riu Minore 1600m Chilivani 3-6 Mullanu C
2015/05/23 Middle Gray 5 F Above the Sea Pr. Secchia 1600m Milano 6-7 Castelli Elisa
2015/05/23 Roccahid 4 F Rocca Del Milo Pr. El Scigulat 1600m Siracusa 7-8 Caruso Vincenzo
2015/05/22 Torcida 2 F Coimbra Pr. Andreina 1000m Roma 1-6 G.Ligas
2015/05/22 Torcida 2 F Coimbra Pr. Andreina 1000m Roma 1-6 G.Ligas
2015/05/21 Kiwi Bay 10 G Bay Of Plenty FR Tennent's Lager Handicap (0-95) (3) 4yo+ 8f Ayr 8-9 Michael Dods
2015/05/21 Gagliarda 3 F Gorgona Pr. Solemia 1800m Firenze 1-2 L.Salvestrini
2015/05/21 Martina Grey 6 F Ingrey Pr. Workforce 1500m Firenze 5-8 Mic.Colombi
2015/05/21 Kiwi Bay 10 G Bay Of Plenty FR Tennent's Lager Handicap (0-95) (3) 4yo+ 8f Ayr 8-9 Michael Dods
2015/05/21 Gagliarda 3 F Gorgona Pr. Solemia 1800m Firenze 1-2 L.Salvestrini
2015/05/21 Martina Grey 6 F Ingrey Pr. Workforce 1500m Firenze 5-8 Mic.Colombi
2015/05/20 Zanella 5 F Zabetta Pr. Zerra 1800m Milano 2-6 Sordigaloppo Srl
2015/05/20 Apelle Fan 4 C Alpha Media Pr. Gambino 2400m Milano 4-5 Dettori Sergio
2015/05/20 Dedree Del Domm 4 C Dama Di Picche Pr. Luigi Di Grazzano Visconti 1500m Milano 7-11 Gonnelli Team Srl
2015/05/20 Relationship 4 G Pioggia Nera Pr. Gambino 2400m Milano 1-5 Gonnelli Team Srl
2015/05/20 Endless Sacrifice 7 M Miss Glen Argyle Ron Yuryevich Hcp (68) 3yo+ F&M 1700m Belmont Park 11-12 B P Fitzgerald
2015/05/20 Zanella 5 F Zabetta Pr. Zerra 1800m Milano 2-6 Sordigaloppo Srl
2015/05/20 Apelle Fan 4 C Alpha Media Pr. Gambino 2400m Milano 4-5 Dettori Sergio
2015/05/20 Dedree Del Domm 4 C Dama Di Picche Pr. Luigi Di Grazzano Visconti 1500m Milano 7-11 Gonnelli Team Srl
2015/05/20 Relationship 4 G Pioggia Nera Pr. Gambino 2400m Milano 1-5 Gonnelli Team Srl
2015/05/20 Endless Sacrifice 7 M Miss Glen Argyle Ron Yuryevich Hcp (68) 3yo+ F&M 1700m Belmont Park 11-12 B P Fitzgerald
2015/05/18 Wicklewood 9 G Pinini GB Haygain Hay Steamers Clean Healthy Forage Handicap Chase (0-110) (4) 5yo+ 19.5f Towcester PU Mark Gillard
2015/05/18 Justice Fighter 7 G Lady Impetuous Wilson Medic One Hcp (58) 1214m Moe SCR L J Bell
2015/05/17 Mujas 4 C Vitta's Touch Pr. Corriere Dello Sport 1500m Roma 1-9 F. Turner
2015/05/17 Brex Drago 3 C Shibuni's Thea Pr. Mauro Sbarigia (L) 1600m Roma 2-11 S. Botti
2015/05/17 Demeteor 5 C Eros Love Pr. Carlo D'Alessio (G3) 2400m Roma 5-9 R. Menichetti
2015/05/17 Quiz Evolution 4 C Marie Camargo Pr. Longines World Fegentri 1700m Roma 4-9 I. Bugattella
2015/05/17 Mujahidofcaffeina 6 C Ada Of Caffeina Pr. Corriere Dello Sport 1500m Roma 9-9 R. Brogi
2015/05/17 Another Full Power 6 G Miss Schivani Pr. Tudini-Tris Straordinaria (G3) 1200m Roma 5-21 M. Grassi
2015/05/16 Ghja 4 F Sparegh Pr. Voile 1600m Siracusa 4-10 Postiglione Stefano
2015/05/16 Preston 5 C Pinfeather Pr. Eliseo 2000m Siracusa 2-10 Bottone Carmelo
2015/05/16 Danublue 5 F La Reggente Pr. de Tomaso 1500m Milano 8-9 V.Toccolini
2015/05/16 Rio Apache 3 C Donna Frivola Pr. Maino 2000m Milano 5-12 Soc. All. Botti E.- Brivio C.
2015/05/16 Valmaid 3 F Valroy Pr. Vellone 1800m Milano 4-7 Ingardo Pasquale
2015/05/16 Astro Benigno 4 G Acqua Scura Pr. Glorenza 3300m Merano 3-5 P. Favero
2015/05/16 Mychoon 5 C Spania Pr. Funivia Hirzer 1600m Merano 1-12 Giuliano Rota
2015/05/15 Torcida 2 F Coimbra Usa Pr. Polar Prince 1200m Roma 2-6 Giuseppe Ligas
2015/05/13 Up to the Moon 3 F Bianca Martina Pr. Razza Volta 1500m Milano 1-9 Botti Stefano
2015/05/13 Best Tango 5 G Nikita Tango FR Tan Shan River Hcp (C3) 1650m Happy Valley 2-12 W Y So
2015/05/12 Ruta 3 F Rometta Pr. Amerina- 2200m Roma 4-7 P.Lodigiani
2015/05/11 Wicklewood 9 G Pinini GB Visit the Forum On Gg.Com Amateur Riders' Handicap Hurdle (0-100) (5) 4yo+ 19.5f Towcester 9-14 Mark Gillard
2015/05/10 Justice Fighter 7 G Lady Impetuous Lakes Diesels Hcp (58) 1200m Bairnsdale 6-13 L J Bell
2015/05/10 Changeling 3 F Brumeux Pr. Mario Incisa Della Rocchetta (L) 2000m Milano 7-7 Soc. All. Botti E.- Brivio C.
2015/05/10 Tubinga 5 F Tegyra Pr. Guastalla 2000m Milano 4-6 Dettori Sergio
2015/05/10 Cleo Fan 4 C Cuprea Pr. Presidente Della Repubblica (G1) 2000m Roma 1-8 S.Botti
2015/05/08 Zamuja 4 C Mazaya Prix de la Chartreuse (Handicap) 1400m Chantilly 4-15 A&Amp;g. Botti (S)
2015/05/08 Torcida 2 F Coimbra Pr. In a Tiff 1200m Roma 4-7 G.Ligas
2015/05/03 Musicante Di Breme 5 G Elendil Pr. Bereguardo (L) 1600m Milano 7-8 M. Amerio
2015/05/03 Mujas 4 C Vitta's Touch Pr. Brembo 1600m Milano SCR F. Turner
2015/05/03 Wonderful Guy 6 G Occhi Di Giada GER Southern Ocean Hcp (C3) 1600m Sha Tin 8-14 K W Lui
2015/05/03 Candiani Street 5 C Caroline Adrien Pr. Bereguardo (L) 1600m Milano 5-8 Sordigaloppo
2015/05/03 Mujalibera 3 F Chryse Pr. Mario Coccia 2100m Roma 6-7 A. Affe'
2015/05/02 Nusayef 3 C Noisette Pr. Animal Kingdom 2000m Firenze 8-9 R.Cova
2015/05/02 Kiwi Bay 10 G Bay Of Plenty FR Totepool Thirsk Hunt Cup (Handicap) (0-100) (2) 4yo+ 8f Thirsk 4-18 Michael Dods
2015/05/02 Gold Blake 3 F Sanpa Fan Pr. Radio Super Sound 1800m Villacidro 3-5 Mullanu C
2015/05/02 Brietta 7 F Panna Montata Pr. Giacomo 2200m Firenze 5-5 M.Berra
2015/05/01 Roccahid 4 F Rocca Del Milo Pr. Al Vomano 1500m Siracusa 1-11 Vinc. Caruso
2015/05/01 Top Experience 11 G Once Removed Pr. Stefania E Giorgio Sommariva 1600m Milano 5-14 V. Di Maggio
2015/05/01 Perego 2 C Pietrasanta Pr. Lampugnano 1000m Milano 1-5 S. Botti
2015/05/01 Mujahidofcaffeina 6 C Ada Of Caffeina Pr. Glint of Gold 1700m Roma 5-9 R. Brogi
2015/04/30 Rio Apache 3 C Donna Frivola Pr. Cavalier Antinori 1800m Firenze 2-2 Endo Botti Galoppo
2015/04/29 Valmaid 3 F Valroy Pr. Argelmo 2000m Milano 14-14 Ingardo Pasquale
2015/04/29 Tony's Power 8 G Cuba Lady Pr. Poschiavino 2800m Milano 3-6 Ficara Valentino
2015/04/29 Relationship 4 G Pioggia Nera Pr. Poschiavino 2800m Milano 6-6 Gonnelli Team Srl
2015/04/29 Dedree Del Domm 4 C Dama Di Picche Pr. Diana 1800m Milano SCR Gonnelli Team Srl
2015/04/29 Bacchelli 7 C Bugia Pr. Poschiavino 2800m Milano 1-6 Osthaus Mafalda
2015/04/28 Torcida 2 F Coimbra Pr. Grey Way 1000m Roma 5-9 G.Ligas
2015/04/28 Mujahid of Centra 3 F Centra of Caffeina Pr. Caracolero 1600m Roma 8-9 R.Brogi
2015/04/27 Spitfire 10 G Fresh Fruit Daily GB Collect Totepool Winnings At Betfred Shops Handicap (0-70) (5) 4yo+ 6f Southwell 5-6 J R Jenkins
2015/04/26 Apelle Fan 4 C Alpha Media Pr. Gualino 1800m Milano 6-6 Dettori Sergio
2015/04/26 Tubinga 5 F Tegyra Pr. Gualino 1800m Milano 5-6 Dettori Sergio
2015/04/26 Romago 5 C Reszveny Pr. Piscina Irgas 2200m Villacidro 8-8 Pes F
2015/04/26 Endless Sacrifice 7 M Miss Glen Argyle Tabtouch.Com.Au (Bm70+) 2yo+ 1867m Albany 3-7 L Smith
2015/04/26 Zanella 5 F Zabetta Pr. Gualino 1800m Milano 2-6 Sordigaloppo Srl
2015/04/26 Valvibrata 6 F Victorian Girl Pr. Federippodromi 2000m Roma 5-7 C.Felaco
2015/04/26 Brex Drago 3 C Shibuni's Thea Pr. Parioli Sisal Matchpoint-Tris (G3) 1600m Roma 5-11 S.Botti
2015/04/25 Demeteor 5 C Eros Love Pr. 188^ Corsa Dell'Arno 2200m Firenze 1-13 R.Menichetti
2015/04/25 Gold Fish 6 C Afreeta Pr. Mir Lussac 1900m Siracusa 11-12 Papa Salvatore
2015/04/25 Justice Fighter 7 G Lady Impetuous Monacellars Hcp (58) 1000m Moe 5-12 L J Bell
2015/04/25 Mickai 4 C Miss Sultin Pr. 188^ Corsa Dell'Arno 2200m Firenze 3-13 S.Botti
2015/04/25 Nata's Jam 3 F Scant Pr. Seveso 1200m Milano 5-11 Marcialis Antonio
2015/04/25 Piccola Anna 4 F Annyrock Girl Pr. Convinction 1500m Firenze 8-12 A.Mataresi
2015/04/25 Rosellino 4 C Renee Dubois Pr. Facon Bluff (Dirt) 1600m Palermo 5-5 Leonardo J.Rac
2015/04/24 Qurqul 9 G Paris Dreamer Prix Pierre Valentin Mozimann (Handicap) 2000m La Teste de Buch 5-17 P. le Geay
2015/04/24 Changeling 3 F Brumeux Pr. Fire of Life 1700m Roma 1-8 Soc.All.E.Botti Galoppo
2015/04/21 Von Teese 4 F Vaniglia Pr. Bolkonski 2200m Roma 3-10 R.Cova
2015/04/21 Gold Blake 3 F Sanpa Fan Pr. Algaiola 1900m Roma 6-11 P.P.Sbariggia
2015/04/21 Nusayef 3 C Noisette Pr. Algaiola 1900m Roma 9-11 R.Cova
2015/04/21 Mujahidofcaffeina 6 C Ada of Caffeina Pr. Alizier- 1600m Roma 3-8 R.Brogi
2015/04/21 Mujahid of Centra 3 F Centra of Caffeina Pr. Ribero 1400m Roma 6-9 R.Brogi
2015/04/21 Von Teese 4 F Vaniglia Pr. Bolkonski 2200m Roma 3-10 R.Cova
2015/04/21 Gold Blake 3 F Sanpa Fan Pr. Algaiola 1900m Roma 6-11 P.P.Sbariggia
2015/04/21 Nusayef 3 C Noisette Pr. Algaiola 1900m Roma 9-11 R.Cova
2015/04/21 Mujahidofcaffeina 6 C Ada of Caffeina Pr. Alizier- 1600m Roma 3-8 R.Brogi
2015/04/21 Mujahid of Centra 3 F Centra of Caffeina Pr. Ribero 1400m Roma 6-9 R.Brogi
2015/04/20 Kiwi Bay 10 G Bay Of Plenty FR Dem Window Solutions Handicap (0-85) (4) 4yo+ 8f Pontefract 7-13 Michael Dods
2015/04/20 Kiwi Bay 10 G Bay Of Plenty FR Dem Window Solutions Handicap (0-85) (4) 4yo+ 8f Pontefract 7-13 Michael Dods
2015/04/19 Endless Sacrifice 7 M Miss Glen Argyle Ike Kempton Memorial (Bm58+) 3yo+ 1720m Narrogin 4-9 L Smith
2015/04/19 Romago 5 C Reszveny Pr. Monte Acuto 1600m Chilivani 10-10 F. Pes
2015/04/19 Musicante Di Breme 5 G Elendil Pr. Sirmione 1500m Milano SCR M. Amerio
2015/04/19 Candiani Street 5 C Caroline Adrien Pr. Sirmione 1500m Milano 1-7 Sordigaloppo
2015/04/19 Apelle Fan 4 C Alpha Media Pr. Salarno 2000m Milano 10-11 S. Dettori
2015/04/19 Mujalibera 3 F Chryse Pr. Sagaro 1700m Roma 7-8 A. Affe'
2015/04/19 Cleo Fan 4 C Cuprea Pr. Ambrosiano (G3) 2000m Milano 2-5 S. Botti
2015/04/19 Endless Sacrifice 7 M Miss Glen Argyle Ike Kempton Memorial (Bm58+) 3yo+ 1720m Narrogin 4-9 L Smith
2015/04/19 Romago 5 C Reszveny Pr. Monte Acuto 1600m Chilivani 10-10 F. Pes
2015/04/19 Musicante Di Breme 5 G Elendil Pr. Sirmione 1500m Milano SCR M. Amerio
2015/04/19 Candiani Street 5 C Caroline Adrien Pr. Sirmione 1500m Milano 1-7 Sordigaloppo
2015/04/19 Apelle Fan 4 C Alpha Media Pr. Salarno 2000m Milano 10-11 S. Dettori
2015/04/19 Mujalibera 3 F Chryse Pr. Sagaro 1700m Roma 7-8 A. Affe'
2015/04/19 Cleo Fan 4 C Cuprea Pr. Ambrosiano (G3) 2000m Milano 2-5 S. Botti
2015/04/19 Endless Sacrifice 7 M Miss Glen Argyle Ike Kempton Memorial (Bm58+) 3yo+ 1720m Narrogin 4-9 L Smith
2015/04/19 Romago 5 C Reszveny Pr. Monte Acuto 1600m Chilivani 10-10 F. Pes
2015/04/19 Musicante Di Breme 5 G Elendil Pr. Sirmione 1500m Milano SCR M. Amerio
2015/04/19 Candiani Street 5 C Caroline Adrien Pr. Sirmione 1500m Milano 1-7 Sordigaloppo
2015/04/19 Apelle Fan 4 C Alpha Media Pr. Salarno 2000m Milano 10-11 S. Dettori
2015/04/19 Mujalibera 3 F Chryse Pr. Sagaro 1700m Roma 7-8 A. Affe'
2015/04/19 Cleo Fan 4 C Cuprea Pr. Ambrosiano (G3) 2000m Milano 2-5 S. Botti
2015/04/18 Blindman 5 C Red Hot Salsa Pr. la Bottega Dei Grassi Nesi 1500m Firenze 3-12 L.Salvestrini
2015/04/18 Danublue 5 F La Reggente Pr. Lorenzini 1500m Milano 4-9 V.Toccolini
2015/04/18 Martina Grey 6 F Ingrey Pr. Rile 1600m Milano 3-7 Colombi Michele
2015/04/18 Roccahid 4 F Rocca Del Milo Pr. Johnny Nobody 1400m Siracusa 2-9 Caruso Vincenzo
2015/04/18 Zanella 5 F Zabetta Pr. Dell'Abete Blu 1800m Milano 3-7 Sordigaloppo Srl
2015/04/18 Blindman 5 C Red Hot Salsa Pr. la Bottega Dei Grassi Nesi 1500m Firenze 3-12 L.Salvestrini
2015/04/18 Danublue 5 F La Reggente Pr. Lorenzini 1500m Milano 4-9 V.Toccolini
2015/04/18 Martina Grey 6 F Ingrey Pr. Rile 1600m Milano 3-7 Colombi Michele
2015/04/18 Roccahid 4 F Rocca Del Milo Pr. Johnny Nobody 1400m Siracusa 2-9 Caruso Vincenzo
2015/04/18 Zanella 5 F Zabetta Pr. Dell'Abete Blu 1800m Milano 3-7 Sordigaloppo Srl
2015/04/18 Blindman 5 C Red Hot Salsa Pr. la Bottega Dei Grassi Nesi 1500m Firenze 3-12 L.Salvestrini
2015/04/18 Danublue 5 F La Reggente Pr. Lorenzini 1500m Milano 4-9 V.Toccolini
2015/04/18 Martina Grey 6 F Ingrey Pr. Rile 1600m Milano 3-7 Colombi Michele
2015/04/18 Roccahid 4 F Rocca Del Milo Pr. Johnny Nobody 1400m Siracusa 2-9 Caruso Vincenzo
2015/04/18 Zanella 5 F Zabetta Pr. Dell'Abete Blu 1800m Milano 3-7 Sordigaloppo Srl
2015/04/18 Blindman 5 C Red Hot Salsa Pr. la Bottega Dei Grassi Nesi 1500m Firenze 3-12 L.Salvestrini
2015/04/18 Danublue 5 F La Reggente Pr. Lorenzini 1500m Milano 4-9 V.Toccolini
2015/04/18 Martina Grey 6 F Ingrey Pr. Rile 1600m Milano 3-7 Colombi Michele
2015/04/18 Roccahid 4 F Rocca Del Milo Pr. Johnny Nobody 1400m Siracusa 2-9 Caruso Vincenzo
2015/04/18 Zanella 5 F Zabetta Pr. Dell'Abete Blu 1800m Milano 3-7 Sordigaloppo Srl
2015/04/17 Another Full Power 6 G Miss Schivani Pr. Time Star 1200m Roma 1-9 M.Grassi
2015/04/16 Brietta 7 F Panna Montata Pr. Cal Maggiore 2000m Treviso 6-10 Berra M.
2015/04/16 Brietta 7 F Panna Montata Pr. Cal Maggiore 2000m Treviso 6-10 Berra M.
2015/04/15 Best Tango 5 G Nikita Tango FR Pedder Hcp (C4) 1650m Happy Valley 1-12 W Y So
2015/04/15 Best Tango 5 G Nikita Tango FR Pedder Hcp (C4) 1650m Happy Valley 1-12 W Y So
2015/04/14 Zamuja 4 C Mazaya Prix de Montmagny (Claiming) 1600m Saint-Cloud 1-11 A&Amp;g. Botti (S)
2015/04/14 Spitfire 10 G Fresh Fruit Daily GB Totequadpot Selling Stakes (6) 4yo+ 6f Southwell 1-6 J R Jenkins
2015/04/14 Ruta 3 F Rometta Pr. Altedo 2200m Roma 6-10 P.Lodigiani
2015/04/14 Quiz Evolution 4 C Marie Camargo Pr. Shergar-Tris 1600m Roma 2-14 I.Bugattella
2015/04/14 Mujahidofcaffeina 6 C Ada of Caffeina Pr. Shergar-Tris 1600m Roma 7-14 R.Brogi
2015/04/13 Justice Fighter 7 G Lady Impetuous L V Express Hcp (58) 1200m Moe 5-11 L J Bell
2015/04/12 Mickai 4 C Miss Sultin Pr. Handicap Di Primavera 1800m Milano SCR Botti Stefano
2015/04/12 Mujalibera 3 F Chryse Pr. Lorenzo Camuffo 2100m Roma 9-12 A.Affe'
2015/04/12 Tony's Power 8 G Cuba Lady Pr. Ogliolo 2800m Milano 4-9 Ficara Valentino
2015/04/12 Tubinga 5 F Tegyra Pr. Scuderia Neni Da Zara 2000m Milano 4-5 Dettori Sergio
2015/04/11 Gold Fish 6 C Afreeta Pr. Alan Ford 2100m Siracusa 2-6 Papa Salvatore
2015/04/11 For Me Only 3 F Fil de Seda Pr. Gradeluso 1200m Milano 5-5 Discepolo Renato
2015/04/11 Dedree Del Domm 4 C Dama Di Picche Pr. Scipione Martini 2200m Firenze 5-5 Gonnelli Team
2015/04/11 Al Amir 6 C Trop Tardive Pr. At Talaq 1100m Siracusa 6-8 De Luca Antonio
2015/04/11 Gold Fish 6 C Afreeta Pr. Alan Ford 2100m Siracusa 2-6 Papa Salvatore
2015/04/11 For Me Only 3 F Fil de Seda Pr. Gradeluso 1200m Milano 5-5 Discepolo Renato
2015/04/11 Dedree Del Domm 4 C Dama Di Picche Pr. Scipione Martini 2200m Firenze 5-5 Gonnelli Team
2015/04/11 Al Amir 6 C Trop Tardive Pr. At Talaq 1100m Siracusa 6-8 De Luca Antonio
2015/04/10 Torcida 2 F Coimbra Pr. Amur 1000m Roma 10-11 G.Ligas
2015/04/10 Torcida 2 F Coimbra Pr. Amur 1000m Roma 10-11 G.Ligas
2015/04/09 Top Experience 11 G Once Removed Pr. Prasildo 1800m Pisa 1-10 V.Di Maggio
2015/04/09 Tildema 7 C Donna Francesca Pr. Corpo Guardie Di Citta' 1500m Pisa SCR D.Cristino
2015/04/09 Middle Gray 5 F Above the Sea Pr. Corpo Guardie Di Citta' 1500m Pisa 5-13 E.Castelli
2015/04/09 Martina Grey 6 F Ingrey Pr. Prasildo 1800m Pisa SCR M.Colombi
2015/04/09 Doctor Hilary 13 G Agony Aunt GB Southwell Golf Club 2015 Membership Handicap (0-60) (6) 4yo+ 6f Southwell 5-9 Mark Hoad
2015/04/08 Relationship 4 G Pioggia Nera Pr. Rino 2400m Milano 1-11 Gonnelli Team Srl
2015/04/08 Von Teese 4 F Vaniglia Pr. Rino 2400m Milano 9-11 Cova Roberto
2015/04/08 Spitfire 10 G Fresh Fruit Daily GB Baker Tilly Classified Claiming Stakes (0-70) (6) 3yo+ 6f Lingfield 5-6 J R Jenkins
2015/04/08 Valmaid 3 F Valroy Pr. Alma 2000m Milano 7-7 Ingardo Pasquale
2015/04/08 Relationship 4 G Pioggia Nera Pr. Rino 2400m Milano 1-11 Gonnelli Team Srl
2015/04/08 Von Teese 4 F Vaniglia Pr. Rino 2400m Milano 9-11 Cova Roberto
2015/04/08 Spitfire 10 G Fresh Fruit Daily GB Baker Tilly Classified Claiming Stakes (0-70) (6) 3yo+ 6f Lingfield 5-6 J R Jenkins
2015/04/08 Valmaid 3 F Valroy Pr. Alma 2000m Milano 7-7 Ingardo Pasquale
2015/04/07 Best Tango 5 G Nikita Tango FR Pollock Hcp (C3) 1600m Sha Tin 7-13 W Y So
2015/04/07 Best Tango 5 G Nikita Tango FR Pollock Hcp (C3) 1600m Sha Tin 7-13 W Y So
2015/04/06 Bacchelli 7 C Bugia Pr. the Minstrel-Tris 2200m Roma 8-12 M.Osthaus
2015/04/06 Danublue 5 F La Reggente Pr. Calderoni 1600m Milano 5-8 V.Toccolini
2015/04/06 Garinei 5 C Gorgona Pr. the Minstrel-Tris 2200m Roma 2-12 M.Di Legge
2015/04/06 Nata's Jam 3 F Scant Pr. Alessandro Sambruna 1000m Milano 3-7 Marcialis Antonio
2015/04/06 Endless Sacrifice 7 M Miss Glen Argyle Skyracing.Tv (Bm58+) 3yo+ 1500m York SCR L Smith
2015/04/06 Bacchelli 7 C Bugia Pr. the Minstrel-Tris 2200m Roma 8-12 M.Osthaus
2015/04/06 Danublue 5 F La Reggente Pr. Calderoni 1600m Milano 5-8 V.Toccolini
2015/04/06 Garinei 5 C Gorgona Pr. the Minstrel-Tris 2200m Roma 2-12 M.Di Legge
2015/04/06 Nata's Jam 3 F Scant Pr. Alessandro Sambruna 1000m Milano 3-7 Marcialis Antonio
2015/04/06 Endless Sacrifice 7 M Miss Glen Argyle Skyracing.Tv (Bm58+) 3yo+ 1500m York SCR L Smith
2015/04/05 Mujas 4 C Vitta's Touch Pr. Lambro 1600m Milano 6-10 Turner Frank
2015/04/05 Mujas 4 C Vitta's Touch Pr. Lambro 1600m Milano 6-10 Turner Frank
2015/04/04 Nusayef 3 C Noisette Pr. Lord Burghersh 1800m Firenze 8-12 R.Cova
2015/04/04 Gagliarda 3 F Gorgona Pr. Lord Burghersh 1800m Firenze 12-12 L.Salvestrini
2015/04/04 Demeteor 5 C Eros Love Pr. Giuseppe Camarrone 2200m Firenze 2-5 R.Menichetti
2015/04/04 Nusayef 3 C Noisette Pr. Lord Burghersh 1800m Firenze 8-12 R.Cova
2015/04/04 Gagliarda 3 F Gorgona Pr. Lord Burghersh 1800m Firenze 12-12 L.Salvestrini
2015/04/04 Demeteor 5 C Eros Love Pr. Giuseppe Camarrone 2200m Firenze 2-5 R.Menichetti
2015/04/03 Gold Blake 3 F Sanpa Fan Pr. Hoche 1600m Roma 7-18 A.Cascio
2015/04/03 Gold Blake 3 F Sanpa Fan Pr. Hoche 1600m Roma 7-18 A.Cascio
2015/04/02 Hallowed 3 C Finafinorum Pr. Magg. Nicola Ciardelli 1300m Pisa 1-7 E.Botti Galoppo
2015/04/02 Hallowed 3 C Finafinorum Pr. Magg. Nicola Ciardelli 1300m Pisa 1-7 E.Botti Galoppo
2015/04/01 Tubinga 5 F Tegyra Pr. Master Bob 2000m Milano 3-11 Dettori Sergio
2015/04/01 Tony's Power 8 G Cuba Lady Pr. Master Bob 2000m Milano 4-11 Ficara Valentino
2015/04/01 Tubinga 5 F Tegyra Pr. Master Bob 2000m Milano 3-11 Dettori Sergio
2015/04/01 Tony's Power 8 G Cuba Lady Pr. Master Bob 2000m Milano 4-11 Ficara Valentino
2015/03/29 Brex Drago 3 C Shibuni's Thea Pr. 125 Premio Pisa (L) 1600m Pisa 5-8 S.Botti
2015/03/29 Musicante Di Breme 5 G Elendil Pr. Gentlewave 1600m Roma 3-6 M.Amerio
2015/03/29 Mychoon 5 G Spania Pr. Corona Ferrea 3200m Milano 6-12 Rota Giuliano
2015/03/29 Quiz Evolution 4 C Marie Camargo Pr. Trofeo Zaini 1600m Roma 1-13 I.Bugattella
2015/03/29 Treasure Island 3 C Fantastica Pr. Shirley Heights 2000m Roma 3-10 Soc.All.Polito Luigi
2015/03/29 Wonderful Guy 6 G Occhi Di Giada GER Sha Tin Hoi Hcp (C3) 1400m Sha Tin 13-14 K W Lui
2015/03/29 Mujahidofcaffeina 6 C Ada of Caffeina Pr. Gentlewave 1600m Roma 6-6 R.Brogi
2015/03/28 Dedree Del Domm 4 C Dama Di Picche Pr. Marlow 2350m Treviso 5-7 Gonnelli Team Srl S.A.
2015/03/28 Valmaid 3 F Valroy Pr. Razza Spineta 1700m Milano 9-9 Ingardo Pasquale
2015/03/28 Fastahid 6 G Fafesta Pr. Refrontolo 3000m Treviso 2-8 Giordano S.
2015/03/28 Filomarina 5 F Falange Pr. Oldstock 2000m Siracusa 1-6 Cascione Melania
2015/03/28 Ghja 4 F Sparegh Pr. Sir Griffith 1600m Siracusa 6-11 Postiglione Stefano
2015/03/28 Accardi 5 G Astuta Fitz Pr. Marlow 2350m Treviso 7-7 Codias P.M.
2015/03/28 Nelly Darrier 4 F Nicole Dillon Pr. Follina 3500m Treviso 4-5 Nero I.
2015/03/28 Al Amir 6 C Trop Tardive Pr. Pindaro 1200m Siracusa 6-9 De Luca Antonio
2015/03/28 Brietta 7 F Panna Montata Pr. Lovadina 2000m Treviso 7-9 Berra M.
2015/03/28 Dedree Del Domm 4 C Dama Di Picche Pr. Marlow 2350m Treviso 5-7 Gonnelli Team Srl S.A.
2015/03/28 Valmaid 3 F Valroy Pr. Razza Spineta 1700m Milano 9-9 Ingardo Pasquale
2015/03/28 Fastahid 6 G Fafesta Pr. Refrontolo 3000m Treviso 2-8 Giordano S.
2015/03/28 Filomarina 5 F Falange Pr. Oldstock 2000m Siracusa 1-6 Cascione Melania
2015/03/28 Ghja 4 F Sparegh Pr. Sir Griffith 1600m Siracusa 6-11 Postiglione Stefano
2015/03/28 Accardi 5 G Astuta Fitz Pr. Marlow 2350m Treviso 7-7 Codias P.M.
2015/03/28 Nelly Darrier 4 F Nicole Dillon Pr. Follina 3500m Treviso 4-5 Nero I.
2015/03/28 Al Amir 6 C Trop Tardive Pr. Pindaro 1200m Siracusa 6-9 De Luca Antonio
2015/03/28 Brietta 7 F Panna Montata Pr. Lovadina 2000m Treviso 7-9 Berra M.
2015/03/27 Endless Sacrifice 7 M Miss Glen Argyle Cyril Screaigh Memorial-Bm58+ 2yo+ 1900m York 2-12 L Smith
2015/03/27 Bacchelli 7 C Bugia Pr. Empery-Tris 2200m Roma 14-15 M.Osthaus
2015/03/26 Top Experience 11 G Once Removed Pr. Fipac - Confesercenti Toscana 1800m Pisa 4-8 V.Di Maggio
2015/03/26 Spitfire 10 G Fresh Fruit Daily GB Bet Totetrifecta Handicap (0-70) (5) 4yo+ 6f Chelmsford 2-7 J R Jenkins
2015/03/26 Martina Grey 6 F Ingrey Pr. Confesercenti Toscana Nord 1500m Pisa 2-6 M.Colombi
2015/03/26 For Me Only 3 F Fil de Seda Pr. Pisa Quality Restaurant 1200m Pisa 1-5 R.Discepolo
2015/03/26 Zamuja 4 C Mazaya Prix de Clermont de L'Oise (Claiming) 1600m Compiegne 2-13 A&Amp;g. Botti (S)
2015/03/25 Von Teese 4 F Vaniglia Pr. Montalcino 2200m Grosseto 2-6 Cova R.
2015/03/25 Ruta 3 F Rometta Pr. San Quirico D'Orcia 1750m Grosseto 1-6 Lodigiani P.
2015/03/24 River Law 3 F Raica Pr. Theodorica 1600m Roma 8-9 G.Colella
2015/03/24 Mujahid of Centra 3 F Centra of Caffeina Pr. Raeburn 1600m Roma 11-11 R.Brogi
2015/03/24 Jarod 3 C Fontevivola Pr. Asopo 2200m Roma 11-11 G.Cicognani
2015/03/24 Garinei 5 C Gorgona Pr. Altrek-Ii Tris 1900m Roma 9-14 M.Di Legge
2015/03/24 River Law 3 F Raica Pr. Theodorica 1600m Roma 8-9 G.Colella
2015/03/24 Mujahid of Centra 3 F Centra of Caffeina Pr. Raeburn 1600m Roma 11-11 R.Brogi
2015/03/24 Jarod 3 C Fontevivola Pr. Asopo 2200m Roma 11-11 G.Cicognani
2015/03/24 Garinei 5 C Gorgona Pr. Altrek-Ii Tris 1900m Roma 9-14 M.Di Legge
2015/03/23 Wicklewood 9 G Pinini GB Ride High Handicap Chase (0-100) (5) 5yo+ 19.5f Towcester 1-8 Mark Gillard
2015/03/22 Mujahidofcaffeina 6 C Ada of Caffeina Pr. Mill Reef 1500m Roma 1-10 R.Brogi
2015/03/22 Demeteor 5 C Eros Love Pr. Tupini 2400m Roma 6-8 R.Menichetti
2015/03/22 Hallowed 3 C Finafinorum Pr. Antonietta Guardati 1500m Pisa SCR E.Botti Galoppo
2015/03/22 Changeling 3 F Brumeux Pr. Olona 1600m Milano 4-9 Soc. All. Botti E.- Brivio C.
2015/03/22 Mickai 4 C Miss Sultin Pr. Tupini 2400m Roma 2-8 S.Botti
2015/03/22 Preston 5 C Pinfeather Pr. Mill Reef 1500m Roma 6-10 C.Bottone
2015/03/22 Relationship 4 G Pioggia Nera Pr. Aviolo 2000m Milano 10-13 Gonnelli Team Srl
2015/03/22 Tildema 7 C Donna Francesca Pr. Associazione Grazia Deledda 1500m Pisa 1-9 D.Cristino
2015/03/22 Treasure Island 3 C Fantastica Pr. San Giuseppe-Ii Tris 2100m Roma 11-11 Soc.All.Polito Luigi
2015/03/22 Mujahidofcaffeina 6 C Ada of Caffeina Pr. Mill Reef 1500m Roma 1-10 R.Brogi
2015/03/22 Demeteor 5 C Eros Love Pr. Tupini 2400m Roma 6-8 R.Menichetti
2015/03/22 Hallowed 3 C Finafinorum Pr. Antonietta Guardati 1500m Pisa SCR E.Botti Galoppo
2015/03/22 Changeling 3 F Brumeux Pr. Olona 1600m Milano 4-9 Soc. All. Botti E.- Brivio C.
2015/03/22 Mickai 4 C Miss Sultin Pr. Tupini 2400m Roma 2-8 S.Botti
2015/03/22 Preston 5 C Pinfeather Pr. Mill Reef 1500m Roma 6-10 C.Bottone
2015/03/22 Relationship 4 G Pioggia Nera Pr. Aviolo 2000m Milano 10-13 Gonnelli Team Srl
2015/03/22 Tildema 7 C Donna Francesca Pr. Associazione Grazia Deledda 1500m Pisa 1-9 D.Cristino
2015/03/22 Treasure Island 3 C Fantastica Pr. San Giuseppe-Ii Tris 2100m Roma 11-11 Soc.All.Polito Luigi
2015/03/22 Mujahidofcaffeina 6 C Ada of Caffeina Pr. Mill Reef 1500m Roma 1-10 R.Brogi
2015/03/22 Demeteor 5 C Eros Love Pr. Tupini 2400m Roma 6-8 R.Menichetti
2015/03/22 Hallowed 3 C Finafinorum Pr. Antonietta Guardati 1500m Pisa SCR E.Botti Galoppo
2015/03/22 Changeling 3 F Brumeux Pr. Olona 1600m Milano 4-9 Soc. All. Botti E.- Brivio C.
2015/03/22 Mickai 4 C Miss Sultin Pr. Tupini 2400m Roma 2-8 S.Botti
2015/03/22 Preston 5 C Pinfeather Pr. Mill Reef 1500m Roma 6-10 C.Bottone
2015/03/22 Relationship 4 G Pioggia Nera Pr. Aviolo 2000m Milano 10-13 Gonnelli Team Srl
2015/03/22 Tildema 7 C Donna Francesca Pr. Associazione Grazia Deledda 1500m Pisa 1-9 D.Cristino
2015/03/22 Treasure Island 3 C Fantastica Pr. San Giuseppe-Ii Tris 2100m Roma 11-11 Soc.All.Polito Luigi
2015/03/21 Nata's Jam 3 F Scant Pr. Mantova 1000m Milano 4-6 Marcialis Antonio
2015/03/21 Ghja 4 F Sparegh Pr. Omero 1700m Siracusa 7-10 Postiglione Stefano
2015/03/21 Filomarina 5 F Falange Pr. Saffo 2000m Siracusa 7-10 Cascione Melania
2015/03/19 Middle Gray 5 F Above the Sea Pr. Lionello Milani 1500m Pisa 3-8 E.Castelli
2015/03/18 Wonderful Guy 6 G Occhi Di Giada GER Sai Wan Ho Hcp (C3) 1650m Happy Valley 8-12 K W Lui
2015/03/18 Von Teese 4 F Vaniglia Pr. Barga 1750m Grosseto SCR Cova R.
2015/03/18 Ruta 3 F Rometta Pr. Capannori 2200m Grosseto 3-5 Lodigiani P.
2015/03/17 Muja Magic 7 G Melissa's Magic Mga Insurance Brokers Hcp (58) 1000m Tatura 1-10 R T Dale
2015/03/16 Zanella 5 F Zabetta Pr. Dorin 1950m Varese 5-10 Sordigaloppo Srl
2015/03/16 Relationship 4 C Pioggia Nera Pr. Applimo 2100m Varese SCR Gonnelli Team
2015/03/16 Fastahid 6 C Fafesta Pr. Dorin 1950m Varese 3-10 S.Giordano
2015/03/16 Danublue 5 F La Reggente Pr. Giselle 1500m Varese SCR V.Toccolini
2015/03/15 Candiani Street 5 C Caroline Adrien Pr. Pier Vittorio Zaini 1750m Pisa 2-8 S.Botti
2015/03/15 Garinei 5 C Gorgona Pr. Policeman 1800m Roma 9-10 M.Di Legge
2015/03/15 Lucinasco 3 C Lia Pr. William Corbin 1750m Pisa 7-7 F.Ferramosca
2015/03/15 Another Full Power 6 G Miss Schivani Pr. Enrico Camici 1200m Pisa 4-11 M.Grassi
2015/03/15 Musicante Di Breme 5 G Elendil Pr. Pier Vittorio Zaini 1750m Pisa 1-8 M.Amerio
2015/03/15 Up to the Moon 3 F Bianca Martina Pr. Razza Gerbido 1500m Milano 1-8 Botti Stefano
2015/03/15 Valvibrata 6 F Victorian Girl Pr. Vincenzo Barocchiere 1800m Roma 3-8 C.Felaco
2015/03/15 Mujas 4 C Vitta's Touch Pr. D'Apertura 1600m Milano 3-14 Turner Frank
2015/03/09 Danublue 5 F La Reggente Pr. Yock 1500m Varese 7-7 V.Toccolini
2015/03/09 Apelle Fan 4 C Alpha Media Pr. Lalla 2100m Varese 3-8 S.Dettori
2015/03/09 Zamuja 4 C Mazaya Prix de Picardie (Handicap) 1600m Compiegne 13-16 A&Amp;g. Botti (S)
2015/03/09 Dedree Del Domm 4 C Dama Di Picche Pr. Lalla 2100m Varese 8-8 Gonnelli Team
2015/03/08 Martina Grey 6 F Ingrey Pr. Carlo Pandolfi 1750m Pisa 5-7 M.Colombi
2015/03/08 Gagliarda 3 F Gorgona Pr. Fidalgo 1700m Roma 9-14 L.Salvestrini
2015/03/07 Muja Magic 7 G Melissa's Magic Hcp (58) 950m Towong 6-10 R T Dale
2015/03/07 Brietta 7 F Panna Montata Pr. Oderzo 2000m Treviso 2-8 Berra M.
2015/03/07 Al Amir 6 C Trop Tardive Pr. Don Orazio 1100m Siracusa 7-8 Papa Salvatore
2015/03/07 Adessosi 5 F Isanka Pr. Oderzo 2000m Treviso SCR Giordano S.
2015/03/06 River Law 3 F Raica Pr. Manistee 1600m Roma 11-11 G.Colella
2015/03/05 Top Experience 11 G Once Removed Pr. Mario Argenton 1800m Pisa 1-4 V.Di Maggio
2015/03/05 Endless Sacrifice 7 M Miss Glen Argyle Join The '100 Club' (Bm60+) 3yo+ 1400m Pinjarra 7-10 L Smith
2015/03/05 Doctor Hilary 13 G Agony Aunt GB Daily Price Boosts At Unibet Handicap (0-52) (6) 4yo+ 6f Southwell 3-6 Mark Hoad
2015/03/04 Von Teese 4 F Vaniglia Pr. Piombino 1750m Grosseto 2-8 Cova R.
2015/03/02 Zanella 5 F Zabetta Pr. Mistan 1950m Varese 4-4 Sordigaloppo Srl
2015/03/02 Fastahid 6 C Fafesta Pr. Mistan 1950m Varese 1-4 S.Giordano
2015/03/01 Up to the Moon 3 F Bianca Martina Pr. Optional 1600m Roma 5-9 S.Botti
2015/03/01 Treasure Island 3 C Fantastica Pr. Donatello 1700m Roma 4-11 Soc.All.Polito Luigi
2015/03/01 Piccola Anna 4 F Annyrock Girl Pr. Alex Piombo - Ribot Cup 1500m Pisa 3-4 M.Colombi
2015/03/01 Lucinasco 3 C Lia Pr. Lions Club Pisa Certosa 1500m Pisa 3-8 F.Ferramosca
2015/03/01 Demeteor 5 C Eros Love Pr. Brunellesca 2200m Roma 1-10 R.Menichetti
2015/02/28 Preston 5 C Pinfeather Pr. Kampis 2000m Siracusa 1-9 Bottone Carmelo
2015/02/28 Filomarina 5 F Falange Pr. Seigiada 1800m Siracusa 2-8 Cascione Melania
2015/02/27 Mujahidofcaffeina 6 C Ada of Caffeina Pr. Viola 1800m Napoli 1-7 Brogi Roberto
2015/02/27 Lady Nobel 4 F Tecna Pr. Ciclamino 1500m Napoli 7-8 Santella Salvatore
2015/02/26 Chanel Tango 3 F Softy Pr. Electrocutionist 1200m Pisa 6-6 R.Romano
2015/02/25 Relationship 4 C Pioggia Nera Pr. Eusebio 2100m Varese 1-6 Gonnelli Team
2015/02/25 Danublue 5 F La Reggente Pr. Arson 1400m Varese 1-6 V.Toccolini
2015/02/24 Atenolo 3 C Alday Pr. Trotter 1800m Napoli 8-9 Saggiomo Fabio
2015/02/24 Atenolo 3 C Alday Pr. Trotter 1800m Napoli 8-9 Saggiomo Fabio
2015/02/22 Mujas 4 C Vitta's Touch Pr. Federico Regoli 1600m Pisa 7-15 F.Turner
2015/02/22 Demeteor 5 C Eros Love Pr. Galileo Galilei 2200m Pisa 8-11 R.Menichetti
2015/02/22 Mujas 4 C Vitta's Touch Pr. Federico Regoli 1600m Pisa 7-15 F.Turner
2015/02/22 Demeteor 5 C Eros Love Pr. Galileo Galilei 2200m Pisa 8-11 R.Menichetti
2015/02/21 Zamuja 4 C Mazaya Prix Jacques Bouchara (Handicap) 1600m Cagnes-Sur-Mer 6-16 A&Amp;g. Botti (S)
2015/02/21 Ruta 3 F Rometta Pr. Calcata 1750m Grosseto 5-20 Lodigiani P.
2015/02/21 Gold Fish 6 C Afreeta Pr. Roman Elsie 2100m Siracusa 2-8 Papa Salvatore
2015/02/21 Best Tango 5 G Nikita Tango FR Kung Hei Hcp (C3) 1600m Sha Tin 5-14 W Y So
2015/02/21 Zamuja 4 C Mazaya Prix Jacques Bouchara (Handicap) 1600m Cagnes-Sur-Mer 6-16 A&Amp;g. Botti (S)
2015/02/21 Ruta 3 F Rometta Pr. Calcata 1750m Grosseto 5-20 Lodigiani P.
2015/02/21 Gold Fish 6 C Afreeta Pr. Roman Elsie 2100m Siracusa 2-8 Papa Salvatore
2015/02/21 Best Tango 5 G Nikita Tango FR Kung Hei Hcp (C3) 1600m Sha Tin 5-14 W Y So
2015/02/21 Zamuja 4 C Mazaya Prix Jacques Bouchara (Handicap) 1600m Cagnes-Sur-Mer 6-16 A&Amp;g. Botti (S)
2015/02/21 Ruta 3 F Rometta Pr. Calcata 1750m Grosseto 5-20 Lodigiani P.
2015/02/21 Gold Fish 6 C Afreeta Pr. Roman Elsie 2100m Siracusa 2-8 Papa Salvatore
2015/02/21 Best Tango 5 G Nikita Tango FR Kung Hei Hcp (C3) 1600m Sha Tin 5-14 W Y So
2015/02/20 Endless Sacrifice 7 M Miss Glen Argyle Radio Great Southern (Bm58+) 3yo+ 1720m Narrogin SCR L Smith
2015/02/19 Piccola Anna 4 F Annyrock Girl Pr. Palazzetto 1500m Pisa 3-8 M.Colombi
2015/02/19 Martina Grey 6 F Ingrey Pr. Marinette 1800m Pisa 5-8 M.Colombi
2015/02/19 For Me Only 3 F Fil de Seda Pr. Illatro 1200m Pisa 2-7 R.Discepolo
2015/02/19 Top Experience 11 G Once Removed Pr. Luigi Visconti 1500m Pisa 5-6 V.Di Maggio
2015/02/18 Fastahid 6 C Fafesta Pr. Antelio 1500m Varese 4-7 S.Giordano
2015/02/18 Fastahid 6 C Fafesta Pr. Antelio 1500m Varese 4-7 S.Giordano
2015/02/18 Fastahid 6 C Fafesta Pr. Antelio 1500m Varese 4-7 S.Giordano
2015/02/17 Lady Nobel 4 F Tecna Pr. Mister Time - Ii Tris - 1400m Napoli 7-11 Santella Salvatore
2015/02/17 Lady Nobel 4 F Tecna Pr. Mister Time - Ii Tris - 1400m Napoli 7-11 Santella Salvatore
2015/02/16 Wicklewood 9 G Pinini GB 888sport.Com Handicap Hurdle (0-100) (5) 4yo+ 23f